Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: facebook provale  (Posjeta: 20450 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: facebook provale
« Odgovori #20 : 26 Kolovoz, 2010, 20:59:22 »

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: facebook provale
« Odgovori #21 : 02 Rujan, 2010, 09:03:05 »
tebe jebe to sto ti taj netko ima sifru od mail-a i tako ti dolazi do sifre, ti je promjenis a on ti opet vidi novu,a ne hackira facebook, password facebooka mozes znat ili pogodit, hackirat ga je (ajmo rec) nemoguce, oni programi za hakiranje facebooka i slicno, samo vama ukradu sifre a ne daju nista, mogu ga zamrznut da se nemoze logirat ali definitivno ne izvuc password


izraz hakiranje i HACKER, kako ga vi shvacate je potpuno pogresno, to nisu oni zlikovci koji vam ogule racun na banci, probiju sifru i tako to, oni su oni dobri, oni nastoje uklonit mogucnosti "hakiranja" stranica, oni koji cine stetu zovu se crackeri, oni kradu , probijaju, jebu mater i tako to, a lameri su oni koji koriste programe koje su napravili hackeri i crackeri da bi dosli do nekih podataka itd, znaci hackeri i crackeri istrazuju srz programa i stranica da bi dosli do necega, jedni to koriste za dobrobit korisnika a drugi za dobrobit sebe, a lameri su oni gotovani koji koriste ono sto su crackeri izvukli 



ovo samo ukratko, mogu ti o tom danima pricat
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: facebook provale
« Odgovori #22 : 02 Rujan, 2010, 12:28:32 »
Ima kolega program za hacknut fejs.. Normalno ilegalan je program i kupio ga na netu.. Objašnjavao mi je.. Upadne i provali ti ga sam tak!  :hello:

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: facebook provale
« Odgovori #23 : 02 Rujan, 2010, 13:08:59 »
ok hvala ti


i nije iz amerike, proxy mu je tamo, to ti je 99,99% netko koga znas
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: facebook provale
« Odgovori #24 : 03 Rujan, 2010, 11:12:54 »
Ima kolega program za hacknut fejs.. Normalno ilegalan je program i kupio ga na netu.. Objašnjavao mi je.. Upadne i provali ti ga sam tak!  :hello:

gle, "haknut fejs" je presirok pojam, ja studiram informatiku tako da razumijem sistem i puno njih ne shvaca da probijanje lozinki je kompleksan proces. velika je mogucnost da tvoj frend mulja, a ako ne mulja onda moze probiti samo jednostavnije lozinke.
da bih ti to objasnio moras imat malo vise znanja o informatici i nacinu na koji lozinke funkcioniraju.
zato cu ti pojednostavit, lozinku primjerice od facebooka mozes probiti tako da se snađes, tj da ju nabavis nekako ili ako znas jednu lozinku koju doticna osoba koristi da pokusas sa istom jer mnogo njih koristi iste lozinke na 15 stranica zato jer im se ne da pamtiti razlicite.
drugi nacin je "brute force attack" a za to ti je potreban program koji ce pokusavati znak po znak sve dok ne otkrije koji je i tako dalje. sad, u toj metodi kljuc je duzina lozinke i znakovi koristeni u lozinki. sve bi bilo ok kad bi lozinka imala jedan znak sto je nemoguce jer to ni jedna stranica ne dopusta iz sigurnosnih razloga.
ali, kako broj znakova raste, raste i broj mogucih kombinacija... zamisli koliko samo kombinacija imaju cetiri broja PIN-a od mobitela, a to su brojevi od 0-9. password od 10 znakova moze zahtijevati i do par mjeseci pokusavanja.
e sad zamisli koliko kombinacija ima lozinka od 20 znakova, a koliko znakova ima na tipkovnici. drugim rijecima, netko bi trebao zrtvovati dobar dio zivota i zivaca da bi probio takvu lozinku.
mislim da ces se upustiti u to jedino ako si jako ljubomoran i zelis znati sto tvoja cura radi na fejsu... a ako to ides radit mora da je JAKO volis ili sebe mrzis.  :laughing9:
« Zadnja izmjena: 03 Rujan, 2010, 14:30:12 sqt_driver »

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: facebook provale
« Odgovori #25 : 03 Rujan, 2010, 16:01:16 »
gle, "haknut fejs" je presirok pojam, ja studiram informatiku tako da razumijem sistem i puno njih ne shvaca da probijanje lozinki je kompleksan proces. velika je mogucnost da tvoj frend mulja, a ako ne mulja onda moze probiti samo jednostavnije lozinke.
da bih ti to objasnio moras imat malo vise znanja o informatici i nacinu na koji lozinke funkcioniraju.
zato cu ti pojednostavit, lozinku primjerice od facebooka mozes probiti tako da se snađes, tj da ju nabavis nekako ili ako znas jednu lozinku koju doticna osoba koristi da pokusas sa istom jer mnogo njih koristi iste lozinke na 15 stranica zato jer im se ne da pamtiti razlicite.
drugi nacin je "brute force attack" a za to ti je potreban program koji ce pokusavati znak po znak sve dok ne otkrije koji je i tako dalje. sad, u toj metodi kljuc je duzina lozinke i znakovi koristeni u lozinki. sve bi bilo ok kad bi lozinka imala jedan znak sto je nemoguce jer to ni jedna stranica ne dopusta iz sigurnosnih razloga.
ali, kako broj znakova raste, raste i broj mogucih kombinacija... zamisli koliko samo kombinacija imaju cetiri broja PIN-a od mobitela, a to su brojevi od 0-9. password od 10 znakova moze zahtijevati i do par mjeseci pokusavanja.
e sad zamisli koliko kombinacija ima lozinka od 20 znakova, a koliko znakova ima na tipkovnici. drugim rijecima, netko bi trebao zrtvovati dobar dio zivota i zivaca da bi probio takvu lozinku.
mislim da ces se upustiti u to jedino ako si jako ljubomoran i zelis znati sto tvoja cura radi na fejsu... a ako to ides radit mora da je JAKO volis ili sebe mrzis.  :laughing9:

Ja se u svemu slažem s tobom, jer znam šta to je i o čemu pričaš.. Uskoro i ja studiram informatiku tak da površno znam neke stvari vezano uz to :)

Kolega, tko god mu dao da provali nekome na fejs i promjeni mu pass on je i uspio.. Il mu srušit fejs.. Isto je uspio.. Tak da, ja mu vjerujem..

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: facebook provale
« Odgovori #26 : 03 Rujan, 2010, 18:17:07 »
Ja se u svemu slažem s tobom, jer znam šta to je i o čemu pričaš.. Uskoro i ja studiram informatiku tak da površno znam neke stvari vezano uz to :)

Kolega, tko god mu dao da provali nekome na fejs i promjeni mu pass on je i uspio.. Il mu srušit fejs.. Isto je uspio.. Tak da, ja mu vjerujem..

ajde sretno onda kolega...  :icon_thumright:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: facebook provale
« Odgovori #27 : 03 Rujan, 2010, 18:24:05 »
ajde sretno onda kolega...  :icon_thumright:
hvala ti ;)

Offline apple8

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • Gilera Runner VX 125
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Gilera Runner VX 125
  • Moja Kaciga: HELD, HJC
  • MojSpuh: serijala
Odg: facebook provale
« Odgovori #28 : 20 Rujan, 2010, 23:19:52 »
vjerovatno ti je netko usao preko proxy servera, kada je izasao registar branitelja to je bio jedan od nacina da mu se pristupi.. :toothy9:
jedino preko proxy servera sam mogao pristupiti registru, a sada se moze i ovako  :toothy9:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: facebook provale
« Odgovori #29 : 20 Rujan, 2010, 23:27:46 »
za probiti recimo pin od mobitela ako ima 4 znaka to ima nekih 9x10x10x10 kombinacija jer prvi broj nemsije bit nula

to je recimo još dobro,a sad zamisli password o facebooka, imaš firkova di im je 15 slova pass, a sad ti vidi koliko je to kombinacija ako tu ima i brojeva

dobro je iznad rečeno,dobar dio života bi trebao za probit pass

preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: facebook provale
« Odgovori #30 : 17 Listopad, 2010, 20:13:46 »
Priča se svašta o tom face-u, al imam problem. Dal se ikako može nekome obrisat face ako ne provalit?

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: facebook provale
« Odgovori #31 : 17 Listopad, 2010, 20:52:36 »
Jedini nacin za 'provalit' neciji fejs je procitat mu e-mail adresu u info, pokusat se prijaviti na njegov e-mail preko sigurnosnog tajnog pitanja i ako pogodis pogodis...
Stvar kod facea je da dosta ljudi ostavlja velik dio privatnih informacija tipa, najdrazi klub, datum i godina rodjenja, najdrazi grad i tako te stvari te im je nesto od toga odgovor na tajno pitanje, a prodavat maglu o provaljivanju racuna nemozes...
Kad udje na email moze sto god hoce s bilokojim tvojim accountom, bilo facebook, bilo neki forum, neki chat...

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: facebook provale
« Odgovori #32 : 17 Listopad, 2010, 21:07:39 »
jednom sam gledao neku emisiju di jedan lik objsnjava kako lako upast u neciji computer, i ukrast sve informacije koje pozelis... naravno to je ilegalno.. uglavnom sve se moze ako onaj koga idete napast nije pre zasticen...

Offline Keeway7

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Olovo
  • Moj Skuter: Keeway
Odg: facebook provale
« Odgovori #33 : 23 Listopad, 2010, 19:03:13 »
Jbg, ne mozes nista sad.. drugi put pamet u glavu - sa sifrom.

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: facebook provale
« Odgovori #34 : 23 Listopad, 2010, 21:11:14 »
...evo meni neki dan provalili mail i fejs...uzeli 2 milijuna na pokeru i sjebali mi šifru pa nisam mogo na profil..al kolega mi je uspio riješit stvar...popizdio sam...mislio sam da sam sve izgubio,slike i sve...

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: facebook provale
« Odgovori #35 : 21 Studeni, 2010, 22:13:13 »
hahaha,j#bovas fejs..nikad niš dobro od toga..niti privatnost ni niš..
90% moih frendova koi imaju fejs popucale veze..neki ostali bez posla i tak..
g#vn% žešće..al čovjek bi se reklamiral na savakakve načine ahhhhh
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: facebook provale
« Odgovori #36 : 22 Studeni, 2010, 22:11:13 »
hahaha,j#bovas fejs..nikad niš dobro od toga..niti privatnost ni niš..
90% moih frendova koi imaju fejs popucale veze..neki ostali bez posla i tak..
g#vn% žešće..al čovjek bi se reklamiral na savakakve načine ahhhhh
[/quote

 :'( :'( :'(
al neka...prošlo me... :frajer:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: facebook provale
« Odgovori #37 : 22 Studeni, 2010, 23:26:10 »
hahaha,j#bovas fejs..nikad niš dobro od toga..niti privatnost ni niš..
90% moih frendova koi imaju fejs popucale veze..neki ostali bez posla i tak..
g#vn% žešće..al čovjek bi se reklamiral na savakakve načine ahhhhh
zbog toga je cok obrisao svoj...deaktivira jel stoka neda izbrisat

btw, ako netko zna slobodno neka podjeli


stefek  :notworthy:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Jave

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 69
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: vx-r
  • Moja Kaciga: MDS
  • MojSetup: swap na 200 + multivar
Odg: facebook provale
« Odgovori #38 : 22 Studeni, 2010, 23:34:46 »
zbog toga je cok obrisao svoj...deaktivira jel stoka neda izbrisat

btw, ako netko zna slobodno neka podjeli


stefek  :notworthy:

https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: facebook provale
« Odgovori #39 : 22 Studeni, 2010, 23:38:00 »
jel to radi 100% jer neda mi se prijavljivat...imam fobije od tog smeca
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!