Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kupovina laptopa i printera  (Posjeta: 4617 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #60 : 05 Rujan, 2010, 16:35:53 »
windowsi su gore inace i vecina drivera.. a za drivere od touchpada nisam ni znao da postoje :D

marko de fak ju...

gle nem ti zamjeril nist... ipak ides na mec v skolu  :toothy3: sigurno ti ledinski predaje nekaj s linuxima?  :toothy3: :toothy3: :toothy3:
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #61 : 05 Rujan, 2010, 17:01:28 »
je a kaj mislis :D mikroprocesore nam je predavo :D a sad u 4. bu nam operacijske sustave :D
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #62 : 18 Rujan, 2010, 15:09:55 »
Aj pomoć netko..
Na laptopu su bili windowsi i sam sam ga upalio sve se podiglo i radi, on kao ima na hardu jedan dio od gigu i pol preko čeka digne si to sve..
E sad napravile su mi se dvije particije, C:windows i D:data i obje su po 250gb..
Ja sam na D pohranio muziku i sve datoteke koje mi trebaju, al na D particiji imam folder HDD Recovery.. To je za oporavak ak ću radit.. Jel mi to smeta šta ak tu muziku stavljam i slike i one stvari koje ne želim izgubit.. ?? Jel se briše onda sve s te particije il samo sa C  :dontknow:  ???

Nekužim to sad  :icon_scratch:

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #63 : 18 Rujan, 2010, 15:35:39 »
toshibu si kupio jel? :D
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #64 : 18 Rujan, 2010, 16:37:38 »

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #65 : 18 Rujan, 2010, 19:25:56 »
Aj pomoć netko..
Na laptopu su bili windowsi i sam sam ga upalio sve se podiglo i radi, on kao ima na hardu jedan dio od gigu i pol preko čeka digne si to sve..
E sad napravile su mi se dvije particije, C:windows i D:data i obje su po 250gb..
Ja sam na D pohranio muziku i sve datoteke koje mi trebaju, al na D particiji imam folder HDD Recovery.. To je za oporavak ak ću radit.. Jel mi to smeta šta ak tu muziku stavljam i slike i one stvari koje ne želim izgubit.. ?? Jel se briše onda sve s te particije il samo sa C  :dontknow:  ???

Nekužim to sad  :icon_scratch:

koj laptop si uzeo ?  neke firme imaju to drukčije napravljeno ,neke ti imaju skrivenu particiju sa backupom a na nekim ti sam moraš napravit backup na par dvda , i neče ti se obrisat d particija ak radiš recovery samo se c briše jel tamo su windowsi  :icon_thumright:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #66 : 18 Rujan, 2010, 20:20:34 »
koj laptop si uzeo ?  neke firme imaju to drukčije napravljeno ,neke ti imaju skrivenu particiju sa backupom a na nekim ti sam moraš napravit backup na par dvda , i neče ti se obrisat d particija ak radiš recovery samo se c briše jel tamo su windowsi  :icon_thumright:

Toshiba je i izbacivao mi je kao da nemam backup napravljen.. Da napravim to.. Ma backup nisam nikada radio, ne mislim ni sada.. Kad će srat, budem recovery napravio, i znači vratio cijeli C disk na početno i to je to... D disk ne dira s tim oporavkom ?

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #67 : 18 Rujan, 2010, 22:03:51 »
Toshiba je i izbacivao mi je kao da nemam backup napravljen.. Da napravim to.. Ma backup nisam nikada radio, ne mislim ni sada.. Kad će srat, budem recovery napravio, i znači vratio cijeli C disk na početno i to je to... D disk ne dira s tim oporavkom ?

to znači da si ga kupio sa windowsima ,kaj ti je u papirima pisalo ak ti je pisalo da trebaš backup napravit na dvd onda si se sad sj#bo jel windowse dobiješ sam instalirane i neki backup program od toshibe ,onda napraviš backup windowsa i drivera na posebne dvde ,a druga solucija ti je da ima skrivenu particiju na hard disku sa windowsima i onda od tamo radiš recovey windowsa sad ja neznam na kuju foru ti imaš , i D particiju ti ne dira sa recoverijem  :icon_thumright:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #68 : 18 Rujan, 2010, 22:07:34 »
to znači da si ga kupio sa windowsima ,kaj ti je u papirima pisalo ak ti je pisalo da trebaš backup napravit na dvd onda si se sad sj#bo jel windowse dobiješ sam instalirane i neki backup program od toshibe ,onda napraviš backup windowsa i drivera na posebne dvde ,a druga solucija ti je da ima skrivenu particiju na hard disku sa windowsima i onda od tamo radiš recovey windowsa sad ja neznam na kuju foru ti imaš , i D particiju ti ne dira sa recoverijem  :icon_thumright:

Još sam lijepo pitao lika tamo di je cd s windowsima, kaže on to ti je posebno na particiji sakriveno.. Tak da to je to onda kak ti kažeš ova druga solucija  :icon_thumright:.. Jer kada stisnem F8 kod paljenja laptopa ponudi mi popravak sustava.. Nisam probavao, al onda je to to, kao instaliranje na novo windowsa.. Kolko sam ja skužio..
Hvala  :icon_thumright:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #69 : 18 Rujan, 2010, 22:25:57 »
Neznam, čitam manual.. I piše i jedna i druga solucija.. I sad ja neznam koju ima moj laptop..

Originalan Windows® 7 Home Premium, 64-bitni sustav (unaprijed instaliran, Toshiba-HDD oporavak)

Nemam pojma.. Ja se nadam da ima onda skriveno na particiji,..

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #70 : 19 Rujan, 2010, 00:12:55 »
to ti je tošiba :toothy12: :toothy12: :toothy12: :-*
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #71 : 19 Rujan, 2010, 00:43:15 »
to ti je tošiba :toothy12: :toothy12: :toothy12: :-*

Ne neg su to legalni windowsi :-*

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #72 : 19 Rujan, 2010, 08:48:26 »
imaš licencu na kućištu i na skrivenoj particiji inasalacijske datoteke..

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #73 : 19 Rujan, 2010, 10:08:03 »
Ne neg su to legalni windowsi :-*
imam i ja legalne windowse :icon_biggrin:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #74 : 19 Rujan, 2010, 11:43:45 »
imam i ja legalne windowse :icon_biggrin:
linuxe  :icon_thumright:

ivanm budem bas pogledao za licencu..

EDIT: Piše product key na poleđini laptopa.. Nisam ni skužio to :D
Hvala ivanm
« Zadnja izmjena: 19 Rujan, 2010, 13:21:01 andy »

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #75 : 19 Rujan, 2010, 14:34:57 »
linuxe  :icon_thumright:

ivanm budem bas pogledao za licencu..

EDIT: Piše product key na poleđini laptopa.. Nisam ni skužio to :D
Hvala ivanm

ima proof win 7 ko da su orginal crackani by BIE nema nikakve razlike orginal il ne samo si ti platio 500-1000 kuna više za svoju licencu , koji si lik ja u svojih 13 godina na kompovima nisam nikad kupio orginal windowse nisam lud đubradi microsoftu pare davat lopovi jedni , nego ta licenca ili key na poleđini ti je zajeb ak nemaš tak skrivenu particiju jel di češ nač win 7 home premium 64 bit na netu morat češ skinut crackane baš te windowse i onda samo svoj key upisat a na netu ima samo win 7 ultimate ili enterprise crackane koje ja imam i proof jel ta licenca ti je samo za te win 7 home premium 64 bit

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #76 : 19 Rujan, 2010, 16:32:40 »
ne..imam ORIGINAL windowse...frend koji ima doma servis za mobitele,kompove i to sve ima doma org winse i stavio mi ih je gore :headbang: nikakav bie...
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #77 : 19 Rujan, 2010, 16:53:19 »
ima proof win 7 ko da su orginal crackani by BIE nema nikakve razlike orginal il ne samo si ti platio 500-1000 kuna više za svoju licencu , koji si lik ja u svojih 13 godina na kompovima nisam nikad kupio orginal windowse nisam lud đubradi microsoftu pare davat lopovi jedni , nego ta licenca ili key na poleđini ti je zajeb ak nemaš tak skrivenu particiju jel di češ nač win 7 home premium 64 bit na netu morat češ skinut crackane baš te windowse i onda samo svoj key upisat a na netu ima samo win 7 ultimate ili enterprise crackane koje ja imam i proof jel ta licenca ti je samo za te win 7 home premium 64 bit

Nisam ni ja nikada u svojih 10 godina na kompovima kupio original windowse uvijek sam skinuo krekane.. Tak da nisam glup.. Već ovaj laptop nije dolazio bez original windowsa i nije se moglo odvojit u ponudi.. I nije mi žao tih 1000kn za original windowse, imam sve bez ikakvih drkanja i miran sam.. Na skrivenoj particiji mi je to i samo F8 i ja imam sve ko na početku.. Meni super..
Imam skinute windows 7 ultimate il koji je već doma na dvdu i stavio bi ih da nije ovak ispalo.. To šta sam imao 1000kn viška moj problem :hello:



Ova tema može LOCK

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupovina laptopa i printera
« Odgovori #78 : 19 Rujan, 2010, 20:07:50 »
ne..imam ORIGINAL windowse...frend koji ima doma servis za mobitele,kompove i to sve ima doma org winse i stavio mi ih je gore :headbang: nikakav bie...

orginal ti nije ziher stavio stavio ti je neke crackane isto ko ove kaj sam ti ja dao 1800 kuna ti dođe licenca , i to oem to znači samo na jedan komp ih možeš instalirat dok retail win 7 ultimate dođe 2400 kuna , nisam ni reko da si glup andy reko sam koji si lik  :icon_thumright: