Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Variomat Malossi MHR (Obican, ne overrange) za Minarelli - ISKUSTVA?  (Posjeta: 1279 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline frki22

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
  • crazy freak
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 Tuned
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR Evo 70cc (Due+ Modular Head)
  • MojSpuh: Yasuni City R
Pa cisto informativno me interesira dali je netko probao ovaj variomat na minareliju pa da kaze kako se ponasa, po mom misljenu trebao bi biti sa performansama negdje izmedju Multivara 2000 i MHR Overrangea

http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/M5113161/Variator+MALOSSI+MHR+for.aspx

I ako netko zna mozda kakve rolice idu unutra dali 16x13 ili 19x15.5, i dali ako ga se montira treba skidat anlaser kao kod MHR overrangea

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Variomat Malossi MHR (Obican, ne overrange) za Minarelli - ISKUSTVA?
« Odgovori #1 : 25 Siječanj, 2011, 15:42:07 »
izgledom ti je isti kao obicni multivar, dakle koristi 16x13 rolice i crvene klizace, razlika je u vecem promjeru te kutevima kanala i kalote. Ima jos produzene vodilice pa vise podize remen. Paljenje preko anlasera ostaje u igri.
Ponasa se kao variomat za overrange, i bolje radi sa polutkama veceg promjera od serijskih u kombinaciji sa duzim remenom.

Offline frki22

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
  • crazy freak
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 Tuned
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR Evo 70cc (Due+ Modular Head)
  • MojSpuh: Yasuni City R
Odg: Variomat Malossi MHR (Obican, ne overrange) za Minarelli - ISKUSTVA?
« Odgovori #2 : 25 Siječanj, 2011, 19:02:40 »
izgledom ti je isti kao obicni multivar, dakle koristi 16x13 rolice i crvene klizace, razlika je u vecem promjeru te kutevima kanala i kalote. Ima jos produzene vodilice pa vise podize remen. Paljenje preko anlasera ostaje u igri.
Ponasa se kao variomat za overrange, i bolje radi sa polutkama veceg promjera od serijskih u kombinaciji sa duzim remenom.

zahvaljujem na info.  :icon_thumright: