Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koja prevara jbt  (Posjeta: 12307 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #100 : 18 Rujan, 2010, 16:11:53 »
eo jedan stari projekt s famoznog SSa dok je licilo to jos na nesto..

skuter je dovezen u grob stanju... lik ga je kasnije sredio.. vidim da nisu ni slike propale.. samo truda i licit ce to na nesto ::)

http://forum.svijetskutera.com/index.php?topic=26183.0


sta nisi pitao na forumu za taj skuter nekog.. stavio oglas jer upoznat netko vise s tim skuterom.. nije valjda da si se bojao da ga neko nekupi prije tebe  :icon_biggrin:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #101 : 18 Rujan, 2010, 16:13:58 »
eo jedan stari projekt s famoznog SSa dok je licilo to jos na nesto..

skuter je dovezen u grob stanju... lik ga je kasnije sredio.. vidim da nisu ni slike propale.. samo truda i licit ce to na nesto ::)

http://forum.svijetskutera.com/index.php?topic=26183.0


sta nisi pitao na forumu za taj skuter nekog.. stavio oglas jer upoznat netko vise s tim skuterom.. nije valjda da si se bojao da ga neko nekupi prije tebe  :icon_biggrin:
ovo je skuter od Rafaela sa Krka, on je skupa sa zekom prešao na BB, samo je gore 180LC, taj motor nije imao centralni nosač i sve plastike su poispadale od vibracija, bio je doat po zadnjem i sve skupa

alex je poslije uzeo skuter i doveo ga u pici mici stanje i prodao dalje, on mi je od wayndera prodao rep za SR-a xD haha

ja GreenOne tražim već godinama po netu, hvala ti tetka  :dontknow: :headbang:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #102 : 18 Rujan, 2010, 16:23:15 »
ocu samo dat malo optimizma nasem drndi da vidi da nije sve tako crno..  :dontknow:

mada je zajeb al opet.. nista sto se nemoze dovest u "kulturno" stanje za jos nekih 2-2,5tkn

ima po oglasnicima svasta .. od kulturnih plastika .. do svega i svacega.. jest da treba para.. al sta je tu je..


bit ce sve dobro  :glasses9:


nita ivite  :hello:
« Zadnja izmjena: 18 Rujan, 2010, 16:25:24 te-te-ac »

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #103 : 18 Rujan, 2010, 16:23:57 »
sve bu vredu ;D
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline spidi gonzalez

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 104
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjestimično
  • Moj Skuter: peužeot spidfajt dva
  • Moja Kaciga: kaca za kiseli kupus
  • MojSetup: a ko u labuda
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #104 : 18 Rujan, 2010, 16:28:11 »
cek di je sada problem?  :icon_scratch: sjeo bi u kakav kombi.. dovezao mu skuter nazad ubio ga ko vola i uzeo pare nazad i jos bi ga trazio pare sta si potrosio na put

Drnda,ja sam u Sisku,dodji sa svojom ekipom,kombijem i grobom od skutera do mene i plati gajbu piva za zagrijavanje pa cemo pokusat na najfiniji moguci nacin uvjerit smrada da to nije u redu sta je napravio... :nono:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #105 : 18 Rujan, 2010, 16:47:49 »
uhhh,zajeb bome..al sve se da sredit..jbg sad..

ajd malo razmislite prije pisanja..kam ga bude sad vukel ak je skuter već prepisan na njega??  ::)

sad ima sisčana i svi su jaki,a di ste bili dok je otvoril temu i dok je trebalo ić glet skuter?
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline spidi gonzalez

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 104
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjestimično
  • Moj Skuter: peužeot spidfajt dva
  • Moja Kaciga: kaca za kiseli kupus
  • MojSetup: a ko u labuda
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #106 : 18 Rujan, 2010, 17:34:32 »
Daj Stef jedi ladna kremsnite,ja se ispricavam sto imam zivot pa mi je promakla jedna tema,ali opet i sa svojih 135 kila smatram da nisam jak samo na rijecima...Sa Drndom sam kontaktiro par puta preko pm-a i da je htio mogo me pitat za uslugu i ja bi mu bez beda otiso to pogledat ili uslikat,jer i ove njegove slike govore vise od rijeci,tako da smiri tenzije i nemoj nikog pljuvat...
« Zadnja izmjena: 18 Rujan, 2010, 18:55:50 efz »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #107 : 18 Rujan, 2010, 17:46:00 »
nosac nevalja, nekako cu se zaduziti u svih koje znam i nabaviti plastike i nosace, srediti cu nadam se neki posteni nosac iz nule... i selene...
lik je klip polirao , vidi se iz aviona.. klip je los, karike nemaju zazora, sreca u svemu, cyl je ok , pali iz prve i vozi ok relativno..
akumulator novi trebam , skoro sve maske nove, neke cu nadam se uspijeti srediti , na ovom klipu planiram voziti, blok cu variti , samo moram naci tko vari arogonom, jer ne vjerujem da to ovdje vise itko radi, stari mi je vario prije 10ak godina, i nekako smisliti kako rijesiti nosace spuha jer ovo nevalja, drugi spuh moram naci.vjerojatno i regler, farove i sat, te stop...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #108 : 18 Rujan, 2010, 17:53:46 »
Nemoj fusarit, negdje sam vidio sp blokove s ac 150 termo grupom, radilicom i sitnicama za 500kn, od svojih djelova nesto prodas i kemijas naokolo, ja na tom klipu nebi vozio jer sigurno propusta a i cilindar je morao dobiti nesto garant...
Radije se strpi neko vrjeme i izmjenjaj sve temeljito ako ga mislis radit, na tvom bi se mjestu sada zezao oko plastika i ostalih stvari koje si naveo...

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #109 : 18 Rujan, 2010, 17:56:00 »
ovo su korektorom piturane plastike  ???
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #110 : 18 Rujan, 2010, 17:58:12 »
Daj Stef jedi ladna g#vn#,ja se ispricavam sto imam zivot pa mi je promakla jedna tema,ali opet i sa svojih 135 kila smatram da nisam jak samo na rijecima...Sa Drndom sam kontaktiro par puta preko pm-a i da je htio mogo me pitat za uslugu i ja bi mu bez beda otiso to pogledat ili uslikat,jer i ove njegove slike govore vise od rijeci,tako da smiri tenzije i nemoj nikog pljuvat...
nisam nikog imenoval,pljuval a bome ni tebi rekel da jedeš kremsnite i slično i ko zadnji primitivac pokazal manjak vokabularala i normalnih govornih sposobnosti.
ak si se ti našel uvrijeđen moim postom toe do tebe.
moje tenzije su na mjestu..ti preispitaj svoje jer se stvari ne rješavaju samo sirovom snagom(opet primitivizam) bilo da imaš 80 ili 160 kila jer na kraju budeš dobil prekršajnu il kaznenu prijavu.

@drnda,otvori neku temu kaj ti treba od djelova(il jednostavnije kaj netreba   :icon_biggrin:) pa se prikupe neke donacije tih dijelova ak ima ko kaj doma viška..
« Zadnja izmjena: 18 Rujan, 2010, 18:56:27 efz »
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #111 : 18 Rujan, 2010, 18:09:40 »
stefek, stavio si mi bubu u uho  :toothy12:
a za ostale, molim bez tenzija... ljut nisam na nikoga
i necu se spustat na nivo prevaranta. nikada nisam bio takav niti namjeravam, osobito tucnjava , sa njom se ne rjesava nista   :icon_thumright:
dalje, ja ovaj GROB namjeravam dovesti u stanje da je skut za svaki dan, pokusati bez nepotrebnoga fusa proci..
ovako stanje je slijedece...
mislim da mogu spasiti plastike repa, onu di ide akumulator izmedju noga, i ispod noga i ispred koljena gdje ide kljuc.. pokusati cu ih srediti da su kao nove..
selene nemam.. to trebam rijesiti isto
stop i far trebam drugo da je ok, i ostatak plastika koje nisam naveo, nosac ravni kao bazu za novi nosac jer je na ovom se ucilo dosta njih variti pa je propaljen materjal, i ovo nema smisla raditi preko ovog nosaca....
od instalacije je sve relativno ok, kako ima pokvareni aku, trubu sam provjerio i radi.,
alanser nadam se da je ok, plastike hladjenja cilindra i airbox su za smece, malo su pera na glavi zbrusena u jednom kutu, ali to je jako malo pa ne smeta, klip je za smece, ali pali na zub i radi ok, spuh je isto za smece.. regler mislim da je crkao, i zbog njega pregorio i sat...ima jos stvari koje nisam naveo, ali previse ih je za sjetiti se.. aprilia area 51 ima plastike,prednja samo znaci bubrezi i oko fara bas nije ok sto se tice nosaca, ali je rekao da je sredjeno to lijepo pa da nije sfusareno nista.. nemam love za nista trenutno, ali nadam se  da cu se snaci nekako..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #112 : 18 Rujan, 2010, 18:16:21 »
imam neki aku doma,nie novi al sam ga napunil i radi..
pa ak ti bude trebalo..plastike za sr nemam nikaj  :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #113 : 18 Rujan, 2010, 18:18:54 »
mogao bi ja otvoriti temu za to, pa kada dokopam se neke love, platiti koliko bude potrebno, jer sam planirao ovaj skut kupiti da imam za na posao, i u polje otici ako treba...(nije teski offroad bez brige)
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #114 : 18 Rujan, 2010, 18:24:14 »
otvori pa budeš videl,jbg ka god da dobiješ dobro dobjieš..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #115 : 18 Rujan, 2010, 18:28:37 »
primam sve da je ok, nije bitno boja ili jel zagrebano, samo da moze normalno se zategnuti kao serijsko, ja cu to pripremiti i obojati vec nekako, sada mi je najveca briga sto nezz nigdje u blizini nikoga to vari alu, i za klip cijenu.. mislim da je svakako prevelika..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #116 : 18 Rujan, 2010, 18:33:33 »
znam kd mene da vare,sam kaj to ni jeftino :D

ak oš pošalješ mi ove plastike,ja ti ih sredim...za svo  runnera sam ih spajal ko puzzle,hehe i napravil nove pihvate i svaki dio koi je falil :D
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #117 : 18 Rujan, 2010, 18:50:48 »
u procesu nabavljanja plastika, nadam se da cu nekako izmusti love za to sve haha
a ostatak cu staviti u temu, posebnu poslije pa ako netko hoce pokloniti...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #118 : 18 Rujan, 2010, 18:57:47 »
Kad smo vec kod gramatice i normalnih govornuh spusobnosti,za tvoju informaciju,kaze se i pise se --> "vokabulara"...Nije mi bila namjera sa nikime se prepirat (ili prepirati,da ne djelujem kao primitivac) ali ako vec pricas kao Kumpic iz Smogovaca,onda se nemoj pravit pametan i pokusavat(i) drugoga nauc(i)t(i) pameti...

ok i osnove kulture ti fale jer odmah vrijeđaš..toe bit onog mog posta..a vidiš sam i po ovom svom da kolko se god trudil,baš ti neide.
nisam govoril o pravopisu ni gramatici..čisto o načinu izražavanja.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: koja prevara jbt
« Odgovori #119 : 18 Rujan, 2010, 18:58:18 »
da bilo bi najbolje da otvoris temu koji ti dijelovi trebaju,ja isto imam nes kod kuce :)