Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: CPI Oliver  (Posjeta: 10590 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline R2D2

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #20 : 13 Siječanj, 2007, 22:10:15 »
U Rijeci je bilo dosta tih cpi ali sada ih više ne vidim na cesti.Znakovito ;D.Bili su se prodavali tokom 2004 godine i od onda nema ih više.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #21 : 15 Siječanj, 2007, 11:41:25 »
U Moto pulsu(br. 70,ljetni bvobroj 7-8mj) imaš test svih skutera u hr do 10000kn.

i to jako los test
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #22 : 15 Siječanj, 2007, 18:30:29 »
U Moto pulsu(br. 70,ljetni bvobroj 7-8mj) imaš test svih skutera u hr do 10000kn.

i to jako los test
Zašto loš ???

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #23 : 15 Siječanj, 2007, 18:37:14 »
da, uzas od testa. na njihovom testu je baotian isao 70 (ne kazem da ne ide) a neki 2t 55kmh  :icon_scratch:
svi sa skinutim blokadama. neke su nahvalili a neke popljuvali bez osnove.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #24 : 15 Siječanj, 2007, 22:24:58 »
U Moto pulsu(br. 70,ljetni bvobroj 7-8mj) imaš test svih skutera u hr do 10000kn.

i to jako los test
Zašto loš ???

ima vec negdje na forumu..

uglavnom TGB black hawk ide 75 provjereno  :glasses9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #25 : 20 Siječanj, 2007, 18:59:17 »
U Moto pulsu(br. 70,ljetni bvobroj 7-8mj) imaš test svih skutera u hr do 10000kn.

i to jako los test
Zašto loš ???

ima vec negdje na forumu..

uglavnom TGB black hawk ide 75 provjereno  :glasses9:
Ma nema veze ja bi radije uzeo nekog polovnog skutera od poznatijih
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #26 : 20 Siječanj, 2007, 19:28:44 »
da, uzas od testa. na njihovom testu je baotian isao 70 (ne kazem da ne ide) a neki 2t 55kmh  :icon_scratch:
svi sa skinutim blokadama. neke su nahvalili a neke popljuvali bez osnove.

nimalo cudno za hrvatske tiskovine, u kojima se uspjesnost na testu mjeri novcima ulozenim u reklamu. NAravno, oni su barem spremni objaviti i test nekome tko ne objavljuje reklame, za razliku od EPH kod kojih da bi ti objavili test moras pristati na reklamiranje za X kuna. Blagi uzas.

Dobro je napisao neki novinar nedavno - nema vise nezavisnog novinarstva. Sve je u novcima.Zalosno ali istinito. Najjaca je bila pliva, kad se pisalo naveliko o onim pretprodajnim aferama (Verona), reklamirali su se sve u 16, a inace ih gotovo nikad nema. Tko placa, taj odredjuje sto ce se pisati. Zato su ovakvi forumi najbolja stvar za saznati iz prve ruke sto je dobro, a sto ne.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #27 : 20 Siječanj, 2007, 21:48:46 »
cpi oliver ide isto ko svaki drugi AC skuter (70-75 km/h), a frgazer ima mikuni 12mm, neznam zašto nebi valjao..
samo felge su čelične i tak ta obrada i plastike nekvalitetne..
uglavnom kinez..

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #28 : 21 Siječanj, 2007, 13:01:21 »
cpi oliver ide isto ko svaki drugi AC skuter (70-75 km/h), a frgazer ima mikuni 12mm, neznam zašto nebi valjao..
samo felge su čelične i tak ta obrada i plastike nekvalitetne..
uglavnom kinez..

nije bas cistokrvni kinez, malo se ipak izdvaja iz mase.  :toothy3:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #29 : 21 Siječanj, 2007, 18:33:26 »
mašina je kopija minarelija, i ostalo jeftina plastika..

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #30 : 23 Siječanj, 2007, 23:00:12 »
da, uzas od testa. na njihovom testu je baotian isao 70 (ne kazem da ne ide) a neki 2t 55kmh  :icon_scratch:
svi sa skinutim blokadama. neke su nahvalili a neke popljuvali bez osnove.

nimalo cudno za hrvatske tiskovine, u kojima se uspjesnost na testu mjeri novcima ulozenim u reklamu. NAravno, oni su barem spremni objaviti i test nekome tko ne objavljuje reklame, za razliku od EPH kod kojih da bi ti objavili test moras pristati na reklamiranje za X kuna. Blagi uzas.

