Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: lifan kinez skidanje blokada  (Posjeta: 10142 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Taaky

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 287
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bugojno
  • Moj Skuter: Lifan Lf 50 qt 8d
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: Stock
lifan kinez skidanje blokada
« : 21 Listopad, 2010, 19:11:47 »
Pozdrav..znam znam..da ima ovakvih tema..ali nisam nasao sve sto me zanima...znaci model je lifan lf50qt 8d ..ima isti i baotian ali ne znam koji model tacno...zanima me da li ovaj skuter ima blokade..serviser mi je rekao da nema...ali svi simptomi i rekla kazala govore da ima... motor kada upalim i na srednjoj blokadi drzim gas...jednostavno dodje do nekih okretaja i pocne neki cudni zvuk..kao da mu neda da se vrti vise...a ista stvar je i kad ga vozim.. do 45 zvuk se mijenja..poslije 50 je isti vozio sam ga najvise skoro 70 i zvuk je isti...rekli su mi da imam blokadu na variomatu...sada bi vas molio ako mzoete da mi pomognete..kako da vidim da li imam blokadu na variomatu..i na cdi-u ...i kako da rijesim tu na cdi-u ako je ima...i procitao sam da ima na spuhu i nemam ono slijepo crijevo...moze li bit gore na ispusnoj grani

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: lifan kinez skidanje blokada
« Odgovori #1 : 21 Listopad, 2010, 19:17:54 »
Na variomatu vidiš tako da skineš variomat (onaj zupčanik  ;D ) i vidiš dal ima neka podloška iza, a ako imaš blokadu na CDI-u onda jedna žica ide u deklo na pick-up, tu žicu prerežeš ili pick-up izvadiš van i problem riješen...ali jel si siguran da imaš još blokada, ako si se vozio skoro 70 kinez ni nemre puno brže  :toothy11: tako da...

Offline Taaky

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 287
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bugojno
  • Moj Skuter: Lifan Lf 50 qt 8d
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: Stock
Odg: lifan kinez skidanje blokada
« Odgovori #2 : 21 Listopad, 2010, 19:38:35 »
sad kad ti kazem..da nisam nikad skidao variomat..mozda ces mi se nasmijat..ali jednostavo ne znam...a za cdi cu provjeriti...70 sam vozio niz nizbrdicu blagu..a stavio sam laskse rolnice sad 4gr....a drug ima isti ovakav i niz brdo vozio ispod 80 a po ravnom ide ko nevrijeme...sve serijala..ali ne zna ni on jesu li blokade skinut a vjerovatno prosli vlasnik jest...a on ga ni ne odrzava ...

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: lifan kinez skidanje blokada
« Odgovori #3 : 21 Listopad, 2010, 20:21:29 »
Variomat necime zaglavis i odsarafis, ili jos bolje kompresorom ali sumnjam da je blokada nego su rolice prelagane, lakse-ubrzanje vece krajnja manja, teze-ubrzanje manje krajnja veca pa mozda tvoj frend ima teze role
 :icon_thumright:

Offline Taaky

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 287
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bugojno
  • Moj Skuter: Lifan Lf 50 qt 8d
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: Stock
Odg: lifan kinez skidanje blokada
« Odgovori #4 : 21 Listopad, 2010, 21:50:20 »
znam ja za to..oko rolnica..kod mene su oko 1-1,5gr lakse nego fabricke..a kod druga je sve serijala..samo nema zracni filter:D..znaci samo kuciste zatvoreno...tako je bilo dok mu je skut bio ok..sada kad 3 puta umalo nije zaribao nije vise...sada ga ostavljam..ali sjecam se...ljetos..moja kuca se nalazi negdje na malo vise od pola ulice..i od pocetka do kuce uhvati njegov 60 moj je fatao 48 ...ja bi zelio da malo jos izvucem iz njega.... usput da jos nest pitam...posto mi je drugi spuhza moj skuter preskup...na netu sam slucajno nasao kako je neko napravio sebi spuh...za kineza 125 ccm i kaze da je isto za 50 ccm... bi li time sta dobio...i sta bi jos mogao staviti..da dobijem malo na jacini /brzini

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: lifan kinez skidanje blokada
« Odgovori #5 : 23 Listopad, 2010, 08:03:24 »
Variomat necime zaglavis i odsarafis, ili jos bolje kompresorom ali sumnjam da je blokada nego su rolice prelagane, lakse-ubrzanje vece krajnja manja, teze-ubrzanje manje krajnja veca pa mozda tvoj frend ima teze role
 :icon_thumright:
to nije tocno u  praksi,samo se sa odgovarajucim rolicama dobije najbolje ubrzanje i najveca krajnja

znam ja za to..oko rolnica..kod mene su oko 1-1,5gr lakse nego fabricke..a kod druga je sve serijala..samo nema zracni filter:D..znaci samo kuciste zatvoreno...tako je bilo dok mu je skut bio ok..sada kad 3 puta umalo nije zaribao nije vise...sada ga ostavljam..ali sjecam se...ljetos..moja kuca se nalazi negdje na malo vise od pola ulice..i od pocetka do kuce uhvati njegov 60 moj je fatao 48 ...ja bi zelio da malo jos izvucem iz njega.... usput da jos nest pitam...posto mi je drugi spuhza moj skuter preskup...na netu sam slucajno nasao kako je neko napravio sebi spuh...za kineza 125 ccm i kaze da je isto za 50 ccm... bi li time sta dobio...i sta bi jos mogao staviti..da dobijem malo na jacini /brzini
nebi dobio nista na snazi,dobio bi samo na zvuku,ako ti kinez ide 70,pa sto se cudis,vozaj se ko covjek jer jako puno kineza nejde vise od 60,da povecas snagu imas one naraku kiteve 72cc,kupis preko ebaya za 50e i dobis dosta vise snage

Offline Taaky

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 287
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bugojno
  • Moj Skuter: Lifan Lf 50 qt 8d
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: Stock
Odg: lifan kinez skidanje blokada
« Odgovori #6 : 23 Listopad, 2010, 10:07:38 »
znam da ide..ali nabija do tih 70 ihaha...pa zato...ali vidjecu taj kit..ne bi bilo lose

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: lifan kinez skidanje blokada
« Odgovori #7 : 23 Listopad, 2010, 13:00:35 »
taj kit je najbolje za tvoj skut i imo bi vise snage,puno bolje bi se drzao uzbrdo ali nebi po cukici prelazio vise od 80 ali bi se dosta poboljsalo ubrzanje do 80 naspram sad

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: lifan kinez skidanje blokada
« Odgovori #8 : 23 Listopad, 2010, 13:24:57 »
Kit ovaj za 50e, gljivu, 4,5g rolice, pogodit diznu i vozi, nije neka para a nebo/zemlja razlika u zvuku i preformansama...

Offline Taaky

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 287
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bugojno
  • Moj Skuter: Lifan Lf 50 qt 8d
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: Stock
Odg: lifan kinez skidanje blokada
« Odgovori #9 : 23 Listopad, 2010, 15:41:23 »
super...ja sam gledao po ebay ali nisam uspio naci taj kit...to cu uzimat tamo krajem godine dok skupim malo love..sve ce to ic.je li mi samo to potrebno znaci taj kit,gljiva,dizna,rolnice(njih vec imam 4gr) .. ii danas sam rastavljao kompletan motor..i i el.instalciju i sve..i tako cdi skinuo..i vidio zelenu zicu i pratio je..i ide do dekla gdje ja navrnuta sarafom...pitanje je sad da li je to blokada


Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: lifan kinez skidanje blokada
« Odgovori #10 : 23 Listopad, 2010, 16:22:14 »
To ti je masa za alanser, nediraj to...
Ako ima blokadu nalazi mu se na cdi-ju, variomatu, auspuhu ili karbu, nigdje vise :laughing7:

Offline Taaky

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 287
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bugojno
  • Moj Skuter: Lifan Lf 50 qt 8d
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: Stock
Odg: lifan kinez skidanje blokada
« Odgovori #11 : 23 Listopad, 2010, 17:00:42 »
pa kako da saznam ima li na cdi-u...jer ova zica i ide sa cdi-a ...zato i pitam :D

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: lifan kinez skidanje blokada
« Odgovori #12 : 24 Listopad, 2010, 10:10:49 »
To nije zica s cdi-ja, to je samo masa za masinu...
Stavi skter na srednju nogaru i snimi puni gas pa okaci ovdje video a cemo ti reci...