Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia Ditech 70cc neide preko 80  (Posjeta: 7416 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Aprilia Ditech 70cc neide preko 80
« Odgovori #40 : 23 Listopad, 2007, 20:24:47 »
ja sam imao isti problem na stalkeru gore je malossi kit , leo vince rr i 4gr rolice motor je trgao do 65km/h a poslje mrtav sve sam razj#bo i nista sve dok nisam promjenio seriski feder kuplunga i stavio bijeli pa je motor isao do 85km/h pa sam popizdio jer znam da to mora ic bolje uzeo zuti feder i motor ide preko 110km/h samo sam izgubio malo na startu ne znam zasto al kad stavim rolice oko 3.5 mislim da bi to trebalo biti to...
zato mislim da trebas staviti zuti feder i rolice neke oko 4gr na te tvoje stvari... e da i znam da ima neka fora sa casicom benzina, onoj na glavi ne znam kak se tocno to zove al znam da uz polinijev kit dolazi veca ta casica kao da dobiva vise benzina moze bit da je i to trebas se malo poigrat s tim, a i treba ti neka dobra svijecica samo nemoj uzimat one iridium(one kaj imaju tanku elektrodu, tj kaj elektroda ide u spic) jer su se te svijecice pokazale jako losima vidio i cuo od puno ljudi..
probaj nesto pa javi promjene... pozdrav
kako moš reć da su denso i ngk iridium svjećice loše, to su racing svjećice, zato bi trebale bit najbolje,svejedno ja sam stavio neku ngk racing i čist je ok, košta 70 kn dok je iridium 140, a tip u servisu je rekao da su sasvim ok one champion od 20 kn
cuo sam da su popljuvali ngk iridium osobno sam ju imao i riknula mi je za 2 dana(a dao sam 100kn za nj)... kazu da se zna dogoditi da ne baca iskru ravno vec ju baca na okolo... tak sam cuo od par mehanicara svi kazu da su se opasno lose pokazale... ja sad koristim NGK al sa normalnom elektrodom svijecica je inace za golfa 4 ak se ne varam i bosh-ovu od istog auta i super su mi ove ostale sam sve kurio bez problema najbolje su mi se te dvije pokazale ne znam im tocne oznake al ak vas zanima mogu pitat kuma koji mi ih je dao inace je mehanicar pa vam javim...
onda dobro da je nisam uzo
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon