Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Luna 70 vision  (Posjeta: 68403 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #180 : 15 Listopad, 2011, 10:18:36 »
kolko zajebancije,kolko si klipa do sad sahranio,6/7 ,minareli masina gore i to je to,najlaksa solucija samo treba para ;D

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #181 : 15 Listopad, 2011, 15:40:35 »
samo cu reci los si majstor...
jbt, na skuterima sam odvrtio debelo preko 50 tisuca na nijednome ni karike nisam imao potrebe zamijeniti a kamoli klip ili cilindar
(lazem, jesam , malossi sport mi je pri kurblanju ispljunio osigurac pa sam sve promijenio)
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #182 : 15 Listopad, 2011, 17:24:01 »
kolko zajebancije,kolko si klipa do sad sahranio,6/7 ,minareli masina gore i to je to,najlaksa solucija samo treba para ;D

Minarelli masina jest gore, dok je sve bilo ok, top speed ovog setupa je bio 95 po gps-u, a start i ubrzanje uz bok s kawasakiom 250 ltd...
sada ide 70gps al zbog prjenosa, kad sam stavio na papir sto bi sve morao prominit, skuzio sam da nema drugog rjesenja nego minarelli lc masinu serijalu s zx-om... dakle 12mm karb, zastopan ispuh itd...

samo cu reci los si majstor...
jbt, na skuterima sam odvrtio debelo preko 50 tisuca na nijednome ni karike nisam imao potrebe zamijeniti a kamoli klip ili cilindar
(lazem, jesam , malossi sport mi je pri kurblanju ispljunio osigurac pa sam sve promijenio)

1 put je zaribao zbog moje greske, a to kad sam spustio squish na 0.6mm jbg nisam znao i sta sad!?
sljedeci put sam dobio krive karike...
pa sam nabavio dvi minarelli termogrupe, jednu sam naturpija i vozao al mi je puno trosilo pa sam stavio luninu na klip od minarellijeve i naravno komad cilindra lunine termogrupe se odlomi pa zariba opet...
pa sam nabavio opet luninu termogrupu na koju je neki biser turpija, vozila je dok nisam probao krajnju i tada je karika zapela za cil...
sredio cil, promjenio klip pa sam se dosta vozao i taman kad sam ustelao skuter, ostao bez ulja i tada je dobila klipnjaca, skuter je normalno isao, punio +80 bez problema samo je nesto mlilo unutra... tada se rasuo prvi iglicasti pa sam u jednog lokalnog mastora kupio iglicasti navodno od malagutia al je bio od lune... nije vozilo ni 50km komadic sto drzi one iglice, dakle 1mmx1mmx1mm s iglicastog lezaja mi pricjepio obe karike...
Tad sam privremeno promjenio iglicasti jer sam nasao gresku i tako je stalo dok nisam nasao ovu piksu, a ni par km prije toga nov klip se zabio u ispuh i puka donja karika... od tada pise na prosloj stranici...
ugl, skuter neide nigdje, slozen je samo da ide i vamo tamo i to je to, necu trosit lovu na gluposti oko tuninga nego cu prvo sastavit serijalu lc 100% pa cu stavit giannelli rekord ili reverse ili laser x-pro... stavio bi zx-a al to svak ima...
vec sam ustedio love sto mi treba, nasao sam neke djelove itd...

a sto se tice sadsnjeg stanja lune, gore je multivar i dellorto 17.5, bas idem snimit video da vidite kako (ne)ide lol

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #183 : 15 Listopad, 2011, 17:37:15 »
bogme si se naj#bo

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #184 : 15 Listopad, 2011, 20:16:34 »
bogme si se naj#bo

a jbg :toothy11:
evo bzveze snimak kako vuce ubrjeg, kuzi se otprilike na videu (snimam faking LG popon jer mi baterija u digitalcu drzi dvi minute :drunken_smilie: ) kraj ovog groblja ima dosta uzbrdica pa mi dobro dodje kad idem stelat karb, moze se full gas vozit bar minutu sto je dosta da svjecica promjeni boju...



Ugl malo lakse rolice i bit ce super, skuzio sam zajeb u vezi multivara, domaloprije sam vozio s kalotom od baotiana lol, neznam kako sam ih uspio zamjenit al eto desilo se lol, sad je gore na snimci malossi kalota, dakle normalni multivar, rolice su ocajno stanje kupit cu nove sljedeci tjedan ili nije bitno kad, moram izvagat sadasnje da znam na cemu sam...
Moram napomenit da mi je ac getriba unutra, dosada sam vozio na lc al mi se tocak poceo odvidavat, iako se naoko necini, pojeden je dosjed osovine sekundara na tocku i flega je od udarca ostecena i guma pusta na tom spoju...
svejedno sam po sportskoj cjeni nasao kotac, glavcinu, cili sistem... u pralasa pa ce to rjesit taj problem, a blokove cu i tako i tako minjat...

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #185 : 15 Listopad, 2011, 20:32:30 »
Di si snima to ?

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #186 : 15 Listopad, 2011, 20:55:03 »

Offline hondasfx

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 271
  • Spol: Muški
  • ...................
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • eeeeeeeeeeeeeeee
  • Mjesto: zmijavci
  • Moj Skuter: honda sfx,nrg power
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Malossi sport,italkit
  • MojSpuh: Tp nardo
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #187 : 15 Listopad, 2011, 21:12:46 »
Kolega da stalno puni ko do 40 di bi bijo kraj hahahahah ali naj jace je kad se u startu zavrti i plese zadnji kraj
pali gume ne  dušu za sebe a ne za publiku
The reason why I love bmw e30 it is because if you get it wrong it'll kill you

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #188 : 16 Listopad, 2011, 03:24:22 »
Kolega da stalno puni ko do 40 di bi bijo kraj hahahahah ali naj jace je kad se u startu zavrti i plese zadnji kraj

to je najgluplje, dosad sam skoro 10 puta otresa radi toga, a nista me u zivotu nije pristravilo ko kad mi je na 50 zaplesala na mokroj cesti...

Offline hondasfx

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 271
  • Spol: Muški
  • ...................
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • eeeeeeeeeeeeeeee
  • Mjesto: zmijavci
  • Moj Skuter: honda sfx,nrg power
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Malossi sport,italkit
  • MojSpuh: Tp nardo
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #189 : 16 Listopad, 2011, 10:49:29 »
Ono Ide kako pune nekad na 30 padnu okretaji a nekad na 50 poludi...
pali gume ne  dušu za sebe a ne za publiku
The reason why I love bmw e30 it is because if you get it wrong it'll kill you

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #190 : 16 Listopad, 2011, 11:32:07 »
Ono Ide kako pune nekad na 30 padnu okretaji a nekad na 50 poludi...

a jbg, maloprije usporedjiva sa starin snimkama, prije mi je 0-80 po satu tribalo od 'standa' za osmrtnice kod šugijine kuće do početka bućane isprid lole, maloprije san prova na istoj relaciji bez vitra icega, 65 po satu :dontknow:
Gledajuć na google earth-u rjec je o nesto manje od 200m...
@Stunt master, vidio si da nan sat pokaziva isto, otprilike da docaran od prvog do drugog lezeceg na progonu, rjec je o 235m, ja imam snimku di tu idem 0-80-0 :toothy11:
A snimka koja mi najvise pije zivce je ona s shotom uz suvacu, i to pošao od markicine kuće i gore uzletio 70km/h :dontknow:
Sada podjen od dobrine i jedva 50-55 :happy8:

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #191 : 16 Listopad, 2011, 13:33:32 »
a jbg, maloprije usporedjiva sa starin snimkama, prije mi je 0-80 po satu tribalo od 'standa' za osmrtnice kod šugijine kuće do početka bućane isprid lole, maloprije san prova na istoj relaciji bez vitra icega, 65 po satu :dontknow:
Gledajuć na google earth-u rjec je o nesto manje od 200m...
@Stunt master, vidio si da nan sat pokaziva isto, otprilike da docaran od prvog do drugog lezeceg na progonu, rjec je o 235m, ja imam snimku di tu idem 0-80-0 :toothy11:
A snimka koja mi najvise pije zivce je ona s shotom uz suvacu, i to pošao od markicine kuće i gore uzletio 70km/h :dontknow:
Sada podjen od dobrine i jedva 50-55 :happy8:
To je bilo pravo onda, a kad smo onda isli bez filtera od zraka uspio si cak 35 km/h  :toothy12: ....ja tu uvatin 70 i kusur, obicno kocin ranije zbog lezeceg al nebi mogao dotaknit 80 nema sanse ....

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #192 : 16 Listopad, 2011, 19:57:34 »
.
« Zadnja izmjena: 16 Listopad, 2011, 20:01:10 luna500rr »

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #193 : 16 Listopad, 2011, 20:00:20 »
nije bio bez filtera zraka nego mi lunin iglicasti napravio show





cudo da je ikako palio onda :icon_biggrin:







A ja tu ne da taknen nego podjen smista, uvatin 80 i stanen na 0 od lezeceg do lezeceg  ;D

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #194 : 22 Listopad, 2011, 14:15:01 »
Evo jutros se malo čačkalo oko skuta lol
Kako otprije znam next bi trebao imat katalizator, a buduci da je stanje spuha blizu smeca, odlucio sam ga otvoriti :binkybaby:
Prvo slika spuha prije operacije, top skinut i uzete mjere usput...



Bilo mi ga stvarno zao pilat jer je krom predobar za spuh iako gadno izgleda...



Cim sam ga prepilio imao san sta vidit, nema katalizatora al giannelli next uopce nije rezo spuh, nego obicni spuh s pregradama, zato dosta novijih piaggia idu slicno ili losije s giannelli spuhom za razliku od serijskog spuha lol





Za doc do pregrada najbolje tuc di se spaja difuzor, mada treba pol spuha pilat lol:



Ovo su pregrade iz tuljka



a ovo sve iz difuzora



Poslje toga, brzinski sam povario spuh i montira ga na skut, zvuk se totalno promjenio, bolje prima gas i glasan je u pm lol, bice negdje pusta a i vune u topu skoro pa nema...
Evo snimka otprlike kako se cuje, kad prestane kisa mozda probam i kako zapravo ide, tj, dal sam usro ili poboljsa spuh lol


Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16903
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #195 : 22 Listopad, 2011, 14:21:19 »
de ne me srat to je ko luna 1 spuh izvana rezo iznutra pregrade

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #196 : 22 Listopad, 2011, 14:48:47 »
šok i nevjerica

btw...veli cok aka colee da i leo vince tt ima tako, pa rezite  :laughing7: :laughing7:


It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #197 : 22 Listopad, 2011, 15:02:31 »
uhvijek su meni bili sumnjivi ti spuhovi (mislio sam bez razloga) ..onaj laser x pro i slicni koji rade "rezo" spuhove za baotiane itd..
edit : http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288997147125632&target=productdetail&category1=A%3AA_BAOTIAN%3AA_BAOTIAN_BT49QT9R1&category2=CAT%3ACAT_AUSPUFF
ovako nesto..valjda kuzite sta hocu rec
« Zadnja izmjena: 22 Listopad, 2011, 15:05:20 dusVu »
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #198 : 22 Listopad, 2011, 17:03:27 »
A jbg, nisam ni moga zamislit sta je sve unutra dok nisan rasplio :toothy11:
Mogu rec da se osjeti 'blagi' pomak nabolje :icon_biggrin: kisa je pa nemam di, al nije mi vrag dao mira mora sam probat kako radi, ugl lakse dize prednje kolo i lakse proklize zasada, nadam se da ce i ubrzanje bit bolje jer zaista ok radi...


Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #199 : 22 Listopad, 2011, 17:15:27 »
čuje se ko nardo :icon_biggrin: promjeni vunu pa vidi možda se utiša malo..