Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: boatian mali  (Posjeta: 5438 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kul bautijaner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Baotian
Odg: boatian mali
« Odgovori #20 : 22 Studeni, 2007, 13:06:15 »
svida mi se ovaj video gore, samo tko zna kolko bi mi para trebalo da napravim takvo sta od njega

kako je on uopce stavio svijetla dolje, sta je to od yamahe aerox

inace, strava mu izgleda, a mora da i ide dobro, vjerojatno se pozabavio i sa brzinom tko god da je to radio

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: boatian mali
« Odgovori #21 : 22 Studeni, 2007, 18:04:48 »
po mom ti đepni motorcici ne obecavaju puno pa nebi se upustao u neki tuning masine..samo stajling

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: boatian mali
« Odgovori #22 : 22 Studeni, 2007, 18:37:24 »
Kit 80ccm sa glavom, bregasta, karburator, auspuh, multivar...išlo bi to lipo. Samo triba onda uložit i para u to...a nakraju imaš tek jednog baotiana...
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: boatian mali
« Odgovori #23 : 22 Studeni, 2007, 19:12:03 »
na kraju te ispadne jedan solidni dvotaktas...koji je puno veci i lipsi od baotiana,jedino styling more na baotianu a sve ostalo nebi nikad radia
...........1...........8...........7...........

Offline srka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 83
  • Spol: Muški
  • ja sam ja i ko mi kaj more
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: sr50
Odg: boatian mali
« Odgovori #24 : 23 Studeni, 2007, 14:26:56 »
šteta ulagat novce u botian rađe malo skupljaj pa ga prodaj i kupi nekaj bolje

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: boatian mali
« Odgovori #25 : 23 Studeni, 2007, 15:34:20 »
na kraju te ispadne jedan solidni dvotaktas...koji je puno veci i lipsi od baotiana,jedino styling more na baotianu a sve ostalo nebi nikad radia

upravo to...štedi pare za neki drugi motor!


MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: boatian mali
« Odgovori #26 : 23 Studeni, 2007, 18:35:02 »
ne ali divim se deckima koji hoce malo nabrijati skutere koje nikad nitko nije taknuo ...a vjerujem ja da se moze nesto napraviti i od tog fičfirića...ako moze od peugeota moze i od njega... :laughing7:

Offline kul bautijaner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Baotian
Odg: boatian mali
« Odgovori #27 : 24 Studeni, 2007, 02:55:08 »
ja bi trebo uzet drugo, al kad je tu u Rijeci svi polovni skupi i u kur*u vecina, a 8000kn nema sanse za novi, moram jos maturalnu zabavu i putovanje si platit

cuo sam da kad mu skines sve blokade, stavis kit, rezu mu stavis, lakse rolinice da ide puno bolje i da opet ne trosi puno

e da pitam, jel moguce na tog malog boatiana stavit vece gume, ako je sto bi trebalo uradit i kupit jos uz tockove, jel moze 12coli guma na moju felge koje sad imaju 10.5coli, (neki mi seru da nije moguce, a neki kazu da se moze, kome vjerovat, bio bi gust kad bi se podigo malo, mom frendu evo sad vec struzu nogare po podu a ima ga vec vise od 2 god i uzbrdo mu brzi neg moj malo, a sam je skino onu blokadu na prvom servisu)

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: boatian mali
« Odgovori #28 : 24 Studeni, 2007, 17:22:14 »
ja bi trebo uzet drugo, al kad je tu u Rijeci svi polovni skupi i u kur*u vecina, a 8000kn nema sanse za novi, moram jos maturalnu zabavu i putovanje si platit

cuo sam da kad mu skines sve blokade, stavis kit, rezu mu stavis, lakse rolinice da ide puno bolje i da opet ne trosi puno

e da pitam, jel moguce na tog malog boatiana stavit vece gume, ako je sto bi trebalo uradit i kupit jos uz tockove, jel moze 12coli guma na moju felge koje sad imaju 10.5coli, (neki mi seru da nije moguce, a neki kazu da se moze, kome vjerovat, bio bi gust kad bi se podigo malo, mom frendu evo sad vec struzu nogare po podu a ima ga vec vise od 2 god i uzbrdo mu brzi neg moj malo, a sam je skino onu blokadu na prvom servisu)

netribas uzimat iz rijeke a i nevirujen da su bas toliko skupi,sad su ti novi oko bozica i nove godine jeftiniji,a i kraj je sezone pa ces puno jeftinije proc za polovnog...sve ide puno bolje od baotiana,da ne trosi puno ali i netraje puno
...........1...........8...........7...........

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: boatian mali
« Odgovori #29 : 24 Studeni, 2007, 17:35:20 »
prvo skidaj sa njega plastike oko volamna znaci drag style volan...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta