Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VOŽNJA NA ZADNJEM!  (Posjeta: 8535 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #20 : 24 Studeni, 2007, 18:07:00 »
nisi ti sav swoj...haha
usput da te pitam tko je sve iz Zg, doc cu gore preko praznika pa da se mozda saatanemo negdi...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #21 : 24 Studeni, 2007, 18:14:13 »
nisi ti sav swoj...haha
usput da te pitam tko je sve iz Zg, doc cu gore preko praznika pa da se mozda saatanemo negdi...

Ma zezam se ja, mozda nije tebi direktno upuceno, ali malo je :laughing7:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #22 : 24 Studeni, 2007, 18:36:44 »
pokusavao nekoliko puta,a zao mi skutera

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #23 : 24 Studeni, 2007, 18:57:15 »
ja sam pokusaivao naucio,al sam razbio i sav zadnji kraj,najbolje skinut sve plastike pa ucit

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #24 : 24 Studeni, 2007, 18:58:10 »
Naucio bez pada

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #25 : 24 Studeni, 2007, 21:33:47 »
ja ti nis od onih kaj slušaju narodnjake ja volim dance dance tugether forever.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #26 : 26 Studeni, 2007, 00:32:37 »
tako je mrcina, NASILJEM PROTIV CAJKI  :laughing7:
a slow,  :toothy12:, opet mi, nego jesi ćuo da prodaju aerokse na hrelicu za 100 marki??
kažu ljudi stid ih imat to smeće pred kućom pa da se ne sramote, prodaju da uberu koju marku-ako i to mognu
jer ipak to je smeće ajroks :laughing6: :laughing3:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #27 : 26 Studeni, 2007, 15:13:15 »
tako je mrcina, NASILJEM PROTIV CAJKI  :laughing7:
a slow,  :toothy12:, opet mi, nego jesi ćuo da prodaju aerokse na hrelicu za 100 marki??
kažu ljudi stid ih imat to smeće pred kućom pa da se ne sramote, prodaju da uberu koju marku-ako i to mognu
jer ipak to je smeće ajroks :laughing6: :laughing3:

Daj meni naruci 10 komada.
Ajde se sad izvuci. :laughing7:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #28 : 26 Studeni, 2007, 16:28:14 »
Apn6 gore petka bez problema a sa skuterom još učim imao sam lijep stunt prije sedam mjeseci sa runnerom idem oko 110km na sat po ravnici stojim na sicu na jednoj nozi i s jednom rukom taman se krenem spuštat  kad ono grba na cesti volan nemoš smirit odjedanput počne plesat zadnji kraj i bum letim preko volana padam na cestu jakna se raspada vizir leti u p**** materinu motor klizi i zaustavlja se u bankini bum ja se dižem brzo trčim maknut motor sa ceste ljudi iz kuća trče van ja govorim nije mi ništa malo mi je mučno i boli me rame kažu da će zvat hitnu koju hitnu jel motor u voznom stanju nije baš skinem majicu da vidim šta je sa ramenom,a kad ono pukla ključna kost ništa pusti motor u p**** materinu i vozi me na hitnu tako da sam od tada odustao od zadnjeg i zajebancije. :icon_thumright:

Ovo me je Bog čuvao mogao sam se ubit ili slomit kičmu tako da sada je bilo dosta zezanja normalna vožnja i polako.
 :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 26 Studeni, 2007, 16:32:47 black-rox »

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #29 : 26 Studeni, 2007, 16:31:32 »
da je pukla nebi ti majicu mogo skinuti

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #30 : 26 Studeni, 2007, 16:35:26 »
U tom trenutku nisam ni osjećao nikakvu bol pukla je i zarasla je u kur*u jer nisam mirovao :icon_thumright:

Offline C.L.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #31 : 26 Studeni, 2007, 17:09:03 »
Vidim ja da se tu pjljuje po ajroksu i TT-u :angry7:.....nemojte, svadit ćemo se :ludludd:..........btw  neznam na zadnji,a i bojim se da nebi skut razbio tako da ga nema smisla dizat.

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #32 : 26 Studeni, 2007, 17:15:25 »
Vidim ja da se tu pjljuje po ajroksu i TT-u :angry7:.....nemojte, svadit ćemo se :ludludd:..........btw  neznam na zadnji,a i bojim se da nebi skut razbio tako da ga nema smisla dizat.

ma jok,nemoj to svatit staozbiljno,to se slow i ja malo prepucajemo  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
nego SLOW, a stid me narućit to, mislim, eee,ajrox, eeeee, pa dr. Ivo Sanader zna!!!! pitaj njega!
sad ni sam neznam šta ovo znaći što sam napiso al mi mrsko brisat  :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #33 : 26 Studeni, 2007, 17:26:52 »
Ajd dosta, i meni je postalo dosadno. Zavrsilo je 4:1 za mene, cekam zdrijeb pa cemo kasnije opet nabaciti koju... :prvi:

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #34 : 26 Studeni, 2007, 17:28:06 »
aj aj, ovaj put si pobjedio, al na riječima  :toothy12:
da se utrkujemo, onda baš neznam  :laughing7:

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #35 : 26 Studeni, 2007, 21:19:05 »
U tom trenutku nisam ni osjećao nikakvu bol pukla je i zarasla je u kur*u jer nisam mirovao :icon_thumright:

nikad neces ni osetiti kad pukne koska, samo kad se iskidju ligamenti i misici, jer nikad nisi svestan toga bola zbog straha, uzbudjenja ili sta vec.. osetis tek kasnije kad pipnes ili kad odes u hitnu kad ti pocnu namestat koske.. nije ti pametno to sto nisi mirovao
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #36 : 27 Studeni, 2007, 09:08:58 »
U tom trenutku nisam ni osjećao nikakvu bol pukla je i zarasla je u kur*u jer nisam mirovao :icon_thumright:

nikad neces ni osetiti kad pukne koska, samo kad se iskidju ligamenti i misici, jer nikad nisi svestan toga bola zbog straha, uzbudjenja ili sta vec.. osetis tek kasnije kad pipnes ili kad odes u hitnu kad ti pocnu namestat koske.. nije ti pametno to sto nisi mirovao
Znam kad budala nemože bit na miru :icon_thumright:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #37 : 27 Studeni, 2007, 12:40:27 »
U tom trenutku nisam ni osjećao nikakvu bol pukla je i zarasla je u kur*u jer nisam mirovao :icon_thumright:

nikad neces ni osetiti kad pukne koska, samo kad se iskidju ligamenti i misici, jer nikad nisi svestan toga bola zbog straha, uzbudjenja ili sta vec.. osetis tek kasnije kad pipnes ili kad odes u hitnu kad ti pocnu namestat koske.. nije ti pametno to sto nisi mirovao

jel ti kad pukla kljucna kost,kad to pukne nemos mrdnit ruku a moras mirovat sljedecih preko nekoliko mjeseci...btw. koja god kost da pukla ti s tim djelom nemos micat,i boli,a i mozde doc do toga da probije kost kozu i bude vanski prijelom...jedino kad napukne onda ne boli toliko ali i dalje boli i otezano mices dio...a natucen dio svi znamo kako boli i kako izgleda
...........1...........8...........7...........

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #38 : 27 Studeni, 2007, 12:50:51 »
U tom trenutku nisam ni osjećao nikakvu bol pukla je i zarasla je u kur*u jer nisam mirovao :icon_thumright:

nikad neces ni osetiti kad pukne koska, samo kad se iskidju ligamenti i misici, jer nikad nisi svestan toga bola zbog straha, uzbudjenja ili sta vec.. osetis tek kasnije kad pipnes ili kad odes u hitnu kad ti pocnu namestat koske.. nije ti pametno to sto nisi mirovao

jel ti kad pukla kljucna kost,kad to pukne nemos mrdnit ruku a moras mirovat sljedecih preko nekoliko mjeseci...btw. koja god kost da pukla ti s tim djelom nemos micat,i boli,a i mozde doc do toga da probije kost kozu i bude vanski prijelom...jedino kad napukne onda ne boli toliko ali i dalje boli i otezano mices dio...a natucen dio svi znamo kako boli i kako izgleda
Dva mjeseca bolovanja i sad stoji kost ko da ju je neko naknadno ugradio.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: VOŽNJA NA ZADNJEM!
« Odgovori #39 : 27 Studeni, 2007, 13:55:49 »
naučio nakon par dana pokušavanja, nisam okinio još ni jednom cirkusiram više od god dana...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!