Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema  (Posjeta: 148011 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #160 : 03 Ožujak, 2011, 13:56:12 »
Poslat ću ti HDZ kući!

Da si to meni napisao, smrtno bi se uvrijedio  ;D

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #161 : 03 Ožujak, 2011, 14:15:18 »
a šta ak se neko napije i uleti sa motorom na stazu...oče ga vijat admini i moderatori ili ::)

onda odma efz i čok sedaju na srke i sa lasom love uljeza po stazi  :icon_biggrin:
igor se vozi ko sejfti kar tj skut da upozori ostale na stazi :P
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #162 : 03 Ožujak, 2011, 14:18:37 »
Bit ce gadjan kamenom solju iz sacmarice

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #163 : 03 Ožujak, 2011, 14:47:27 »
Ok je zezat se i sam sam pobornik kvalitetne zahebancije  ;D

ali imam jedan ozbiljan prijedlog vezano za pravila..............krajem iduceg tjedna imamo sastanak u Policiji u Čakovcu vezano za prijavu skupa, sto sve i kako treba da nam cika policajci sve objasne da nebi bilo u zadnji tren neke neplanirane frke  :laughing7: kao organizatori happeninga smo mislili bit navedeni ja i eladio, znaci osobe koje odgovaraju za sve sto se tamo bude dogadalo, posto ima raznih prijedloga vezano za pravila, predlazem da se javno javi osoba koja je punoljetna i koja zeli biti navedena kao organizator, znaci njegovo ime i njegov potpis bi stajali iza svega i taj slobodno neka uredi pravila kako god zeli, mi se necemo buniti i sve sto se tice pravila prepustamo doticnom :headbang:...........sve ostalo cemo organizirati ja i eladio kao sto radimo i sada, znaci ta osoba nema nikakvih financijskih i slicnih obaveza, samo neka svojim imenom i prezimenom stoji kao organizator.............eto mislim da je ponuda korektna i konkretna tako da se slobodno javi ko zeli da se dogovorimo za datum kad bi se nasli i svi zajedno otisli u Policiju  :zubo:

Moze biti jedan ili vise vas :icon_thumright: 
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #164 : 03 Ožujak, 2011, 15:00:23 »
glasam za stefeka  :icon_thumright:

de ne seri bokte,glasaš za jadranku a sad tu ovo ono..


@ efz,neznam jel to ide mene al ako ide evo par riječi..
pital sam čisto informativno za pravila ak se mislim prepeljat po stazi zbog obuće jer imam kaj imam,prave moto čizme nemam..nisam rejser i nem se utrkival..a nem ni platil stazu 2 ili 3 glave pa da se onda prepelam kak kog uspijem nažicat čizme i kak već..
nisam ja preispitival autoritete ni pravila,nit sam se puštal u ista,sam sam htel čut alternative koje zanimaju i ostale članove jer sam siguran da 75% članova nema prave moto čizme potrebne za korištenje staze,a ovo sve dalje je bila dobronamjerna zaebancija bez namjere da se ko uvrijedi..
tak da ak mi se nebu kaj sviđalo onda nem došel a ne da tu podkapam organizacijske organe..eto
 :hello:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #165 : 03 Ožujak, 2011, 15:06:26 »
@stefek: neznam zasto mislis da to ide tebe, kao sto vidis izbrsao sam i post provokatora igora koji je aludirao na tebe, obracam se svima nikome konkretno :zubo:


ovo nije zajebancija vec stojim 100% iza ove ponude, iskreno bio bi presretan da se neko javi ko ima volju i zelju i prepustamo mu dio organizacije koji se odnosi na pravila  ;D
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #166 : 03 Ožujak, 2011, 15:11:44 »
iskreno bio bi presretan da se neko javi ko ima volju i zelju i prepustamo mu dio organizacije koji se odnosi na pravila  ;D

Mudar potez  :icon_thumright:
 ;D

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #167 : 03 Ožujak, 2011, 15:56:21 »
stefek, kao sto vidis nije problem u pravilima nego u odgovornosti..
nije problem u cizmama, vec u tome da ako ti zglob strada ne zelim ga imat na dusi, niti tvoju tuzbu za vratom...
izjavu svi potpisuju koji ce biti u programu  (koji ce voziti na stazi), a tu je i pitanje potrebe police osiguranja koja će najvjerovatnije biti potrebna (i koju većina vozača već ima, a mislim da vrijedi i od reganog skutera)..
ali to je nesto sto je standardno na svim tim trkama ne samo u hr nego u cijelom svijetu....  pokusat cemo omoguciti svima sto vise toga , ali osnovni standardi se moraju ispuniti  :frajer:



PS
maloljetnicima  izjavu ovjeravaju roditelji kod javnog biljeznika  
« Zadnja izmjena: 03 Ožujak, 2011, 16:02:55 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #168 : 03 Ožujak, 2011, 16:06:16 »
to sam bas htio rec nepravite neke ugovore i ko oce vozit nek vozi na svoju odgovornost,bas te brige(ne doslovce)...

e a koji meet??

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #169 : 03 Ožujak, 2011, 16:27:37 »
sta se tice same staze:
- mi koji imamo opremu i pripremljene skutere za stazu prijavit cemo se i uplatit novce kroz tjedan dva ili kad se vec dogovorimo sa organizatorima
- ostali koji se misle vozit bilo rekreativno ili ozbiljnije po stazi novce slobodno mogu dat na happeningu organizatorima neovisno dali se misle vozit pola sata ili dva
  dana cijena je ista(po meni je tako najbolje jer tesko je svakog pratit kolko se cesto vozi)
- odlazak na stazu nesmije se dozvolit nikome bez odgovarajuce opreme koju ste vec naveli(kombinezon ili jakna i hlace sa protektorima kaciga rukavice i cizme ili
  neke cipele koje jako dobro stite zglob koji je prilikom pada prvi na meti da nastrada i to vrlo ozbiljno) i naravno nema izlaska na stazu bez potpisivanja ugovora
  da se na stazu izlazi na vlastitu odgovornost bez ikakvog terecenja organizatora u slucaju neke ozljede prilikom pada ili bilo cega drugoga
- voznja po stazi bi se trebala organizirat u dvije grupe po recimo pola sata prva za rekreativce koji se zele tek tolko laganini vozikat a druga za one koji se misle
   ozbiljnije vozit i svakoj grupi na skuter bi se mogla stavit neka odgovarajuca oznaka da se zna u kojo je grupi
- ako neko iz prve grupe vidi da mu dobro ide i ako ce se drzat pravila druge grupe slobodno se moze prebacit u drugu grupu

eto to bi bilo to najosnovnije sta se tice samog izlaska na stazu po pitanju voznje i sigurnosti  

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #170 : 03 Ožujak, 2011, 16:33:57 »
sta se tice same staze:
- mi koji imamo opremu i pripremljene skutere za stazu prijavit cemo se i uplatit novce kroz tjedan dva ili kad se vec dogovorimo sa organizatorima
- ostali koji se misle vozit bilo rekreativno ili ozbiljnije po stazi novce slobodno mogu dat na happeningu organizatorima neovisno dali se misle vozit pola sata ili dva
  dana cijena je ista(po meni je tako najbolje jer tesko je svakog pratit kolko se cesto vozi)
- odlazak na stazu nesmije se dozvolit nikome bez odgovarajuce opreme koju ste vec naveli(kombinezon ili jakna i hlace sa protektorima kaciga rukavice i cizme ili
  neke cipele koje jako dobro stite zglob koji je prilikom pada prvi na meti da nastrada i to vrlo ozbiljno) i naravno nema izlaska na stazu bez potpisivanja ugovora
  da se na stazu izlazi na vlastitu odgovornost bez ikakvog terecenja organizatora u slucaju neke ozljede prilikom pada ili bilo cega drugoga
- voznja po stazi bi se trebala organizirat u dvije grupe po recimo pola sata prva za rekreativce koji se zele tek tolko laganini vozikat a druga za one koji se misle
   ozbiljnije vozit i svakoj grupi na skuter bi se mogla stavit neka odgovarajuca oznaka da se zna u kojo je grupi
- ako neko iz prve grupe vidi da mu dobro ide i ako ce se drzat pravila druge grupe slobodno se moze prebacit u drugu grupu

eto to bi bilo to najosnovnije sta se tice samog izlaska na stazu po pitanju voznje i sigurnosti  

Tako se to obicno radi.
Cak ni 3 grupe nisu losa ideja, al mislim da ovaj meet ipak nije toliko natjecateljskog karaktera pa ce i 2 bit dosta

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #171 : 03 Ožujak, 2011, 16:40:44 »
ma jasno

drag natjecanja ili po naski :toothy11: trke ubrzanja, bi mogle ici mimo pravilnika za stazu il ne ? ono sto sam gledao po susretima opanci i zastita nogu nije obavezna

il nek se zica okolo oprema ko se zeli rejsat  ::)  :icon_scratch:



kod drag utrka pravila mogu biti nesto drugacija jer samo dvojica sudjeluju u utrci i naravno drag utrke se nebi trebale naplacivat....sanse da se neko povredi na drag-u su puno manje ali opet i na drag-u bi bila pozeljna oprema tipa jakna i hlace s protektorima kaciga i rukavice....cizme nisu nuzne po meni al uvjek ih je dobro imat kad su bilo kakve utrke u pitanju...

vjerojatno cemo i mi koji se vozimo po stazi bit i sudionici drag utrke tak da cuvajte se  ;D


Tako se to obicno radi.
Cak ni 3 grupe nisu losa ideja, al mislim da ovaj meet ipak nije toliko natjecateljskog karaktera pa ce i 2 bit dosta

nema potrebe za tri grupe....dve su cist ok samo se treba u obe pridrzavat nekih osnovnih pravila voznje koje nadam se vise manje svi znaju

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #172 : 03 Ožujak, 2011, 16:44:17 »
pa ono,ja se zaebavam...ja sam pital u vezi pravila..ja sam rekel da nemam čizme  :icon_biggrin:
..još me i čigor ubacuje u to pa reko da pitam ;)

Ako imaš Marte uzmi njih ili bilo koje vojničke čizme, ok bi bile i Adidas gojzerice- sigurno nešto od toga imaju svi koji su zainteresirani za vožnju a nemaju ili ne misle kupiti neke moto čizme.
U kombinaciji sa dobrim hlačama s protektorima i naravno takvoj jaketi te rukavicama to bi trebala biti dobra zaštita za slobodnu vožnju u skupinama. Vožnja od nekoliko krugova za samo isprovati stazu i to bez opreme je glupost.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #173 : 03 Ožujak, 2011, 16:49:25 »
Ako imaš Marte uzmi njih ili bilo koje vojničke čizme, ok bi bile i Adidas gojzerice- sigurno nešto od toga imaju svi koji su zainteresirani za vožnju a nemaju ili ne misle kupiti neke moto čizme.
U kombinaciji sa dobrim hlačama s protektorima i naravno takvoj jaketi te rukavicama to bi trebala biti dobra zaštita za slobodnu vožnju u skupinama. Vožnja od nekoliko krugova za samo isprovati stazu i to bez opreme je glupost.

tocno to  :icon_thumright:

jer svi koji zele samo probat vozit na stazi jer nisu nikad vozili sigurno nece ostat na samo tih par krugova jer vec prilikom samog izlaska na stazu te puca jebeni adrenalin a tek kad vidis da ti ide kolko tolko dobro neces se sigurno vozit par krugova jer nakon tolko tek udjes u neki ritam i onda adrenalin jos vise raste i onda dodje faza da se nedas van sa staze jer osjecaj je nevjerojatan i kolko god neko misli da se dobro i brzo vozi po cesti staza je poseban dozivljaj i nema veze sa cestom al bas nikakve  ;D

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #174 : 03 Ožujak, 2011, 18:17:07 »
stefek, kao sto vidis nije problem u pravilima nego u odgovornosti..
nije problem u cizmama, vec u tome da ako ti zglob strada ne zelim ga imat na dusi, niti tvoju tuzbu za vratom...
izjavu svi potpisuju koji ce biti u programu  (koji ce voziti na stazi), a tu je i pitanje potrebe police osiguranja koja će najvjerovatnije biti potrebna (i koju većina vozača već ima, a mislim da vrijedi i od reganog skutera)..
ali to je nesto sto je standardno na svim tim trkama ne samo u hr nego u cijelom svijetu....  pokusat cemo omoguciti svima sto vise toga , ali osnovni standardi se moraju ispuniti  :frajer:

PS
maloljetnicima  izjavu ovjeravaju roditelji kod javnog biljeznika  

šefe već sam rekel da mi je sve jasno i kužim,pital sam za alternativu pošto nas 75% sa foruma nema moto čizme..
al smatram da free ride nie isto ko i trka ko i drag trka..
nie ovo ph kojeg ni nema više  :laughing7:
ak potpišem ugovor da vozim na svoju odgovornost onda je to tak..
svi imaju kacige jakne i rukavice....pa znači opet 70% nas koi nemamo samo te čizme nebude moglo na stazu..
al dobro..nem ionak vozil da se ne komplicira dalje..

@ srad,marte su mi kabrioletke a adidaske ni niš takvo nemam..
apsolutno nikakve cipele ni visoke ni niske ni lakirane ni od krokodilske kože ni od antilopa  :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #175 : 03 Ožujak, 2011, 18:59:20 »
nije PH, ali kakve to ima veze ?

..a i ne zelim imati nikoga na dusi, pad je moguca situacija , ali sprecavanje ozljeda osnovnom opremom je nesto sto je obveza svakog organizatora pa tako i nas..
..mrzim vidjet kad se netko vozi bez kacige u prometu, a kamo li na ovakvom meetu di ce hormoni radit sve u 16  :happy8:

pitanja su na mjestu, ali snaci se mozes kao i vecina drugih forumasa tako da posudis ono malo opreme sto ti bude falilo od nekog drugog ili sl..  :icon_thumright:

PS

npr1 onda ces na sudu tvrdit da nisi znao sto potpisujes  :icon_tongue:
npr2 imas opremu, nista se ne desi, svi sretni i zadovoljni  :binkybaby:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #176 : 03 Ožujak, 2011, 19:21:46 »
tak je......bez full opreme nema na stazu pa svidjalo se to nekom ili ne...ovak to sve mozda izgleda bezazleno al kad se padne to vise tako ne izgleda....kad se padne sa ful opremom i to jebenom postoji sansa da se nesto dogodi a di nece bez nje...imate 3 mjeseca fore da si nadjete posudite kupite svu potrebnu opremu ne radi organizatora nego radi vas samih...

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #177 : 03 Ožujak, 2011, 19:44:00 »
Bzvz,ne zelim dizat prasinu i ostalo sto povlaci s tim,but.. zasto ja kao rekreativac nebi izasao na stazu u jakni s protektorima,rukavicama,stitnicima i na vlastitu odgovornost? Pun k**ra* ljudi nece zbog toga doci!
Zato bi i napravili dvije skupine,nas za sprdnju i one nabrijane,a oni nabrijani znaju sve sta treba i kak se treba obuc.
« Zadnja izmjena: 03 Ožujak, 2011, 19:46:01 B.E.G.A »

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #178 : 03 Ožujak, 2011, 19:45:37 »
Bzvz,ne zelim dizat prasinu i ostalo sto povlaci s tim,but.. zasto ja kao rekreativac nebi izasao na stazu u jakni s protektorima,rukavicama,stitnicima i na vlastitu odgovornost? Pun k**ra* ljudi nece zbog toga doci!
Zato bi i napravili dvije skupine,nas za sprdnju i one nabrijane.

Niko ti ne brani stupit u kontakt sa vlasnikom staze, iznajmiti ju i vozit gol ako zelis.
Ali dok sam ne organiziras, vrijede pravila koje postavi organizator, a koja su u ovom slucaju vrlo liberalna

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: ScooterHappening 25-26.06.2011. Belica - chat tema
« Odgovori #179 : 03 Ožujak, 2011, 19:54:51 »
decki daj se naucite da staza nije cesta i da kad tamo dodjes da si automatski svjestan da nisi od nikoga ugrozen ko inace u prometu i zaboravis na brdo sitnica s kojima se opterecujes u prometu i ma kako god se vozio a vjeruj mi ko god izadje na stazu nakon par krugova ce mislit da sve moze i automatski postoji velika sansa za pad....i zbog toga mi forsiramo da se ima oprema koja naravno nemora bit trkaca jer iz iskustva znam da prvo sta ti stradava kod pada na stazi su noge i zglobovi....budem vam pokazo na sta lice moje trkace cizme koje su cijele postrugane i koje kostaju 2500kn i koje su vrh vrhova sta se tice cizmi koje postoje na trzistu i nije mi kune zao sto ih imam jer da ih nemam pitanje na sta bi mi zglobovi i potkoljenice izgledale


ovo sta ja pisem pisem iz iskustava i sve je to za vasu sigurnost i niko vas ne tjera da dajete silne novce za cizme jer vidim da su one glavni predmet rasprave nego vas se navodi na to da si ih probate negdje posudit od nekog ili bar nabavit kvalitetne cipele koje idu iznad zgloba