Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: piaggio NRG power dd  (Posjeta: 19422 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline M!cko46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 266
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Spyder
  • Moja Kaciga: mds
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #20 : 19 Siječanj, 2011, 03:26:51 »
Imas ukusa  :toothy9: angel eye ti je slag na torti i zanima me kako si ustelovo tu replicu jer moze dosta da da ali treba gadjat sve u mm mislim da bi sa yasuni R mnogo vise dobio,replica jes jaca na 50cc ali yasuni na 70cc masu jaci a ovo za stelovanje pitam jer vidim serijala ti je centralni..mog'o bi tvrdji neki poput malossi zuti..i multivar 2000 je ok mada ja bi hebov next generation jer vidim nemas polutku a hebov je pravljen za serijske polutke tkzv nelinearnog kretanja..

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #21 : 19 Siječanj, 2011, 04:04:09 »
Imas ukusa  :toothy9: angel eye ti je slag na torti i zanima me kako si ustelovo tu replicu jer moze dosta da da ali treba gadjat sve u mm mislim da bi sa yasuni R mnogo vise dobio,replica jes jaca na 50cc ali yasuni na 70cc masu jaci a ovo za stelovanje pitam jer vidim serijala ti je centralni..mog'o bi tvrdji neki poput malossi zuti..i multivar 2000 je ok mada ja bi hebov next generation jer vidim nemas polutku a hebov je pravljen za serijske polutke tkzv nelinearnog kretanja..

ne postoji malossi zuti za njegov piaggio, i iznenadio bi se koliko je serijski tvrd, dalje, kakav hebo, i ser polutka nije to minarelli masina

ovo replica vs yasuni r, ne znam sta da komentiram, nije ta replica toliko slaba, da bi mu yasuni bio masu jaci na 70, radi se o cca 500ok

previse dezinformacija u jednom postu  :dontknow:


btw...fina energija  :toothy11:
« Zadnja izmjena: 19 Siječanj, 2011, 04:07:41 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #22 : 19 Siječanj, 2011, 07:50:17 »
odlično.. kad sam ja prije 2 godine tražio zamjenski zadnji far nije bilo.. a htio sam ovakav prozirni.. :angry7:
inače respect.. daj fotke :laughing9:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #23 : 19 Siječanj, 2011, 09:45:13 »
meni se svidaju posebno felge sa ovih slika, posebice u snijegu...kao da cu polirane

lijep nrg  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline dinogt

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: stage 6 pro replica cro
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #24 : 19 Siječanj, 2011, 10:01:16 »
M!cko46.......replica mi se nije svidala na serijali kako motor radi i ide iso je ljepo,al je znao i bit mrtav totalno gore nego serijala gubio okretaje itd. po meni je i pre jak mozda bio.....a sto se tice stelanja a igro sma se svako malo reko sma vec da sma negdje cuo da najbolje radi na 9800-10200rpm tako da sam tako ustelo i stvarno je tako,a sto se tice niskih okretaja je mrtav zato i jesu gore polinijve plave najtvrde sustice da krene s visokih okretaja i to je to....a centralni sma probo tvrdi od malossia ljubicasti al mi se nesvida probo sma i bjeli to je jos gore,a serijski je isto dosta tvrd bas ko sta je reko .... igor.sb..... iznenadio bi se.....eto mi se najbolje pokazo i najzadovoljniji sam bio s njim tako da sam ga i pustio :D...to je to neznam neda mi se vise bas isprobavat jer meni ide super ustelo sma ga tako mozda je cudan setup al eto meni je tkoa iso najbolje i najzadovoljniji sma svak iskuter radi drugacije pa eto moj ovako i po meni ide super ljepo krene nema nikakve rupe ide ravno 100km/h kad normalno sjedis na njemu ko covjek a ne s glavom ispod volana...po uricama od nrg neznam kolko bi iso jer mi neradi puz :D al mjerio mi je frend sa apriliom rs 125 i decko s pegasom i jedan i drugi izmjerili 100 i to je to...

