Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malaguti xsm 50cc -70 cc  (Posjeta: 7136 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: Malaguti xsm 50cc -70 cc
« Odgovori #20 : 03 Veljača, 2011, 03:14:51 »
super motoric  :icon_thumright:

Offline LoveStunt

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1570
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Malaguti xsm 2003 70...skuter je prodan ali ce doci brzo neki.. ;)
  • Moja Kaciga: Suomy,Airoh Full Face
  • MojSetup: Je velika i debela,masna zivotinja ...cini mi se da roni u moru ...A kit imam top performace malo naturpijani :D
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Malaguti xsm 50cc -70 cc
« Odgovori #21 : 03 Veljača, 2011, 17:50:04 »
definitivno ostavi tu boju...ne isplati se bacati novac na farbanje...a ne moze bolje izgledati  :dontknow:

totalno sam protiv toga sta si ti rekao i ne slazem se sa time da nemoze bolje izgledati....
u planu mi je kupiti auspuh neki lijepi i sa dobrim performansama,Governal neki supermoto,rucke,guma prednja pirelli DIBLO ROSO (1000 kn  :icon_thumright: ),styling stitnik za zubcanik, ... i eto... to je sada ovo sta znam za sigurno.. asada ... zasto tebi on nemoze ljepse izgledati  ???  :jerk:
 ovako .. ti motori sa minarelli am6 masinom(yamaha dt,malagut xsm/xtm,derbi senda, i jos hrpa motora....) orginal idu 60-70 kao i svaki skuter ali zato kada se stavi setup kao i na skuteru ja mislim da ide isto(mozda malo bolje) samo sta je ljepse meni kada ga mozes u leru ...  :toothy9:
evo vec sam zapoceo sanas rasprodajom svojih dijelova(guma ,karb itd itd... pa cu polako narucivati nove stvari (drugi tjedan dolazie dell 19(najvjerojatnije black edition) ,zubcanik 13 zuba,rucke, i mozda governal i guma sjednu gore  :icon_thumright:
Minarelli am6 engine tuning ... !!!
Motori u dusi,mjesavina u krvi, rezonancija u srcu <3<3<3

Offline mopsy58

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 133
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: Gilera DNA 50 / TGB R50X F1 Mc Gregor / Derbi GPR 125 4t
  • Moja Kaciga: NITRO N760-VX / Vemar V1.02.1 Midas Speedrace White
Odg: Malaguti xsm 50cc -70 cc
« Odgovori #22 : 03 Veljača, 2011, 19:09:39 »
totalno sam protiv toga sta si ti rekao i ne slazem se sa time da nemoze bolje izgledati....
u planu mi je kupiti auspuh neki lijepi i sa dobrim performansama,Governal neki supermoto,rucke,guma prednja pirelli DIBLO ROSO (1000 kn  :icon_thumright: ),styling stitnik za zubcanik, ... i eto... to je sada ovo sta znam za sigurno.. asada ... zasto tebi on nemoze ljepse izgledati  ???  :jerk:
 ovako .. ti motori sa minarelli am6 masinom(yamaha dt,malagut xsm/xtm,derbi senda, i jos hrpa motora....) orginal idu 60-70 kao i svaki skuter ali zato kada se stavi setup kao i na skuteru ja mislim da ide isto(mozda malo bolje) samo sta je ljepse meni kada ga mozes u leru ...  :toothy9:
evo vec sam zapoceo sanas rasprodajom svojih dijelova(guma ,karb itd itd... pa cu polako narucivati nove stvari (drugi tjedan dolazie dell 19(najvjerojatnije black edition) ,zubcanik 13 zuba,rucke, i mozda governal i guma sjednu gore  :icon_thumright:

rekla za pocetak...ne mislim na rucke,volan...
mislim na boju,shvatio si krivo...mislim da je ta boja meni odlicna,i da ne mozes nac bolju kombinaciju...jer mu ova odlicno odgovara...
meni je odlican ovako i sto ce tice boje ja nebi nista mijenjala..
a za ostale styling,i tuning dijelove,samo pohvala,motor je super  :icon_thumright:

samo naprijed  :headbang:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Malaguti xsm 50cc -70 cc
« Odgovori #23 : 03 Veljača, 2011, 19:16:06 »
uvijek mislio da je mopsy musko .. ne offence  :toothy12: :toothy12:
nego...
dobro je rekla.. puuuno bolje mu stoji trenutna boja... a za setup, stavi ili zadnji malo manje zuba ili prednji malo vise... pogledaj koji ti je jeftiniji, za to kako ide.. postelan setup na skutu ga opere jer ima bolji start i ne treba ga saltati.. a obicno su i laksi 20 kg u prosjeku skuteri..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline LoveStunt

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1570
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Malaguti xsm 2003 70...skuter je prodan ali ce doci brzo neki.. ;)
  • Moja Kaciga: Suomy,Airoh Full Face
  • MojSetup: Je velika i debela,masna zivotinja ...cini mi se da roni u moru ...A kit imam top performace malo naturpijani :D
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Malaguti xsm 50cc -70 cc
« Odgovori #24 : 04 Veljača, 2011, 01:21:28 »
ovako... decko od kojeg sam kupio motor je maknuo orginal prijenos koji je bio 11/45... i stavio je 12/51... i sa time je dobio smao obrzanje ali krajnju brzinu 85... i motor do 85 dode uzasno brzo i salta se bezina za brzinom u jednoj sekundi...  ;D
tako da danas narucujem u 5 sati prednji zubacnik pa se nikako nemogu odluciti hocu li uzeti napred 13 zuba ili 14...  ::)
moze ti molim vas pomoci...i da.. dlai je ikako moguce izmjeriti koliko bi motor isao tj dali bi isao u kranje okretaje sa 14 zuba zubcanikom ako sada sa 12 zuba ide kojih 85 i uzasno brzo dode do tih 85 i dere ga bas u full visoke okretaje... siguran sam da bi mogao i sa 13 zuba doci u okretaje ali sada neznam... dali bi mogao sa 14.. sta vi mislite ?
Minarelli am6 engine tuning ... !!!
Motori u dusi,mjesavina u krvi, rezonancija u srcu <3<3<3