Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia sr50r-prenos  (Posjeta: 1280 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline oliver

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 209
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: macedonia
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 r
Aprilia sr50r-prenos
« : 10 Studeni, 2010, 18:48:35 »
ovako ljudi ja se izvijnavam sta otvoram novu temu ali trazio sam i guglao i nisam nasao konkretno sta je bolje hocu da kupim neke stvari za moje sr-ke 2009god  da bi izvucio maximum iz nje znaci me zanima sta sve treba da stavim imam neke zamisle zad cu vam pisati dali je dobra ta kombinacija znaci ovako:auspluh giannelli revers  , malossi multivar 2000 , 5g , red sponge u filteru , 64 dizna , zutim opruge na kvacio i centralni seriski. Pa ako ima neko bolja kombinacija ne slobodo pise znaci para nisu problem samo da sr-ka pili pozz

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Aprilia sr50r-prenos
« Odgovori #1 : 10 Studeni, 2010, 18:50:47 »
kevlar remen dodaj još i to ti je to, super izbor dijelova
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline oliver

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 209
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: macedonia
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 r
Odg: Aprilia sr50r-prenos
« Odgovori #2 : 11 Studeni, 2010, 00:26:51 »
zaboravio sam da pisem da imam kevlar remen ali zanima me to da neke ljudi kazu da giannelli extra bi izvao bolje performanse od reversa i sada neznam sta da radim ne zanima me koliko ce kosta zanima me krajna brzina

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr50r-prenos
« Odgovori #3 : 11 Studeni, 2010, 09:49:08 »
možeš i extra, za serijalu je ok.. malo su prelagane role za multivar... probaj oko 6.0 gr.. treba se vrtiti oko 9500-9800 okr..

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: Aprilia sr50r-prenos
« Odgovori #4 : 11 Studeni, 2010, 12:47:35 »
možeš i extra, za serijalu je ok.. malo su prelagane role za multivar... probaj oko 6.0 gr.. treba se vrtiti oko 9500-9800 okr..
meni je frend imo sve isto role oko 5g,super je bilo podeseno..ali nek proba sa par tezina tako je najbolje  :icon_thumright:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Aprilia sr50r-prenos
« Odgovori #5 : 11 Studeni, 2010, 12:59:57 »
zaboravio sam da pisem da imam kevlar remen ali zanima me to da neke ljudi kazu da giannelli extra bi izvao bolje performanse od reversa i sada neznam sta da radim ne zanima me koliko ce kosta zanima me krajna brzina

Reverse ti je jaci od extre, extra ti je nesto kao tt po snazi, reverse je kao yasuni r otprilike...

Offline oliver

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 209
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: macedonia
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 r
Odg: Aprilia sr50r-prenos
« Odgovori #6 : 11 Studeni, 2010, 14:19:45 »
zbunio me to da covjek sto se razbira o skuterima ali dosta mnogo i vrsi nabavke na delova i auspusima  ja sam od njega trazio giannelli revers ali mi je rekao da giannelli extra nezavisno to sto je poslabi auspluh od reversa bi radio mn bolje na serijala znaci po negovom extra je izmislen auspuh za serijala i pojeftin je od reversa pa sada dali neko ima istrazivano ovu teoriu za ova dva auspluha znam da je reversa jaci ali koji vade podobre peformanse na serijala

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr50r-prenos
« Odgovori #7 : 11 Studeni, 2010, 14:56:55 »
zbunio me to da covjek sto se razbira o skuterima ali dosta mnogo i vrsi nabavke na delova i auspusima  ja sam od njega trazio giannelli revers ali mi je rekao da giannelli extra nezavisno to sto je poslabi auspluh od reversa bi radio mn bolje na serijala znaci po negovom extra je izmislen auspuh za serijala i pojeftin je od reversa pa sada dali neko ima istrazivano ovu teoriu za ova dva auspluha znam da je reversa jaci ali koji vade podobre peformanse na serijala

reversa uzmi zaboravi extra ,po meni reverse ili leovince zxr oba su prejebena ja mislim da ču ja sebi uzet još leovince zxr uz rekorda ,jel mi je brate preglasan ovaj rekord ubi me oglušit ču  :drunken_smilie:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Aprilia sr50r-prenos
« Odgovori #8 : 11 Studeni, 2010, 16:39:01 »
možeš i extra, za serijalu je ok.. malo su prelagane role za multivar... probaj oko 6.0 gr.. treba se vrtiti oko 9500-9800 okr..
doduše 5,5gr bi bilo idealno, ali recimo da ako imaš 90kg ili više 5gr bi ti bilo super
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline oliver

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 209
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: macedonia
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 r
Odg: Aprilia sr50r-prenos
« Odgovori #9 : 12 Studeni, 2010, 17:04:30 »
znaci ipak da si stavim ja reversa a dal bi trebao da stavim i kvacilo dali bi igrao neke uloge dali bi bilo bolje sa malossi (fly/delta)

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Aprilia sr50r-prenos
« Odgovori #10 : 12 Studeni, 2010, 20:22:46 »
Nemoras mjenjat kvacilo