Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)  (Posjeta: 12258 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #60 : 10 Studeni, 2007, 10:17:50 »
ajmo ljudi dosta offtopica na ovoj temi plis...chatajte na ZADAR chat...a ovdi samo o timu...

btw...sta je sa stranicom???
i stacemo napraviti kao obiljezje tima   ??? ;D


vidio ovo, a danas mi govori da ne zelis stranicu -.-
Nezna ni on sam što hoće  :sad3:

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #61 : 10 Studeni, 2007, 11:18:11 »
ajd ovaj amo glasat za to hocemo li ili necmo stranicu i forum.
strana koja bude imala više glasova pobjeduje i ostali je moraju poštivati


Evo pocmimo s glasovanjem sada


ja sam ZA!

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #62 : 10 Studeni, 2007, 12:06:55 »
Ja sam ZA!
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #63 : 10 Studeni, 2007, 12:31:00 »
Ja sam ZA!
I ja,hehe,nas 3 od 5 smo za,znači radimo stranicu.. :redface:

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #64 : 10 Studeni, 2007, 22:08:24 »
ok onda te novcice mi uplatite ovaj tjedan...     cole jos 20kn   swat 60kn,   x-thug 60kn

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #65 : 12 Studeni, 2007, 18:02:57 »
ma slusaj me sad...evo sam se vratia sa puta (bia sam 3 dana na putu) i imam sad ravno 100kn...i ovaj tj. dobivam jos 100-tinjak kn...

i bas si sad razmisljam...ocu bit budala...ili pametan...

PRVO mi NISMO neki poznati tim...pa da nam uopce treba to...jer da te potcjetim...kad smo igrali biljar onda sam to u sali malo spomenuo da to napravimo...i to je nastalo u sali...NISTA OZBILJNO!!! i iako smo rekli da cemo to probati da uspije i da dobijemo vise clanova to za sad nije nista ozbijno!!!

DRUGO mi to BESPOTREBNO SRANJE mozemo imati besplatno...jer kao sto si bio napravio "probnu" stranicu tako mozemo napraviti i "pravu" stranicu...e sad...u cemu je problem...problem je u tebi...ti ne zelis da imaju one reklame od googla i zelis da imamo .com al ja nisam budala da placam neciji hir...ako ne zelis reklame onda ti sam placaj...al lipo reci ljudima iskreno da placaju tvoj hir...a ja ga sigurno necu placati...

TRECE nazalost imam osjecaj da od tog super tima nece nista biti...jer neznam dali si primjetio u zadnje vrijeme TOCNIJE od onog dana kad smo ko fol sluzbeno tim mi se uopce nismo svi 5 vozali zajedno...e sad...ako i jeste ovu sub ili ned kad me nije bilo...onda mi je bas drago...al sta je ovako...preko tj???

CETVRTO ako cu ja za ista dati novce onda ce to biti za naljepnice...ONO STA NAM STVARNO TREBE!!! jer kad neko vidi motor i vidi naljepnicu onda je to super...a sad bas da ce neko ici po netu pa ovako bezveze utipkati zd-sft.com mislim da nece...

PETO ti kazes da nam treba forum...i da to je fora idea...al ne tolko fora da je toliko potrebna...ko bi uopce bia na tom forumu...nas 7-8...ma daj molim te...okani se tog sranja...i pare trosi u gorivo

i btw...ti se sad mozes ljutiti kolko oces al nisi u pravu...i ja ti sigurno necu dati tih 60kn iz inata...jer da sad imam i 5000kn nebi ti ih dao...jer nema pravog razloga...a ovih 100kn sto imam rade cu potrositi na gorivo pa da se vozam i uzivam nego da ih dam za NEPOTREBNU STVAR KOJU MOZEMO IMATI I POTPUNO BESPLATNO!!!!
i ako ces ti i cole#2 i dino biti za onda me slobodno "izbacite" iz tima al nezaboravi da sam ja dao ideu za sve...i ja sam tebe BN doveo u ovu ekipu...pa se zato malo spusti na zemlju i ako oces biti motorist okani se kompjutera i vozaj se...a nemoj trositi lovu na takva sranja...i NEMOJ TRAZITI druge da trose lovu za to...


neznam za x-a al ja ti sigurno necu dat pare...

a posto si ti ovo pretvorio u "javnu raspravu" kao i prosli put onda neka ti bude...


ajmo ljudi...
vi koji niste clanovi tima...recite jeste li ZA ili PROTIV davanja 300kn za host i domenu (.com) za tu famoznu i PONAVLJAM BESPOTREBNU stranicu ili ste ZA da lovu utrosimo u kupovinu naljepnica i u gorivo???

(uzmite u obzir one gore navedene argumente i nezaboravite da 60kn nije malo love vec je to barem jedan rezervar tj. jako puno voznje a ima jos arguemata al mi je vec dosta pisanja)

:hello:
« Zadnja izmjena: 12 Studeni, 2007, 18:15:04 S.W.A.T. »
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline -Knight-

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 69
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #66 : 12 Studeni, 2007, 18:22:17 »

ajmo ljudi...
vi koji niste clanovi tima...recite jeste li ZA ili PROTIV davanja 300kn za host i domenu (.com) za tu famoznu i PONAVLJAM BESPOTREBNU stranicu ili ste ZA da lovu utrosimo u kupovinu naljepnica i u gorivo???

(uzmite u obzir one gore navedene argumente i nezaboravite da 60kn nije malo love vec ej to barem jedan rezervar tj. jako puno voznje
ja mislin da je to nepotrebno...baciti 300 kn u vitar za tu domenu kako se vec zove jer je to .com nepotrebno...za tih 60 kn sto bi svaki triba dati mozete uliti skoro dva rezervara (na šit fajtu)  :dontknow:...mislin da vam to ne treba...bolje da to ulozite u majice i naljepnice...i onda kad vam neko vidi naljepnicu na motoru i vidi vas u majici ZD-SFT onda ce se zapitati...ko su ovi?...i onda ce se doznati za vas...a i sto je S.W.A.T reka,nece niko doci sad i na netu traziti zd-sft...nego kad vam neko vidi naljepnicu na motoru ce tek doznati za vas...i naravno,ici cesto na dir...neka vas vidi neko,naravno s naljepnicama na skuteru.....
mislin da van je vaznije gorivo od neke stranice??? :icon_scratch:
eto to je moje misljenje...poz     :hello:
?URO JE MOJ IDOL ?URO PIJE ALKOHOL!!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #67 : 12 Studeni, 2007, 18:34:08 »
po meni gorivo i naljepnice

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #68 : 12 Studeni, 2007, 18:43:02 »
Mi smo u subotu išli đir i nas 4 se dogovorilo da za sada ništa od .com domene jer nas ima samo 5. Svi smo se složili... Rekao sam ako dovedemo više članova u tim da bi tek tada bila fora to jer bi onda imali više zanimljivih slika, mogli bi praviti roštiljade i sve druge stvari...

S.W.A.T. je bio na putu pa nije bio obaviješten ali Black Naranča je mene zvao u Petak kada sam bio u Zagrebu u vezi toga i ja sam bez razmišljanja rekao da sam za....

Svi smo se dogovorili da će za sada stranica mirovati..


@ S.W.A.T. - Ja mislim da bi ti trebao malo smiriti živce u vezi vožnje tjekom tjedna jer da malo razmisliš vidio bi da imamo škole i da je sada zadnjih 30 dana škole i da svi trebamo štrbati pogotovo Ja i Mateo koji idemo u gimnazije tako da se bespotrebno ljutiš oko te stvari. U đir ćemo ići subotom i to je to, ako ima slobodnih dana u tjednu onda i tada...

To je to od mene... Pozzz
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #69 : 12 Studeni, 2007, 18:59:31 »
Za bilo kakvu stranicu .com ili org, nebitno, Vas je premalo..Da bi otvorili neki forum-stranicu treba Vas biti najmanje nekoliko stotina, 5 nije nista.. I mnogo se opterecujete oko te voznje, djir pa djir, skupite se jednostavno kad imate vremena, tu nema pravila, sad svake subote, kad mozete, idete. Tih 100kn bi bilo lepo potrositi na nalepnice, da Vam za pocetak to bude reklama, tako cete verivatno "navuci" ljude u vas tim.. S*R*E*C*N*O
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #70 : 12 Studeni, 2007, 19:02:53 »
Za bilo kakvu stranicu .com ili org, nebitno, Vas je premalo..Da bi otvorili neki forum-stranicu treba Vas biti najmanje nekoliko stotina, 5 nije nista.. I mnogo se opterecujete oko te voznje, djir pa djir, skupite se jednostavno kad imate vremena, tu nema pravila, sad svake subote, kad mozete, idete. Tih 100kn bi bilo lepo potrositi na nalepnice, da Vam za pocetak to bude reklama, tako cete verivatno "navuci" ljude u vas tim.. S*R*E*C*N*O


