Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG  (Posjeta: 10156 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #20 : 03 Kolovoz, 2010, 10:56:01 »
nokia je postala qurac

imo sam ih skoro 10 godina i jedno 20 modela i uvijek radile perfektno. i onda kupio n95 koja se raspala u roku 6 mj . zamjenom i sitnom nadoplatom dobio opet novu koja je crkla ispod 4 mj. tastatura se klimala od prvog dana,plastika skripala.. 6500 classic isto crko u nekoliko tjedana..sto skuplja nokia to vece smece  :sad1:

sad imam I9000 galayx s , drugi samsung po redu i koji takoder savrseno. nokie mu se nemogu ni priblizit kvalitetom a ni dizajnom.

 
« Zadnja izmjena: 03 Kolovoz, 2010, 10:57:45 Aleksandar »

Offline Leonardo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Ne zapo?inji ono što možeš odgoditi za sutra!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha majesty 400
  • Moja Kaciga: neka okrugla
  • MojSetup: Pokitan totalno
  • MojSpuh: Šupalj
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #21 : 03 Kolovoz, 2010, 13:27:05 »
to je to..tako se to radi..sad će sve riješit


hmmmm vidjet ćemo...:)

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16957
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #22 : 03 Kolovoz, 2010, 14:08:16 »
ma nokia je smece koje zivi na staroj slavi
setra imala nokiu jeftinu ono za nekih 800kn a cura n95 i kvarile se oboje a n95 je ipak skuplji mobitel.
Sve je to nepouzdano smece koje se prodaje jer ljudi puse foru "marka" i "kvaliteta"

Priznam i ja sam imao nokiu ali imal sam 3310 i 3410 i one jos sad rade bezprijekorno
ali cim su presli na ove mobitele s ekranom u boji je postalo cista glupost

Nema sanse da nokia nesto vrijedi jer ju je cura nakon 3 tjedna nosila na servis jer joj ekran pol pokazivao dobro a pol bio ugasen.
I uopce kupovina mobitela u hr je glupost jer se tu prodaje samo smece 10te klase.
Ja od mobitela kojih sam kupio vani (austrija svicarska) niti jedan se nije pokvario i to sam dovukao za frendove mogove za 100 pa do 600 eura cijene.
Jer  se roba prve klase prodaje samo u zemljama prvog svijeta i to je fakt a mi dobivamo made in chengching i slicne gluposti.
Imam i primjer za to.
Moj K750i je star kak je izasla serija znaci oko 5 godina i radi i baterija drzi kapacitet ko i dok sam ga kupio mob mi je pao iz dzepa dok sam se vozio motorem 80 i radi i pao mi je iz dzepa vec valjda 100 put.
Radi i radi i radi.
a tu ovi k750 nitijedan nije izdrzao dulje od godinu i pol da mu barem ne otide baterija ili da ne gubi boju ili nekaj slicnog.
Cak i zemlja proizvodnje nije ista.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #23 : 03 Kolovoz, 2010, 17:59:50 »
normalno da se kvare ako nisu made in finland,kako bi jedan stanter reko :icon_biggrin:
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #24 : 03 Kolovoz, 2010, 20:45:19 »
normalno da se kvare ako nisu made in finland,kako bi jedan stanter reko :icon_biggrin:

moja e66 je made in finland pa opet sranje

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #25 : 03 Kolovoz, 2010, 21:07:32 »
sve su to pederčine ti serviseri i seronje...
curi mi opal mob u umivaonik,utopil se u vodi doslovno i crkel naravno...odma smo izvadili bateriju,osušili ju fenom ko i mob i radi đubre i dalje isto ko i prije,tak da ovo za znojenje ruku i bolo kaj slično katastrofa od izgovora obmana i lopovluka..
treba ih obruka i napravit im takvu antireklamu da im svima u servisu podijele otkaze i onda da si razmisle kak budu jebali običnom malog čovjeka..
isto tak i t-com itd..
jednom sam imal sa vip-om sličan slučaj...sestri se blesiral samsun neki i poslali ga mi pod garancijom da ga poprave..isto za par dana zovu sestru po mob i vele dae neovlašteno otvaran i nema garancije..ja popizdil,uzel starog staru i sve 3 sestre i mi u vip,došel tam prvo na fino sve objasnil onda ima fino j#bo sve po spisku i onda pred njim polomil 6 vip sim kartica i ostavil ih na poltu zajedno sa đubretom od pokvarenog moba..
zvali nas iz zg iz vipove direkcije,nudili ovo ono al ih odj#bo i reko nikad više.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #26 : 03 Kolovoz, 2010, 21:15:29 »
i meni slicno,kupim 6220 i drzat ce mi par mj dobra kamera ovo ono...nakon 2mj odkazu tipke...rastavim sve ok i nista na servis u T-shit.Predam ga tamo i nakon 10 dana isto izgovor voda bit će da je do znoja i dam ujaku da da kolegi koji ima servis i frajer stavi druge tipke(mogo ja sa ebaya al sta cu neda mi se cekat 2tj)i ovdje ceko cca 18 dana da bi nakraju dobio mob kojem neradi tipka prema gore i kamera je bila doslovno RAZBIJENA!...200kn paf i nikom nista veli nije on....sve ih isjec i nasoliti :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9:

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #27 : 04 Kolovoz, 2010, 01:31:36 »
To sve ovisi koji mob dobiješ...