Dobro je napisao neki novinar nedavno - nema vise nezavisnog novinarstva. Sve je u novcima.Zalosno ali istinito. Najjaca je bila pliva, kad se pisalo naveliko o onim pretprodajnim aferama (Verona), reklamirali su se sve u 16, a inace ih gotovo nikad nema. Tko placa, taj odredjuje sto ce se pisati. Zato su ovakvi forumi najbolja stvar za saznati iz prve ruke sto je dobro, a sto ne.

tocno, tocno i naravno tocno  :icon_thumright:

prvu recenicu si kao od mene prepisao  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #31 : 23 Travanj, 2007, 16:30:40 »
Decki koji negiraju taj skuter su u pravu JA imam taj skuter i nije star ni godinu dana ali je takvo smece da mi dode plakati za sto sam dao 10500kn! Ovako jako je tvrd sam po sebi, tvrd sic, volan tvrd, vilica se jako lagano iskrivi, kad se voze dvojica ne moze se skretati normalno jer suvozacu koljena budu u ravnini vozacevuh laktova, ako mu stavis spulju imat ces teskih sranja i bit ce dosta na servisu tako da bolje NE, a sa serijskim auspuhom imas zvuk koda se kokice peku unutra onako pucketa prazan lim, ma skut ti je taj uzas i uzasno mi je zao sta nisam uzeo nekog polovnog runnera ili aprilliu za te pare.!. :(

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #32 : 24 Travanj, 2007, 18:51:14 »
Decki koji negiraju taj skuter su u pravu JA imam taj skuter i nije star ni godinu dana ali je takvo smece da mi dode plakati za sto sam dao 10500kn! Ovako jako je tvrd sam po sebi, tvrd sic, volan tvrd, vilica se jako lagano iskrivi, kad se voze dvojica ne moze se skretati normalno jer suvozacu koljena budu u ravnini vozacevuh laktova, ako mu stavis spulju imat ces teskih sranja i bit ce dosta na servisu tako da bolje NE, a sa serijskim auspuhom imas zvuk koda se kokice peku unutra onako pucketa prazan lim, ma skut ti je taj uzas i uzasno mi je zao sta nisam uzeo nekog polovnog runnera ili aprilliu za te pare.!. :(
a slušaj to ti je nešto ka popcorn :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #33 : 29 Travanj, 2007, 06:27:07 »
da, uzas od testa. na njihovom testu je baotian isao 70 (ne kazem da ne ide) a neki 2t 55kmh  :icon_scratch:
svi sa skinutim blokadama. neke su nahvalili a neke popljuvali bez osnove.

nimalo cudno za hrvatske tiskovine, u kojima se uspjesnost na testu mjeri novcima ulozenim u reklamu. NAravno, oni su barem spremni objaviti i test nekome tko ne objavljuje reklame, za razliku od EPH kod kojih da bi ti objavili test moras pristati na reklamiranje za X kuna. Blagi uzas.

Dobro je napisao neki novinar nedavno - nema vise nezavisnog novinarstva. Sve je u novcima.Zalosno ali istinito. Najjaca je bila pliva, kad se pisalo naveliko o onim pretprodajnim aferama (Verona), reklamirali su se sve u 16, a inace ih gotovo nikad nema. Tko placa, taj odredjuje sto ce se pisati. Zato su ovakvi forumi najbolja stvar za saznati iz prve ruke sto je dobro, a sto ne.

eph je objavio puno stranica o proizvodima koje prodaješ, a da za reklamu nisi platio ni lipe, dok si se istovremeno oglasavao u izdanjima konkurentskih kuća. istovremeno si i ovdje pisao da od novinskih napisa i oglasa nema koristi, nego da je najbolja reklama od uha do uha... što će ti onda testovi proizvoda koje prodaješ u novinama???
Lakše ti je ovdje badava savjetovat ljude da kupe proizvod koji upravo ti nudiš, a još je i na akciji, koja traje neprekidno, 12 mjeseci! Tako će ljudi valjda saznat što je dobro a što ne! :-))
valjda bi i novine trebale naveliko pisat o tvojim proizvodima kako bi se što bolje pordavali, a ti stvarao ekstraprofit, jer u marketing ne bi uložio ni lipe... nego, misliš li stvarno da se u izdanjima eph piše pristrano??? varaš se! i ako platiš reklamu, ne možeš ni malo utjecat na to što će se pisat o tvojim proizvodima osim, ako se ne radi o sponzoriranoj reportaži. dakle, koliko god da platis pisanje je objektivno. nisi li to shvatio???
pristrano se piše u novinicama koje spominješ, jer su one rob marketinga i svojih sponzora, a i na ovakvim forumima, na koje se infiltritraju dealeri, njihovi eksponenti a i njihovi sluge insideri, pa onda svoje konje hvale.....
« Zadnja izmjena: 29 Travanj, 2007, 06:33:13 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #34 : 29 Travanj, 2007, 08:26:29 »
ma ljudi očekuju previše od kineza, ima moj kompa olivera, to je strava, nebi ja to vozio..
dobio ga je pod račun, imo je 2000 km, sad ima 7000 i motor je već krš..
sve šteka, kočnice cvile obadve, ide jedva 65-70, ne radi štop svjetlo, a žarulja je ok, negdje šteka instalacija..
auspuh je katastrofa, gume su kineske ubi bože..
pukla je kilometar sajla već..
ima još nekih sitnica al uglavnom strava..
imam još dva poznanika mehaničari, dugo slažu tomose i druge motore, ali sad su kupili jedan SYM-a drugi CPI-ja i sad me pitaju kaj da naprave da ide bolje skut?
ma mislim..
ovaj je čak izbrojao 16 000 kn za novog syma, pa za 1000 više mogo je dobit novog NRG powera, mislim ne kužim te ljude..

