Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mladi vozaci  (Posjeta: 14072 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: mladi vozaci
« Odgovori #100 : 09 Lipanj, 2011, 18:57:45 »
Nisu oni vas pokrali nista za A kategoriju, osim ako za istu niste ni polagali...promijenili su zakon u medjuvremenu i onaj ko je polozio za A1 tad je polozio za A1...da ste polozili za A i da vam nisu dali ko mom frendu za C1 to je druga stvar...s tim da je on dobio C1 cim je proslo godina dana nakon polozene B kategorije ko sto pise u zakonu, a da se nije mijenjao dobio bi odmah

NE se#i...i ne filozofiraj....

ti samo kukas....i filozofiras...pisalo je kada sam placao vozacki da cu dobiti A, prema tome su me pokrali...kao i vecinu ovdje...

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: mladi vozaci
« Odgovori #101 : 09 Lipanj, 2011, 19:44:17 »
mogu oni rec svasta, ne kukam ja nista...ti stalno kukas da su te pokrali i da je drzava u kur*u i ovo i ono...

jesi isao u auto skolu s namjerom da polozis A1...jesi...jesi platio kategoriju A1...jesi...jesi ju dobio...jesi...

to sto su rekli, mozes se zalit upravi javnog zahoda...nisi zakinut za nista, i tu ti nema nikakve filozofije...ako mislis na to da je pisalo u zakonu, zakon se mijenja...druga stvar je nekog pokrast a druga stvar je ne imat srece...razmisli malo

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: mladi vozaci
« Odgovori #102 : 09 Lipanj, 2011, 20:07:18 »
mogu oni rec svasta, ne kukam ja nista...ti stalno kukas da su te pokrali i da je drzava u kur*u i ovo i ono...

jesi isao u auto skolu s namjerom da polozis A1...jesi...jesi platio kategoriju A1...jesi...jesi ju dobio...jesi...

to sto su rekli, mozes se zalit upravi javnog zahoda...nisi zakinut za nista, i tu ti nema nikakve filozofije...ako mislis na to da je pisalo u zakonu, zakon se mijenja...druga stvar je nekog pokrast a druga stvar je ne imat srece...razmisli malo

Ne kakaj...
isao sam polagati A1 iz razloga da dobijem s 18 A kategoriju...
a ako je netko tko stalno kuka o svemu zivomu, to si ti...to i sam znas...
da je drzava u kur*u je...od zakona, do kazni itd itd...

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: mladi vozaci
« Odgovori #103 : 09 Lipanj, 2011, 20:13:07 »
Ne kakaj...
isao sam polagati A1 iz razloga da dobijem s 18 A kategoriju...
a ako je netko tko stalno kuka o svemu zivomu, to si ti...to i sam znas...
da je drzava u kur*u je...od zakona, do kazni itd itd...


stari, ja bar ne kukam i to sam siguran...ako nista, mogao bi, jer tebi je puno bolje u zivotu nego meni...

to sto su u medjuvremenu promijenili zakon, to je s tvoje strane cisti bad luck, a ne kradja...

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: mladi vozaci
« Odgovori #104 : 09 Lipanj, 2011, 20:28:51 »
Ne kakaj...
isao sam polagati A1 iz razloga da dobijem s 18 A kategoriju...
a ako je netko tko stalno kuka o svemu zivomu, to si ti...to i sam znas...
da je drzava u kur*u je...od zakona, do kazni itd itd...


i ja isto, da su odmah rekli da će mi ostat a1 nebi polagao, nego bi se dvije godine vozio sa skuterom bez dozvole, kad ionako u to vrijeme još nije funkcioniralo plaćanje kazni maloljetnika, malo na sud i opomena.
da ne kažem da je i rečeno da ću za b morat samo vožnju polagat, a kad ono opet k**ra*, i tu ukinuli u međuvremenu, pa sam opet i to platio i položio.
tako da sam prvi put platio cca 4500kn za a1, pa jedno 6500 za b, sad opet 3000 za a2, i nakraju opet imam kurčinu, jer još jednom moram platit 3000 za a, a da je sve bilo kako mi je rečeno sve skupa bi me a i b ispale ispod 10tkn, a ovako će to bit bar 17

j**** i državu i zakon di se 3 puta moram na praktički istom motoru vrtit u jebenu osmicu da bi dobio a kategoriju, i sve skupa to platit 1500€ za što se može kupit pola motora za početnika
rab

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: mladi vozaci
« Odgovori #105 : 09 Lipanj, 2011, 20:45:21 »
i ja isto, da su odmah rekli da će mi ostat a1 nebi polagao, nego bi se dvije godine vozio sa skuterom bez dozvole, kad ionako u to vrijeme još nije funkcioniralo plaćanje kazni maloljetnika, malo na sud i opomena.
da ne kažem da je i rečeno da ću za b morat samo vožnju polagat, a kad ono opet k**ra*, i tu ukinuli u međuvremenu, pa sam opet i to platio i položio.
tako da sam prvi put platio cca 4500kn za a1, pa jedno 6500 za b, sad opet 3000 za a2, i nakraju opet imam kurčinu, jer još jednom moram platit 3000 za a, a da je sve bilo kako mi je rečeno sve skupa bi me a i b ispale ispod 10tkn, a ovako će to bit bar 17

j**** i državu i zakon di se 3 puta moram na praktički istom motoru vrtit u jebenu osmicu da bi dobio a kategoriju, i sve skupa to platit 1500€ za što se može kupit pola motora za početnika
a a2 na a se placa 1000 kn,tj samo 5h voznje i ispit

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: mladi vozaci
« Odgovori #106 : 09 Lipanj, 2011, 20:51:06 »
http://www.fortuna.hr/cjenik/

po ovome nije tako, iako bi uistinu volio da si u pravu
rab

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: mladi vozaci
« Odgovori #107 : 09 Lipanj, 2011, 20:52:31 »
http://www.fortuna.hr/cjenik/

po ovome nije tako, iako bi uistinu volio da si u pravu
a oni mi tako bas rekli,jer sam kod njih polozio a2

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: mladi vozaci
« Odgovori #108 : 09 Lipanj, 2011, 22:44:18 »
2600 kn je A2 ako imas A1 ili B prije i ima 15 sati vožnje...znam jer sam nedavno platio