Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ZAŠTO TUNIRATI MOTOR???  (Posjeta: 6032 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: ZAŠTO TUNIRATI MOTOR???
« Odgovori #20 : 19 Prosinac, 2007, 00:25:27 »
Meni 24 i svi mi govore da sam lud šta tolike pare sam ubo u jedan scoot jer za to sam mogao kupit neki motor ali meni nije žao jer to volim to mi zanimacija i bez toga ja nisam ja :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 19 Prosinac, 2007, 00:27:26 black-rox »

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: ZAŠTO TUNIRATI MOTOR???
« Odgovori #21 : 19 Prosinac, 2007, 01:14:15 »
ovo san ja gleda vec ovo je ka neki sport...bas me zanima kako je sa ovim njivu orat...u 5 sec razrujes po polja
ma lega ja bi to peglao po autoputu ,,,ne da ore nego cupa zasadi ore sve u isto vrijeme---

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: ZAŠTO TUNIRATI MOTOR???
« Odgovori #22 : 19 Prosinac, 2007, 09:42:29 »
pa i mogli bi bas je dobro
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: ZAĹ TO TUNIRATI MOTOR???
« Odgovori #23 : 19 Prosinac, 2007, 14:34:37 »
Zasto tunirati motor? Ja iskreno ne mogu a da nesto ne cackam oko motora,cale mi je rekao da nisam normalan jer sam 3.dan kad sam ga kupio vec otvarao variator,skidao plastike itd... Meni je to feeling...

Stvarno i ja mislim za sebe da sam manijak sto se time igram a imam 27.god al boli me bas..
Bolje to nego da visim u kladionici ili kafani..
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: ZAŠTO TUNIRATI MOTOR???
« Odgovori #24 : 19 Prosinac, 2007, 16:58:40 »
I ja visim u garaži isto stalno ili na kompu a doma stalno pizde kad misliš pustit se više tih motora nać neku curu i oženit se ja se na to samo nasmijem i kažem nemam sad vremena moram štedit pare za složit motor :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: ZAŠTO TUNIRATI MOTOR???
« Odgovori #25 : 19 Prosinac, 2007, 17:07:30 »
Zasto tunirati motor? Ja iskreno ne mogu a da nesto ne cackam oko motora,cale mi je rekao da nisam normalan jer sam 3.dan kad sam ga kupio vec otvarao variator,skidao plastike itd... Meni je to feeling...

Stvarno i ja mislim za sebe da sam manijak sto se time igram a imam 27.god al boli me bas..
Bolje to nego da visim u kladionici ili kafani..

a meni tata neda da cackam :sad3: :sad1: :hmh: :'( :sad1: :sad3: :sad1: :angry9: :hmh: :angry7:
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: ZAŠTO TUNIRATI MOTOR???
« Odgovori #26 : 19 Prosinac, 2007, 17:53:32 »
ja sam po cijeli dane u garazi i na kompu,tek navecer izadjem malo van,ima previse ideja a malo para ;D

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: ZAŠTO TUNIRATI MOTOR???
« Odgovori #27 : 19 Prosinac, 2007, 18:19:03 »
eo slažem se sa vpuckom,on je srce unia u svoj skuter sam je radia djelove,nije ih kupia u shopu pa slozia ka slagalicu,i sad vjerovatno nebi svog rally-a proda za sve pare ovog svita,a i ima jednog unikata,niko u svitu nema isti spuh ka i on
ma ja nemogu opisat koliko je meni drago sto se to malo kuzim u motore i imam sansu i naravno alata i garazu doma tak da mogu sarafat :)

eo imam frenda sr 50  ima thophy gore, gianalli shot, 19 dellorto, topovu radilicu (neznam koju ) multivar, ugl. nosio je nekom liku da mu slozi skut, stvarno slozio ga je svijetski ide 110 realne!!! porting mu je isto napravio, al on sto se tice skutera zna okrenit kljuc i stistnit kurblu i gas...

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: ZAŠTO TUNIRATI MOTOR???
« Odgovori #28 : 20 Prosinac, 2007, 21:18:52 »
zbog razloga od pitbull aeroxa.. kad srežeš neki skuter sa većom tablicom, i onda te frajer na drugom semaforu čudno gleda a ti se smiješ.. do prije godinu dana nisam znao variomat sastaviti nazad, a sad mogu napamet rastaviti skuter.. uz dosta novaca treba imati znanja, ali i sreće... npr uzeo sam novi due+, sastavimo, dobio kariku koja je bila u kur*u, imao je kompresiju 6..  :dontknow:
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZAŠTO TUNIRATI MOTOR???
« Odgovori #29 : 26 Prosinac, 2007, 11:15:27 »
Ja osobno ne mogu izdržati kad imam nešto (bio fotoaparat ili kamera, mobitel ili je*eni gameboy, skuter ili auto) a da ne znam sve što može i da nisam upoznat s problematikama i kako se održava...
Who's looking for punishment ??