Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: speedfight 2 struja  (Posjeta: 1058 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
speedfight 2 struja
« : 07 Rujan, 2010, 10:05:36 »
evo napokon popravim SVE na motoru, i odem se provozat, vratim se kuci, sve ok, ugasim motor, u 11 na vecer mi dosadno i kontam odo jos jedan djir, pustim struju na prekidacu ( imam "sigurnosni" prekidac na motoru da iskljuci svu struju u motoru ) i pregori mi osigurac cim sam je pustio, ustekam drugi i on pregori, kontam da je kvar u prekidacu, skinem ga, spojim kako je tvornici i opet ista stvar, ne vidim da ima igdje neki spoj. do cega bi moglo bit ????


skocio mi je ovaj sf na neku stvar, citavo ljeto stoji , svak se voza a ja ih gledam ili se slepam s nekim, i napokon popravim sve ( a vec zahladilo no meni ne smeta ) , i to mi se desi
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline pesek

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 119
  • Spol: Muški
  • moje gume mogu propasti samo zbog starosti...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • 1A Igor Pesocki' s Art
  • Mjesto: Danilovgrad
  • Moj Skuter: peugeot vivacity silversport
  • MojSetup: nema kita
  • MojSpuh: šta će ti auspuh?
Odg: speedfight 2 struja
« Odgovori #1 : 07 Rujan, 2010, 20:22:45 »
Osigurac sluzi iskljucivo da zastiti zice koje su u strujnom kolu sa akumulatorom, kao i sam aku. od kratkog spoja (izuzetak je anlaser koji je spojen direktno preko relea na aku). Tu ne spadaju svjetla i zadnja pozicija, osvjetljenje inst. table i elektro cok. Odspoji aku i umjesto njega prikljuci ommetar, kratki spoj moze biti zbog ostecene izolacije na zicama ili zbog nekog neispravnog sklopa gdje probija na masu. Kreni sa kontrolom od kontakt brave (ona ima veze sa masom, mozda se nesto prosulo u kontaktima i pravi KS) pa prema ostalim sklopovima, dok se na instrumentu ne pokaze znacajno povecanje otpora.
rađe me kritikuj nego da me ignorišeš!

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: speedfight 2 struja
« Odgovori #2 : 08 Rujan, 2010, 09:50:12 »
hvala, naso sam """kvar"""

onaj dzek sto je ustekan u automat za zmigavce na volanu, se malo izvukao, nije mi jasno kako je moglo bit do toga al eto je, ugurao sam ga opet do kraja i usteko novi osigurac i sve ok
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline pesek

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 119
  • Spol: Muški
  • moje gume mogu propasti samo zbog starosti...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • 1A Igor Pesocki' s Art
  • Mjesto: Danilovgrad
  • Moj Skuter: peugeot vivacity silversport
  • MojSetup: nema kita
  • MojSpuh: šta će ti auspuh?
Odg: speedfight 2 struja
« Odgovori #3 : 08 Rujan, 2010, 14:28:45 »
Ni meni nije jasno sta se tu desilo i kako se dzek izvukao, zato bih ipak pogledao jos jednom kako su postavljene zice od zmigavaca, odnosno da se prilikom okretanja volana negdje ne kace za neke metalne djelove. Moguce da se pri tome zice nategnu, osteti izolacija pa i izvuce dzek.
rađe me kritikuj nego da me ignorišeš!