U vezi vožnje sam ja rekao isto
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #71 : 13 Studeni, 2007, 13:37:51 »
ma meni to malo glupo, neki tim ovo ono a nigdi nas nema, amo se mi samo vozat ovako kao i do sada ne treba nam to

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #72 : 13 Studeni, 2007, 13:57:23 »
ja sam od pocetka bia protiv al mene niko ne jebe 5 %  :laughing7:
pa ovako ja san ulia jucer 16.58 litara pa mogu za vikend negdi dalje al bi mi ovo tribalo drzat bar po miseca,ako van je toliko do tog sajta radite ga bez mene jer ja nean para za uludo trosit,a ako zbog toga nisan u nekon timu onda dobro...ja san vec reka sta naglo krene i brzo se razvija brzo i nestane
...........1...........8...........7...........

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #73 : 13 Studeni, 2007, 18:00:48 »
slazem se i sa jednim i sa drugim...ajmo mi lipo to malo "zamrznuti" i lipo se vozati ka i prije toga...i uzivati...

eto...znaci idea o timu nije propala...al je malo stavljena na cekanje...svi zadovoljni i sve super...i od sad se samo kao i prije lipo vozamo...

RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #74 : 13 Studeni, 2007, 18:03:23 »
Meni je sve ok samo da smo mi dobri prijatelji i da se ne svadimo....
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #75 : 13 Studeni, 2007, 19:04:01 »
šta ti meni majmune psuješ mater u gradu,sljedeci put cu te ubacit u bunar i zatvorit,jesi cua... :evil6:


cuj mateo eo nek ti ode ljudi daju misljenje...oce nas prije zapazit sa majcama i naljepnicama ili sa forumom i sajtom...a to sta se ti odma napiiipdis kad nesto nije po tvome to je druga stvar,jer mene niko nije nista pita kad smo smisljali ime i nit san zna da ce se radit sajt nego ste mi odjednom rekli mi se zovemo tako i tako i moras dat 60 kn za sajt...i ja se nisan odma namusija i pobiga ca ka sta si ti napravia kad ti swat nije tia besplatno napravit ledice, da ja znan to napravit pa ja bi i caci naplatia...a i meni je to malo seljacki,aj da je skuter nesto sredjen,nego nije,mogu skuzit ono u svitlima i iza di osvitljava masinu i sve ono i jos stavis tablicu ispod tako da ti je ledice osvitljavaju pa kad te zaustave ti kazes da ti to osvitljava tablicu,e da u subotu se neki mamlaz zakuca u mene,ja cekan na semaforu a on se zabije u mene,sva srica da nije brzo isa...udria me nazad u gumu
« Zadnja izmjena: 13 Studeni, 2007, 19:27:45 X-Thug »
...........1...........8...........7...........

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #76 : 13 Studeni, 2007, 21:18:18 »
ma ne ljutim se ja nije problem što, kako ocete meni sve jedno amo onda majce ili naljepnice, a dino ce mi besplatno napraviti diode, dvije plave s prijeda, po podu plave, da izgleda kao neonke, i straga dvije crvene, jos ce mi spojiti subwoofer koji imam ispod motora, i zvucnike, cak ce mi posuditi mp3 player od 1gb da imam izvor glazbe, SVE BESPLATNO, ovo je pravi covik i ako mu ikada što od mene bude trebalo dobit ce samo tako..

e dino hvala, evo neka svi znaju ovo je pravi covik!



Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #77 : 13 Studeni, 2007, 21:21:13 »
a ja san dosad mislia da je međed  :laughing7:
...........1...........8...........7...........

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #78 : 13 Studeni, 2007, 21:21:47 »
hahahaha, ali ne obiljno pošten!

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Zadar Scooter Freaks Team (ZD-SFT)
« Odgovori #79 : 13 Studeni, 2007, 23:23:20 »
vazno da ja nisam pravi covjek vise...a kad je trebalo raditi za neciji forum besplatno onda sam bio covik...al neka to je vec zakljucena tema...


nego, sta cemo onda???oce ko samnom sutra do grada da idemo viditi nalipnice???kolko kostaju i kako e sve to biti???
RAĐA SE ZVEJR ;)