CoK....da ljepa je boja na felgama odnosno plastifikacija stvarno felge su se sjajile koda da su polirane i imo si takav efekt radi puno metala u sebi sljokica onih kako god vec neko to zvao i ja sma bio zadovoljan bojom kad sma uzeo skuter,al eto sad vise ne izgledaju koda su polirane nego i jesu polirane :):):):)
« Zadnja izmjena: 19 Siječanj, 2011, 10:05:24 dinogt »

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #25 : 19 Siječanj, 2011, 10:14:03 »
M!cko46.......replica mi se nije svidala na serijali kako motor radi i ide iso je ljepo,al je znao i bit mrtav totalno gore nego serijala gubio okretaje itd. po meni je i pre jak mozda bio.....a sto se tice stelanja a igro sma se svako malo reko sma vec da sma negdje cuo da najbolje radi na 9800-10200rpm tako da sam tako ustelo i stvarno je tako

Za serijalu sa tim spuhom su to ipak preveliki okretaji. Mozda je zivlji na samom startu, ali medjuubrzanja su sigurno losija nego sto mogu bit

a sto se tice niskih okretaja je mrtav zato i jesu gore polinijve plave najtvrde sustice da krene s visokih okretaja...

Ja sam te federe na originalnom kuplungu probao na Replika 70 kitu sa ZX spuhom i mogu rec da su puuuuuuno pretvrdi. Zuti su bili dovoljno tvrdi (oni su dosta meksi od plavih iako su prvi po redu ispod plavih), a ja imam 90kg tako da ne znam zasto koristis plave. Kuplug ces jako brzo potrositi ili cak i spaliti na takvom setupu
« Zadnja izmjena: 19 Siječanj, 2011, 10:15:45 3alfa3 »

Offline dinogt

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: stage 6 pro replica cro
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #26 : 19 Siječanj, 2011, 10:19:37 »
imo sam i ja prije zute al mi se nisu svidali i motor nije bas kreto kako treba....a sto se tice tog tvog razlika je jer si ti imo zx a zx hvata na manjim okretajima i on je vise za start,a ovo moje je mrtvo ispod 8000rpm....to je moje misljenje mozda sam u krivu al eto....reko sam vec tako je najbolje po meni i najbolje ide tako zato je ostalo sve kako je,a to ako ce se zapalit ili raspast jbg uzet cu novi i bok...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #27 : 19 Siječanj, 2011, 10:29:19 »
imo sam i ja prije zute al mi se nisu svidali i motor nije bas kreto kako treba....a sto se tice tog tvog razlika je jer si ti imo zx a zx hvata na manjim okretajima i on je vise za start,a ovo moje je mrtvo ispod 8000rpm....to je moje misljenje mozda sam u krivu al eto....reko sam vec tako je najbolje po meni i najbolje ide tako zato je ostalo sve kako je,a to ako ce se zapalit ili raspast jbg uzet cu novi i bok...

Racunam da je taj spuh okretajima ispod Yasuni R-a (sto i je), a Yasuni R + Replika 70 je bilo najbolje na 10400 okr u mom slucaju tako da opet zvuci malo previse ovo tvoje. Al dobro, ako ti odgovara, zasto ne...

Procitao sam i da imas diznu 63 u karbu. To je mozda premalo, pogotovo za te okretaje. Jesi dirao sta na karbu i airboxu?

Offline dinogt

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: stage 6 pro replica cro
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #28 : 19 Siječanj, 2011, 10:38:10 »
a znam da cuo sam i ja da je tu negdje sa yasuni al da je bolji malo yasuni....dizna je 73 ne 63 a u airboxu je ona spuzva od malossia i skinuta je ona gumica na kraju di vuce zrak jer mu je falilo malo sad ima taman....isprobavo sam i sa vecim diznama 75,80,85 al nije mi se osjetila neka razlika previse tako da sam ovu pustio...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #29 : 19 Siječanj, 2011, 10:43:17 »
dizna se ne štela po tome kak ide nego po boji svječice i drugim parametrima..

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #30 : 19 Siječanj, 2011, 10:44:37 »
a znam da cuo sam i ja da je tu negdje sa yasuni al da je bolji malo yasuni....dizna je 73 ne 63 a u airboxu je ona spuzva od malossia i skinuta je ona gumica na kraju di vuce zrak jer mu je falilo malo sad ima taman....isprobavo sam i sa vecim diznama 75,80,85 al nije mi se osjetila neka razlika previse tako da sam ovu pustio...


ako nisi prosirivao rupe u pregradi pokloplca airboxa, onda OK jer one suzavaju dotok zraka u karb kao odprilike jedna rupa od 16-17mm. ali da si to bitno prosirio, onda bi ti jako smetalo to sto si izvadio lulicu iz airboxa jer je iza nej ostala rupa od 23mm

Offline dinogt

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: stage 6 pro replica cro
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #31 : 19 Siječanj, 2011, 10:50:31 »
ubiti da al svjecica sagorijevanje i sve je super boja koja treba bit...tako da je dobro onda s tom diznom....al mora se to osjetit i na gasu sigurno jer sma bio cak iso od dizne 64 krenuo pa je u startu motor se najbolje odazivo i iso do 30-40 al ona mu je falilo benzine pa sa 70 bolje i eo onda 73 i ostla oje tako...

Offline dinogt

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: stage 6 pro replica cro
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #32 : 19 Siječanj, 2011, 10:52:38 »
da te pitam vec kad si poceo pricat o tom prosirivanu vidim da imas neke mjere i to ocito si proucito to sta treba napravit na airboxu kad ide karb 19 gore ???

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #33 : 19 Siječanj, 2011, 11:00:22 »
da te pitam vec kad si poceo pricat o tom prosirivanu vidim da imas neke mjere i to ocito si proucito to sta treba napravit na airboxu kad ide karb 19 gore ???

Na dijelu gdje su te 2 rupe na pregradi se to jako prosiri (na dimenzije 2x2cm odprilike) i probusi se na airboxu jos jedna rupa od 14mm u koju se stavi tuljac za prigusenje buke koji tu rupu reducira na 12mm. Ali mora se vratiti i serijska lulica jer bi inace to bilo preotvoreno. Ja sam na sve to imao i jos jednu rupu na airboxu od 9mm

Offline dinogt

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: stage 6 pro replica cro
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #34 : 20 Siječanj, 2011, 12:55:12 »
ok zahvaljujem ;)

Offline M!cko46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 266
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Spyder
  • Moja Kaciga: mds
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #35 : 20 Siječanj, 2011, 12:55:59 »
Daj stavi neki klip da vidimo tog lepotana  :icon_thumleft:

Offline dinogt

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: stage 6 pro replica cro
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #36 : 20 Siječanj, 2011, 13:01:13 »
pomalo xD a bit ce danas slike kad je sve slozeno i u konacnici kako izgleda samo moram prokopat malo po kompu,jer ima slika svugdje....neznam di sma zametnuo ovja zadnji folder di je sve gotovo...a ono sto je od slika je na prvoj stranici zasad...
« Zadnja izmjena: 20 Siječanj, 2011, 13:35:00 dinogt »

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #37 : 20 Siječanj, 2011, 17:15:39 »
Svaka cast, lijep skuter!  :icon_thumright:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #38 : 20 Siječanj, 2011, 17:53:50 »
skut je za 5

Offline dinogt

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: stage 6 pro replica cro
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #39 : 20 Siječanj, 2011, 19:28:50 »
evo pronaso slike pa je i red da ih stavim i da vidite kako to sve u konacnici izgleda :)















evo to je to,ako se bude jos sta radilo sto se tice skut znat cete...mislim da se po pitanju izgleda nece vise nis dirat eventualno masina i to (karb 19 i prirubnica pod 45)....hvalite,kritizirajte radite sta ocete ja sam zavrsio svoje  :) :icon_biggrin: :toothy12: :toothy9: :toothy10: :happy3: