Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Polini centralne opruge - ?  (Posjeta: 984 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Polini centralne opruge - ?
« : 11 Studeni, 2010, 18:25:16 »
ovako molim za pomoc ako netko zna. ne mogu nac originalni centrani feder za speedfighta. trenutno imam na skuteru serijski koji je omeksao i remen proklizava. gledao sam malo po malossi i polini katalozima i nije mi jasno kako to da malossi ima do preko 100% tvrdoce a ja sam od poznanika posudio polini bijeli i plavi u paketu i bijeli je 7% tvrđi a plavi 15% sve u usporedbi sa serijskim?

probao sam sa bijelim i događa se ista stvar da je lijen u međuubrzanjima, ali iz mjesta krene predobro... plavi jos nisam probao, sutra cu. da li je moguce da je polini bijeli premekan?

jer moj skuter nije nesto posebno tuniran, samo auspuh i to je to.

moze netko dati neke smjernice, da li je moguce da jedan od tih federa radi na mom skuteru kako treba?

hvala unaprijed.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Polini centralne opruge - ?
« Odgovori #1 : 11 Studeni, 2010, 19:04:07 »
malossi federi imaju po 70-120% tvrdoće serijskog a ne 120% više od serijskog.. probaj plavi ili bijeli polini oni su tvrđi od serijskog.. ili jednostavno nabavi serijski, možeš i od piaggia..

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Polini centralne opruge - ?
« Odgovori #2 : 11 Studeni, 2010, 19:20:06 »
hvala na odgovoru ivane, tako sam i mislio jos probat i plavi sutra, sve je montirano pa cu napravit probni krug s obzirom da je sad malo hladno. nadam se da ce radit.

cinilo mi se mogucim kad pise da su bijeli i plavi samo 7% i 15% tvrđi pa reko to nije puno al onda mi je bilo malo cudno kako je lijen sa bijelim ponekad u međuubrzanjima, jos gore nego sa omeksanim serijskim. a krece ko lansiran iz mjesta do 85 km/h.

vidis da sam znao da pase od piaggia, za pezoa nigdje nista za kupit original, svugdje neki problem nac, narucit... :confused5:
« Zadnja izmjena: 11 Studeni, 2010, 19:26:26 sqt_driver »