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #35 : 29 Travanj, 2007, 12:53:51 »
to je onda onaj novi SYM, odlicno izgleda... a novi CPIjevi su puno losiji od starih, i plastike su uzas.

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #36 : 29 Travanj, 2007, 20:59:53 »
to je onda onaj novi SYM, odlicno izgleda... a novi CPIjevi su puno losiji od starih, i plastike su uzas.

mislim da je CPI potpuno preselio proizvodnju skutera sa tajvana u kinu, i rezultati se vide. i u kvaliteti i u prodaji :)

Prije par godina su bili osvjezenje, a sad su marginalci.
Kinezi kvalitetom, a cijenom i dalje tajvanci, to bas ne ide :)

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #37 : 30 Travanj, 2007, 07:56:12 »
Zato treba kupit krmka!
dobar i pouzdan ako ne dodje mrcu u ruke. servis kod karmata vrhunski, dok su šare&šare zahebanti... To vrijedi za zg!
Ja upravo kupio sinu jedincu god dana stari 9 super, odblokanu serijalu. ovaj tjedan će ga registrirat i siguran sam da neće bit frke...
ono kaj nitko ne kuži je da, grubo rečeno ima skutera oko 1 K eura, oko 2 K eura i oko 3 K eura... iluzorno je smatrat da  ono kaj košta 1K vrijedi isto kao i ono od 3 K. onda bi oni koji kupuju npr. runnere bili kreteni, kad su mogli proć za isti kua i tri puta jeftinije. svak svoje zna i bira prema potrebama i financijskim mogućnostima. eto, mislim da sam sa svojim speedfightom i sinovim krmkom pronasao zlatnu sredinu... bitno je da služe, da su dovoljno brzi i pouzdani za grad i da se ne kvare... a to se za 2 K eura može dobit... za 1 K dobiješ skut koji vozi, ali u tehnološkom smislu i kvaliteti izrade ipak kaska... i to je normalno!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: CPI Oliver
« Odgovori #38 : 30 Travanj, 2007, 09:48:56 »
Zato treba kupit krmka!
dobar i pouzdan ako ne dodje mrcu u ruke. servis kod karmata vrhunski, dok su šare&šare zahebanti... To vrijedi za zg!
Ja upravo kupio sinu jedincu god dana stari 9 super, odblokanu serijalu. ovaj tjedan će ga registrirat i siguran sam da neće bit frke...
ono kaj nitko ne kuži je da, grubo rečeno ima skutera oko 1 K eura, oko 2 K eura i oko 3 K eura... iluzorno je smatrat da  ono kaj košta 1K vrijedi isto kao i ono od 3 K. onda bi oni koji kupuju npr. runnere bili kreteni, kad su mogli proć za isti kua i tri puta jeftinije. svak svoje zna i bira prema potrebama i financijskim mogućnostima. eto, mislim da sam sa svojim speedfightom i sinovim krmkom pronasao zlatnu sredinu... bitno je da služe, da su dovoljno brzi i pouzdani za grad i da se ne kvare... a to se za 2 K eura može dobit... za 1 K dobiješ skut koji vozi, ali u tehnološkom smislu i kvaliteti izrade ipak kaska... i to je normalno!

Nisu slucajno Opel, Renault i VW najprodavanije marke :)
Nije najprodavanija ni Dacia ali ni BMW :)