Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: twingo 1.2 60ks iskustva?  (Posjeta: 13926 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: twingo 1.2 60ks iskustva?
« Odgovori #20 : 15 Studeni, 2010, 12:49:28 »
jesi se vozio u twingu ili cliju sa tim motorom? taj motor ide bolje od novije verzije sa 16v, barem u nasem slucaju je isao...
na svakom autu ces imati servisa, ali mislim da je to jako dobar izbor.
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: twingo 1.2 60ks iskustva?
« Odgovori #21 : 15 Studeni, 2010, 13:00:30 »
očito si jako mlad i voliš frandcuske aute... ja sam mehaničar 20 godina pa govorim iz iskustva.. nije isto francuski i slovenski renault... i dosta spama..
naravno, francuski clio ima drugačija svjetla dok slovenski izgleda dobroćudno  :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

inače ni twingo ni clio nisu loši auto, to je za tjerat po gradu pun gas i bok, nađi manual i mjenjaj šta se mjenjati mora i sigurno ćeš bit zadovoljan s tim autom dugo vremena, ja sam vozio clio 1.4i 82ks, taj auto je išao ko kuga, samo me potrošnja od 11 litara  :toothy3: :laughing1: ubila al nebi ga nikad prodao al je otišo sretnom vlasniku u ruke

ako je cijena dobra i auto je ispravan onda si na slatkim mukama šta ćeš napraviti ;)
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline pazdrkan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 143
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 2006, Kawa ER-6n
Odg: twingo 1.2 60ks iskustva?
« Odgovori #22 : 15 Studeni, 2010, 13:18:21 »
jesi se vozio u twingu ili cliju sa tim motorom? taj motor ide bolje od novije verzije sa 16v, barem u nasem slucaju je isao...
na svakom autu ces imati servisa, ali mislim da je to jako dobar izbor.

ako mene pitaš, vozio clio 1,2 s tim motorom 4 godine...istina da ide odlično, voli popit ulje jedino.....

al ja nikako ne bi kupipo auto sa 200 000 kad ima za duplo manje za iste novce

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: twingo 1.2 60ks iskustva?
« Odgovori #23 : 15 Studeni, 2010, 13:43:16 »
pa dobro, ako nadje nesto bolje zasto ne. sve u svemu dobar je auto
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: twingo 1.2 60ks iskustva?
« Odgovori #24 : 30 Studeni, 2010, 04:16:23 »
Twingo ti je nepoderiv, odlično auto, radi 300-400k km bez problema, pali vozi. Performanse isto tako, da ne povjeruješ za tu mašinu.
Jedino 3000€ dati za takav mini autić i to sa 200k km je malo to much. Ako ti auto treba od točke A do točke B nemaš se šta razmišljati  :icon_thumright:
Ja da sam na tvom mjestu bi rađe kupio neki Punto 1.2 60ks do 130k km od nekih ljudi u godinama, nađeš ga za iste pare a razlika noć i dan što se tiče osjećaja, udobnosti, sjedala i šta ti ja sve ne znam. To su pouzdane i jednostavne mašine i mislim da je puno bolji izbor čisto radi te ergonomije i osjećaja u vožnji. Ako budeš u prilici naći Punto Mk1 1.2 8V sa 75ks sa malo km i očuvan uzimaj odmah  :icon_thumright:
Prije sam bio jako skeptičan prema tim Fiat Puntima dok ga nisam doživio, ali da sada kupujem gradsko auto ne bi se puno razmišljao.
Clio mi je katastrofa što se tiče ergonomije, imam osjećaj da je dvaput manji od Twinga  :icon_biggrin:
Vozio sam sva tri pa ti evo kažem.

« Zadnja izmjena: 30 Studeni, 2010, 04:18:23 Trinad »

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: twingo 1.2 60ks iskustva?
« Odgovori #25 : 30 Studeni, 2010, 08:38:40 »
nema platneni krov ovaj model. Covjek kaze da je s njim isao u zagreb petnestak puta i ima kuku twingo koju misli skinut vlasnik da je s njim teglio drva i tak. Al uredan je stvarno i svaki servisni interval je ispostovan.. Izvanka bez ogrebotine.. Stvarno je mali tip top. Swift novi je vec skroz druga klasa.. Te na internetu stoji da mu je potrosnja od 5-7/100km allaround. Jel se to podudara sa stvarnoscu?

Razmisljao sam takodjer o hondi civic 1.6i 81kw 91god iz opuzena, ima je na auti hr za 2000e, al to mi je nekak staro, jel se kvare honde? I dal netko zna to auto mozda?

Twingo sa 190.000 za 3000€ :toothy12:
Twingo sa kukom  :toothy12:
Honda Civic 91  :toothy12:

hahaha xD ova tema je na krivom mjestu!

(za slucaj da se ne salis ,nesta ozbiljno nije u redu sa tvojim razmisljanjem ili znas manje o autima nego moja zena!)

 

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: twingo 1.2 60ks iskustva?
« Odgovori #26 : 30 Studeni, 2010, 13:39:23 »
kod nas u pz crveni kriz ima svoja vozila i dva od njih su twingici i svaki ima preko 500 000 km , nisam vjerovao al se uvjerio. jos ih voze i kaze da ih nece mjenjat jos bar 5godina
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: twingo 1.2 60ks iskustva?
« Odgovori #27 : 30 Studeni, 2010, 21:27:35 »
Twingo sa 190.000 za 3000€ :toothy12:
Twingo sa kukom  :toothy12:
Honda Civic 91  :toothy12:

hahaha xD ova tema je na krivom mjestu!

(za slucaj da se ne salis ,nesta ozbiljno nije u redu sa tvojim razmisljanjem ili znas manje o autima nego moja zena!)

 
ma to sam samo konto bezveze twingo je bio uredan skroz cijena je bila pretjerana. Da. A civic takodjer super stanje. Ravnao sam se po oglasima jer mi je trebalo auto hitno. Al na kraju sam uzeo golf3
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: twingo 1.2 60ks iskustva?
« Odgovori #28 : 30 Studeni, 2010, 21:28:53 »
ma to sam samo konto bezveze twingo je bio uredan skroz cijena je bila pretjerana. Da. A civic takodjer super stanje. Ravnao sam se po oglasima jer mi je trebalo auto hitno. Al na kraju sam uzeo golf3
ajd nabaci slike od tog golfica..!  :toothy10:

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: twingo 1.2 60ks iskustva?
« Odgovori #29 : 01 Prosinac, 2010, 07:16:55 »
ma to sam samo konto bezveze twingo je bio uredan skroz cijena je bila pretjerana. Da. A civic takodjer super stanje. Ravnao sam se po oglasima jer mi je trebalo auto hitno. Al na kraju sam uzeo golf3

Ma oglasi budu 90% slucajeva prenapuhane cijene. Najsiplativije je malo raspitati se po mjestu u kojem zivis ili sire ako netko ima financiske probleme onda prodaje i u pola cijene. Kolega je prije par dana za 20.000 kn kupio fiat punto sa  2005 godina i 80 tkm od preve vlasnice sa servisnom knjizicom!

Golf 3 je bolji izbor od onih koje si pisao ,jer se lako proda ,dijelova je lako nabaviti. Sretno i puno ljepih km!  :hello: