Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1066370 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #3420 : 03 Travanj, 2012, 23:15:12 »
Šta mislite momci, šta je dobro pojest nekad kad bas nemate apetita, nekad kad dodem kuci umoran, skola-praksa-garaza-malo teretana i to, Izmoren dodem tolko da mi se neda nit jest ista!! Jel kome se desava tako nesto?
Ne brže od života!!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3421 : 03 Travanj, 2012, 23:21:59 »
Šta mislite momci, šta je dobro pojest nekad kad bas nemate apetita, nekad kad dodem kuci umoran, skola-praksa-garaza-malo teretana i to, Izmoren dodem tolko da mi se neda nit jest ista!! Jel kome se desava tako nesto?
hah,ko da ja imam apetita...
od ovih 7 obroka ajmo rec,imam potrebe za 3-4,ovo ostalo se nasilim i trpam u sebe...kad se naviknes nije problem....
ja po siru udaram,svaki dan 1 kg,podijelim na 4 obroka po 250gr,u svakom obroku imas 30 gr proteina točno onoliko koliko ti tijelo moze "pravilno" razgraditi...
i na sve to jos doručak(zobene+mlijeko+whey),ručak sta bude,a večeru od ručka najcesce,iako se to bas ne moze nazvati vecerom jer bude cca. oko 6-7 sati,za večeru uvijek posni sir,ako ga nemam onda slow realize protein...

ali hrana mi je uvijek na prvom mjestu ispred praškova i pi*darija

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3422 : 03 Travanj, 2012, 23:27:27 »
a i taj whey protein je k**ra*,vec duze vrijeme razmisljam da ga prestanem koristiti kada potršim ovu kantu do kraja...
bezveze bacanja para,ko da ga nisam ni pio,ne vidim nikakav napredak s njim,najveci napredak je bio sa kreatinom i to je ono bilo bum u 4 tjedna,a ovo ostalo je 99% posto prehrana i 1% wheya...

mislim da cu nakon treninga roknuti samo 1 mjericu dekstroze,a ovaj whey totalno izbacit

eventualno tu i tamo ubaciti 5gr kreatina prije treninga i toe to

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3423 : 03 Travanj, 2012, 23:43:16 »
čuj to je težak sport (mislim i psihički)... treba vremena i vremena i truda da se izgradi kvalitetna masa.. nema prek noći niš.. whey nije čudo neg najobičnija zamjena za obrok, znači mjerica ima 30g proteina ko da si pojeo npr 250gr sira.. samo ne moraš žvakati i probavljati neg samo popiješ...
kreatin je protein, točnije aminokiselina koja direktno ne sudjeluje u izgradnji same mase ali mnogim procesima koje ubrzava omogućuje bolju opskrbu tkiva kisikom, povećanje energije, snage, brzine izdržljivosti, pojačava sintezu adenozin tri fosfata, proteina, neutralizira mliječnu kiselinu...
kreatin povećava prividno mišićnu masu vezivanjem vode u mišićno tkivo.

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #3424 : 03 Travanj, 2012, 23:56:07 »
a ti si takav...

narucio sam si gurtne za taj dead lift, zgibove i ostale pi*darije

ja sam tek kasnije skuzio da ne znam sta je to PR natjecanje  :dontknow:
powerlifting je netjecanje u 3 discipline, bench, cucanj i mrtvo, cilj je naravno tko ce vise dici. Treniranje liftera se razlikuje od treniranja bildera, ne ide se na izgled nego na snagu. Uglavnom ima dosta njih (medu njima i ja) koji kombiniraju ova dva sporta. Treniras bilderski ali ove 3 vjezbe trpas kile.

Odbaci gurtne, kupi si rade magnezijevu kocku (prah) puno bolja stvar, jacas podlaktice a moc ces i vise dignuti ;)
4t

Offline Bero

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • 2T Expert 2T Experience "Nardo'"
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.italjetdragster.com
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
  • Moja Kaciga: Uvex, AGV
  • MojSetup: Top Performances Due Plus
  • MojSpuh: Scarico Replica Nardo Top
Odg: Teretana
« Odgovori #3425 : 04 Travanj, 2012, 09:19:20 »
čuj to je težak sport (mislim i psihički)... treba vremena i vremena i truda da se izgradi kvalitetna masa.. nema prek noći niš.. whey nije čudo neg najobičnija zamjena za obrok, znači mjerica ima 30g proteina ko da si pojeo npr 250gr sira.. samo ne moraš žvakati i probavljati neg samo popiješ...
kreatin je protein, točnije aminokiselina koja direktno ne sudjeluje u izgradnji same mase ali mnogim procesima koje ubrzava omogućuje bolju opskrbu tkiva kisikom, povećanje energije, snage, brzine izdržljivosti, pojačava sintezu adenozin tri fosfata, proteina, neutralizira mliječnu kiselinu...
kreatin povećava prividno mišićnu masu vezivanjem vode u mišićno tkivo.

u jednoj riječi whey je praktičniji, i sam znaš kad bi morao pojest sira/mesa u zamjenu za wheyem gdje bi to dogouralo financijski..

@pralas - jel brojiš kalorije? ili jedeš samo dokle si sit?

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3426 : 04 Travanj, 2012, 09:39:30 »
whey je nadopuna hrani, ne zamjena za obrok  :)

nemoj prestati koristiti whey, on je tu i on se upija u misic, to sto si narasao od kreatina u kratkom roku je samo prividno, izvana

powerlifting je netjecanje u 3 discipline, bench, cucanj i mrtvo, cilj je naravno tko ce vise dici. Treniranje liftera se razlikuje od treniranja bildera, ne ide se na izgled nego na snagu. Uglavnom ima dosta njih (medu njima i ja) koji kombiniraju ova dva sporta. Treniras bilderski ali ove 3 vjezbe trpas kile.

Odbaci gurtne, kupi si rade magnezijevu kocku (prah) puno bolja stvar, jacas podlaktice a moc ces i vise dignuti ;)
ma i mislio sam si da je powerlifting, samo mi nije jasna ta skracenica PR

 sad je kasno, vec su narucene  :sad1: treba probat  :)
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3427 : 04 Travanj, 2012, 09:39:45 »
u jednoj riječi whey je praktičniji, i sam znaš kad bi morao pojest sira/mesa u zamjenu za wheyem gdje bi to dogouralo financijski..

@pralas - jel brojiš kalorije? ili jedeš samo dokle si sit?
nezz stvarno,ja cu radije pojesti 250 gr sira nego dati odjednom 550 kn za whey,jer sir ne kupujem ja uvijek od svojih para,mislim vecinom da,ali dosta puta staroj kazem da ga kupi tako da ga uvijek imam kod kuće...
ionako uvijek poslije teretane idem odmah kući...

ugl.vidjet cu kako cu stajati sa novcima pa odlučiti sta i kako...

Bero:iskreno ne zamaram se previse sa kalorijama,pokusavam podijeliti prehranu na sto vise malih obroka po 30 gr proteina...
slatko sam izbacio,masno isto u vecini slucajeva,vecina hrane se radi sa maslinovim uljem...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3428 : 04 Travanj, 2012, 12:23:15 »
dobro nije zamjena za kompletan obrok ali za proteine, bjelančevine je..
dakle uzmeš whey, dekstrozu i to ti je već obrok.. bezmasni brzoapsorbirajući obrok.
dodaj još zobene ili nešto i to je obrok..
@pralas
pa ne moraš kupit 5 kila odmah..
uzmeš manje pakiranje.. ja trenutno koristim ove DM-ove i okej su..

citat
sasvim solidan proizvod, doduše ne baš najviše kvalitete, ali solidan. ne sadrži nikakvu soju i takva sranja, samo mliječni protein u dosta visokom postotku (86%). 350g košta oko 55 kuna, znači da kila košta oko 150. ako je to puno onda stvarno. Kažem, jedini problem je što se teže mješa, al ok je. uzmem si ga često ako je frka s parama.
« Zadnja izmjena: 04 Travanj, 2012, 12:33:09 ivanm »

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #3429 : 04 Travanj, 2012, 12:35:24 »
Ne bi se bas slozio da je whey sranje :)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3430 : 04 Travanj, 2012, 12:39:39 »
dobro nije zamjena za kompletan obrok ali za proteine, bjelančevine je..
dakle uzmeš whey, dekstrozu i to ti je već obrok.. bezmasni brzoapsorbirajući obrok.
dodaj još zobene ili nešto i to je obrok..
@pralas
pa ne moraš kupit 5 kila odmah..
uzmeš manje pakiranje.. ja trenutno koristim ove DM-ove i okej su..

citat
sasvim solidan proizvod, doduše ne baš najviše kvalitete, ali solidan. ne sadrži nikakvu soju i takva sranja, samo mliječni protein u dosta visokom postotku (86%). 350g košta oko 55 kuna, znači da kila košta oko 150. ako je to puno onda stvarno. Kažem, jedini problem je što se teže mješa, al ok je. uzmem si ga često ako je frka s parama.

ovaj se stvarno isplati,pogotovo ako je ok...nemam sta izgubiti...
ja sam prije kupovao onaj gold whey,jbt 2.3kg 550 kn  :o
btw kakvi okusi postoje za taj iz dm-a i jel to pakovanje izgleda bas isto kao i ovo sa slike?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3431 : 04 Travanj, 2012, 12:51:46 »
to je to, da.. imaš i onaj drugi jeftiniji taj nemoj uzimat..
dakle onaj gore, ne ovaj:



btw ima u njuškalu likovi koji švercaju izvana, myprotein isolat 80% je 5 kila 500kn, pa ću to uzet sljedeće kad skupim para..

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #3432 : 04 Travanj, 2012, 13:01:06 »
nezz stvarno,ja cu radije pojesti 250 gr sira nego dati odjednom 550 kn za whey,jer sir ne kupujem ja uvijek od svojih para,mislim vecinom da,ali dosta puta staroj kazem da ga kupi tako da ga uvijek imam kod kuće...
ionako uvijek poslije teretane idem odmah kući...

ugl.vidjet cu kako cu stajati sa novcima pa odlučiti sta i kako...

Bero:iskreno ne zamaram se previse sa kalorijama,pokusavam podijeliti prehranu na sto vise malih obroka po 30 gr proteina...
slatko sam izbacio,masno isto u vecini slucajeva,vecina hrane se radi sa maslinovim uljem...

Pralas, da si bar prije rekel, već sam si naručil pa nemrem opet, u subotu si idem po ovo:


j#bote 2.27kg me košta cca 350kn A to je kvalitetan protein, točnije to nije WHEY nego mješavina 4 proteina iz različitih namirnica, pa je po tome bolji ajmo reć. Jer više zadovolji tvoje potrebe. A i proteinska vrijednost je velika.

Ak buš htel za sljedeći put kad idem reci, pa ne moraš davat 500kn. A kad ja idem lako uzmem, jebiga samo nemrem puno toga jer mogu samo do 1000kn.

Sad sam si uzel taj Gaaspari i Optimum Kreatin, koštalo me zajedno manje nego samo proteini kod nas. A sve je legalno :icon_thumright:

« Zadnja izmjena: 04 Travanj, 2012, 13:03:42 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3433 : 04 Travanj, 2012, 13:08:43 »
e i ja taj pijem,od gasparia myofusion...isto ga nabavim za točno 350 kn 2.3kg,inače je puno skuplji...
ali nekako mi se bolje pokazao gold whey,njega mogu nabaviti za 400 kn dok je u poleo sportu 550kn...
ali sam cuo svakave priče o tim proteinima koje jeftinije dobijes,kao da je to fake i takve stvar,ali opet mi izgleda nemoguce jer je sve uredno zapakirano  :icon_scratch:

ali hvala svejedno na ponudi  :icon_thumright:

btw isti ovaj od optimuma kreatin sam i ja koristio ;D i dobar je...ostalo mi ga je jos 250 gr otprilike pa cu lagano i to popiti do kraja(5gr prije treninga)


to sto si jak, ne znaci da mozes quotat slike  :P

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #3434 : 04 Travanj, 2012, 13:20:19 »
Pa onda u redu, ja sam mislil da to isto kupuješ za 500kn...

Ne znam, za taj kreatin sam čul da je odličan jer da se topi u potpunosti i brzo, samo treba stavit i žlicu onog šećera iz DM-a.

Gle, nemre bii fejk ak je zapakiran i ima tablicu(iz dućana ga kupujem sa računom), pa ipak to neko kontrolira pa ne vjerujem da bi nam prodavali prašak za pecivo pod skupo plaćene proteine. Druga stvar je da kupiš sa njuškala i slično od ljudi koji prodaju iz rinfuze, onda oni tam mogu stavit kaj hoće da više prodaju.

GOLD WHEY je jedan od najboljih i najčišćih proteina, a i malo skuplji, no to je samo jedna vrst proteina(iz sirutke), nije kao Gaaspari :icon_thumright: E da, čuo sam da u proteine dobro dođe i žlica meda, za bolji učinak. Pogotovo kad se uzima prije spavanja...
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #3435 : 04 Travanj, 2012, 14:26:31 »
Ja ujutro i navecer popijem po o.25l Mlijeka sa veliko zlicom deksteroze, potrosio sam do sada oko 1.5kg, a taj gesunde plus, bi mogao sad u pon. uzet! Pa cemo mjesat da vidim razliku! Kad ste vec rekli da nije los  :icon_thumright:
hah,ko da ja imam apetita...
od ovih 7 obroka ajmo rec,imam potrebe za 3-4,ovo ostalo se nasilim i trpam u sebe...kad se naviknes nije problem....
ja po siru udaram,svaki dan 1 kg,podijelim na 4 obroka po 250gr,u svakom obroku imas 30 gr proteina točno onoliko koliko ti tijelo moze "pravilno" razgraditi...
i na sve to jos doručak(zobene+mlijeko+whey),ručak sta bude,a večeru od ručka najcesce,iako se to bas ne moze nazvati vecerom jer bude cca. oko 6-7 sati,za večeru uvijek posni sir,ako ga nemam onda slow realize protein...

ali hrana mi je uvijek na prvom mjestu ispred praškova i pi*darija
Dobar si ja sam sa 3 obroka povecao na 5. i jedva se drzim toga, kad se drzim 2 dana 3. vec nemogu povraca mi se od tolko hrane, al da je lose nije  :icon_thumright: osjecam se puno bolje!! Koliko kostaju zobene u lidlu?
Ne brže od života!!

Offline pOha

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: u djelovima
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: ispilan
Odg: Teretana
« Odgovori #3436 : 04 Travanj, 2012, 15:08:56 »
Ja ujutro i navecer popijem po o.25l Mlijeka sa veliko zlicom deksteroze, potrosio sam do sada oko 1.5kg, a taj gesunde plus, bi mogao sad u pon. uzet! Pa cemo mjesat da vidim razliku! Kad ste vec rekli da nije los  :icon_thumright:Dobar si ja sam sa 3 obroka povecao na 5. i jedva se drzim toga, kad se drzim 2 dana 3. vec nemogu povraca mi se od tolko hrane, al da je lose nije  :icon_thumright: osjecam se puno bolje!! Koliko kostaju zobene u lidlu?


oko 6kn  :glasses9:
Došao unuk-narkoman kod babe i pita:
 - Baba, jesi li vidjela one moje tabletice sa stola?
Na to kaže baba:
 - Ma kakve tabletice, jesi ti vidio one zmajeve u kuhinji?!?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3437 : 04 Travanj, 2012, 15:59:30 »
nije fake neg je myprotein impact whey 5 kg 500kn...
neki diler na teretana.net
dostava po zg besplatna


Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3438 : 04 Travanj, 2012, 18:35:56 »
MyProtein nema okusa ni mirisa, ima malo i to najslicnije vaniliji, nis posebno...di ste vi bili dok smo vktr i ja to gutali ahahahahahaha

zezam se, isplativ je, ja trenutno zobam ovo, 5kg 520kn, cokolada...mjerica je 40g, ne 30g i onako, gust je i cak fin, treba se naviknut

sta je, je, ima masti, uh, ali i 84% proteina...

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3439 : 04 Travanj, 2012, 18:38:35 »
di si to nabavil?