Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: "kupio gume"  (Posjeta: 6510 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: "kupio gume"
« Odgovori #20 : 28 Studeni, 2010, 22:54:21 »
ma ja mislin da on nikad nije sia za volan a koamoli isproba raznorazne gume...hankook gume su se pokazale skroz dobre,a to sta je on valjda jedan od onih koji ne zele ni cut za nista osim GY,Michelina,Bridgestonea i slicnih razvikanih marki to je njegov problem
Rock out till your life is at an end

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: "kupio gume"
« Odgovori #21 : 28 Studeni, 2010, 23:58:10 »
A za takve ispade dati jednu tjednu bannanu?   ;D
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline brzi malossi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilija sr50
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: "kupio gume"
« Odgovori #22 : 29 Studeni, 2010, 18:57:59 »
...ma ne treba zajebavat,već nek moj sugrađanin objasni zašto su loše ako je imao iskustva s njima.....a ne ovako uletit..... :dontknow:
najbolje gume su Continental.dunlop, nijedna druga duma se nemoze usporedit uz te gume imam na auto gume dunlop stare ko biblija izlizane dosta i nikad nisam zapeo s njima ama bas nigdje da ona nejde van svagdje cupa pa zato ostale gume su smece a prije tih guma sam imo sava.ko kupuje sava gumu baca novce uzas od gume e da auto mi ima zadnju vucu masina 1.0 35kw tako slab pa cupa a da je druga guma ko sava ili neke ostale nebi ja ni izaso di zapnem s njim tako da te dve gume su zakonnn :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline brzi malossi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilija sr50
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: "kupio gume"
« Odgovori #23 : 29 Studeni, 2010, 18:59:26 »
ma ja mislin da on nikad nije sia za volan a koamoli isproba raznorazne gume...hankook gume su se pokazale skroz dobre,a to sta je on valjda jedan od onih koji ne zele ni cut za nista osim GY,Michelina,Bridgestonea i slicnih razvikanih marki to je njegov problem
heheheheheh

Offline brzi malossi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilija sr50
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: "kupio gume"
« Odgovori #24 : 29 Studeni, 2010, 19:00:13 »
A za takve ispade dati jednu tjednu bannanu?   ;D
moze kolega moze dobis i ti jednu bananu ubrzo

Offline brzi malossi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilija sr50
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: "kupio gume"
« Odgovori #25 : 29 Studeni, 2010, 19:02:23 »
Ovako neki covijek mi je bio duzan 2000kn.. posto on to nikako nemoze da mi pokrpa dogovorili smo se za zimske gume ima neke gume nove iz ove godine... radi se o gumi hankook icebear w440  185/60r14 82T

pa me sada zanima dali ta guma vrijedi te pare i kakva je guma? da je nebi stavio pa se klizao ove zime?
hehe pa taka guma dode nova 50-60 eura pa tolko mi kosta jedna za skuter dunlop eheheh

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: "kupio gume"
« Odgovori #26 : 29 Studeni, 2010, 19:05:05 »
Glupo je sta su te svi napali.
Toliko je razlicitih guma,i kvaliteta guma,niti mischelinka od 500kn komad,nije dobra,dok su one kontinentalke koje kostaju vise od pola auta,dobre i za vece vbrzine.
Po ledu ni jedna ne drzi. A sto se save tice,dobra je dok je nova,nakon dvije godine izgubi svojstva,takav je samnom bio slucaj. Ja ne govorim o snijegu nego o performansi gripa pri naganjanju.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: "kupio gume"
« Odgovori #27 : 29 Studeni, 2010, 22:02:17 »
najbolje gume su Continental.dunlop, nijedna druga duma se nemoze usporedit uz te gume imam na auto gume dunlop stare ko biblija izlizane dosta i nikad nisam zapeo s njima ama bas nigdje da ona nejde van svagdje cupa pa zato ostale gume su smece a prije tih guma sam imo sava.ko kupuje sava gumu baca novce uzas od gume e da auto mi ima zadnju vucu masina 1.0 35kw tako slab pa cupa a da je druga guma ko sava ili neke ostale nebi ja ni izaso di zapnem s njim tako da te dve gume su zakonnn :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
evo, a ja baš uzeo ovo ljeto nove dunlop sp sportmax i nisam baš zadovoljan s gumama, na suhom još kako tako, ali čim padne kiša su živa katastrofa
na prošlom autu sam imao hankook ventus i to dva seta i bio sam prezadovoljan gumom, tako da ne ovisi sve o marki, nego i o modelu, a definitivno i o dimenziji
pročitajte malo strane testove guma pa će te vidit da ista guma u različitim dimenzijama nema ni slične ocjene, a također zadnjih godina ćete primjetit da su u vrhu sve češće "loše i jeftinije" marke poput fulde, uniroyala, falkena, hankooka, semperita itd
rab

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: "kupio gume"
« Odgovori #28 : 29 Studeni, 2010, 22:14:19 »
Svi sve znaju, i daju se paušalne ocjene tipa 'Dunlop' i 'Continental'... Ljudi moji, veliki su pokupovali sve živo, i više nije lako uopće pripoznat dobru gumu... Ne da različite dimenzije istog modela nemaju ista svojstva, nego ISTE dimenzije ISTOG modela se razlikuju, a prema MADE IN oznaci... Sve je to otišlo u lipi kua...

I da, ove manje poznate znaju bit neke godine best buy, dok ih ne proguta neko veći, pa taj brand počne proizvodit neka 'liva' tvornica u Turskoj ili Poljskoj, a ta tvornica počne proizvodit njihov glavni brand... To se dogodilo Kleberu kad ga je proguca Michelin, dogodilo se Savi kad ju je proguca Goodyear itd...

Pratit testove njemačkog ADAC-a za svoju dimenziju, i pratit isto ono MADE IN... Mene u zadnje vrime Toyo gume u većini dimenzija koje kupujen skroz zadovoljavaju...

 :frajer:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline karambaVK

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1060
  • Spol: Muški
  • Sve je za 5, samo je Renault 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: ROCKY 150 2T
  • Moja Kaciga: IXS i jedna mal
  • MojSetup: je light
  • MojSpuh: BB serijski
Odg: "kupio gume"
« Odgovori #29 : 29 Studeni, 2010, 22:15:22 »

, a također zadnjih godina ćete primjetit da su u vrhu sve češće "loše i jeftinije" marke poput fulde, uniroyala, falkena, hankooka, semperita itd

Fulda ti ne spada u ovo "društvo", jer je marka sa dugogodišnjom tradicijom i renomirani proizvođač.

Procesom globalizacije i smanjenja troškova proizvodnje najviše su dobili ovi "lošiji i jeftiniji" proizvođači guma, jer su se uključivanjem u velike koncerne gumara (poput Good Yeara i Michelina) znatno poboljšali sa tehnologijom prozvodnje i smjesama guma.

Iz svog osobnog iskustva sam se uvjerio da marka gume uopće nema  toliko veze sa kvalitetom, čak dapače, danas se može naći gume po pristupačnijim cijenama od Continentala (recimo) koji i dan danas drži cijenu i po 25-30% veću od ostalih proizvođača.

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: "kupio gume"
« Odgovori #30 : 30 Studeni, 2010, 18:33:11 »
najbolje gume su Continental.
meni punica na autu ima Continenzal ContiEcoContact EP koje nakon 42000 km imaju jos 80% mesa.jel to dobra guma?nije.ne kazen da su sve continental gume lose,al isto tako ni sve "drugorazredne" gume nisu lose.
Rock out till your life is at an end

Offline oki1983

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 476
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Zip 2t,Derbi GP1 250
  • MojSetup: malossi,multivar 2000......
  • MojSpuh: zx
Odg: "kupio gume"
« Odgovori #31 : 30 Studeni, 2010, 22:27:21 »
 HANKOOK Icebear W440 te gume mi je preporucio prodavac u molydonu na ribnjaku kad sam ga upitao koje gume su se pokazale dobre,a da nisu skupe!
na kraju sam uzeo sava adapto jer sam bio na knap s novcima (1500kn sa 20% pospusta).

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: "kupio gume"
« Odgovori #32 : 30 Studeni, 2010, 23:29:12 »
covjek pita jel dobra ili ne a vi odmah bibliju pisete...nije da se pravim pametan ali daj ti vidi dot ako je guma nova uzmi ako nije nemoj...

svaka, bas svaka je guma dobra kad je nova...a ovo sto gume se drze prek 3 god na autu je glupost pogotovo ako je jedan set za sve uvjete...sto ocekivat od takve gume.. SKIJE :-D ali bas uvijek i u svakom trenutku bilo suho mokro smrznuto ili bio snjeg...isti k**ra*...
imam neki ryhno sta ja znam il kak vec na astri guma odlicna, po kisi i suhom i po snjegu jako dobra 1300kn s montazom i svim...imao savu onu eskimo isto jako dobra guma , naravno sve su nove...imam neki mišelin na vectri iza dot 09/09 i guem su jebene...naprijed sava s3 dot 07/06 brate mili :-D
:-P jebe se mene