Ja i frend smo davnije u pribilzno isto vrijeme kupili k700i i meni je radio besprijekorno preko godinu i pol (onda sam ga dao bratu,jer sam uzeo sebi novi),a frend je sa svojim stalno imao neke probleme,pa je više vremena proveo u servisu neg kod njega :dontknow:

Evo sad imam nokiu 5800xm(napravljena je u madjarskoj),onu 1. seriju koja bi trebala imat onu gresku na slusalici,i mob koristim već oko 17-18mjeseci i stalno ga izlazem vlagi i prljavstini i NIŠTA...osim par ogrebotina radi danas ko dan kad sam ga kupio.A vidim po forumima da su ljudi masovno imali probleme sa slušalicom i nosili mob na servis :icon_scratch:

Tako da  :dontknow:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #28 : 04 Kolovoz, 2010, 02:13:56 »
Moje iskustvo da je Samsung najkvalitetniji, d-600 neuništiv trebali su ga reklamirat kao vodootporan i otporan na udarce, imam ga već 5 god ni bateriju nisam promjenio a cjeli je izgreban od bezbrojini padova, bio je u vodi pola sata i nije se ugasio xD, kupim i900 omnia ispala mi sa neki 50 km/h ja reko ode sve jer je to ipak smartphone kad ono samo izgreban malo, i onda prijatelju ispade na asvalt, pa ga nakon toga baci od put jer je s500 polupo bio živčan i ništa mu nije bilo sve i dalje radi :D
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #29 : 04 Kolovoz, 2010, 09:13:17 »
a sve je otišlo u k....

imao sam sve šta je valjalo i dalo se normalno koristit...

nokie su mi bile ok, zadnju imao e66...

samsung, imao sve iz D serije, zadnje šta je u samsungu bilo dobro je bio D900, još G800 ajde, ostalo nekak slabo...

sony ericsson, imam c905 i neznam šta da kažem...

Offline Gizmo.

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo/Osijek
  • Moj Skuter: Typhoon 50
  • Moja Kaciga: HJC CS-12N
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #30 : 04 Kolovoz, 2010, 10:10:07 »
Moje iskustvo da je Samsung najkvalitetniji, d-600 neuništiv trebali su ga reklamirat kao vodootporan i otporan na udarce, imam ga već 5 god ni bateriju nisam promjenio a cjeli je izgreban od bezbrojini padova, bio je u vodi pola sata i nije se ugasio xD
ja imam samsung  sgh x530, star isto tako oko 5godina, pao nebrojeno puta, par puta je i letio od beton, stalo se na njega, upao mi u casu soka, dobio tusem, ne znam ni sam sta sve ne, a nigdje nist ozbiljnije od male ogrebotinice, radi kao i 1. dan kad sam ga kupio :D
a prije 2god sam nabavio SE k750i, i vec je poceo rikavati, steka poprilicno, otisla tipka za kameru, joystick i utor za punjač je postao užasno klimav pa se mora jako paziti kako se umetne punjač jer ga jednostavno ne prihvati ://

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #31 : 04 Kolovoz, 2010, 17:29:40 »
uzmite 1000 mobitela nokia....1000 samsung...1000 htc i slicno....testirajte pa pricajte nesto da se kvari nokia vise od drugih....nokia se nikako ne kvari vise od drugih....kvare se svi mobiteli...samo je fazno sto nokia ima pa ajmo rec najvise ...pa se cesto cuje pokvarila mi se nokia....i naravno treba gledat da je mobitel org i slicno...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #32 : 04 Kolovoz, 2010, 19:46:44 »
u kuci mi je nokia n93 od kad je izasla na trziste,niti trznula nije,mehanizam one ruke radi savrseno od prvog dana,nokia n86 imam je isto odkad je izasla  i ni traga zamoru,nokia 3210,3310 to da ne pricam,jos su u funkciji,nokija 5800xm kupljena prije godinu i pol,isto sve 5,a pazi ovo kupio sam jednom drugu marku-samsung d900i,mobitel se samo ugasio nakon 2mjeseca koristenja  :angry7:

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #33 : 16 Kolovoz, 2010, 23:35:19 »
ma ja vec imam nokie 5 god i nikad nista.. jedino redovno lomim ekrane :D :D a sta su sve prezivjele....uh,,,
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Nix666

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1431
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • MojSetup: Red Sponge, dizna 64, Polini high speed, 5.25g utezi
  • MojSpuh: Gianelli Rekord
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #34 : 26 Kolovoz, 2010, 13:00:22 »
Ovo sam im poslao na mail danas pa ćemo vidjeti ima li rezultata kroz koji dan:

Temeljem Vašeg izvještaja (radni nalog 136589/10) aparat tip 5310 od 23.07.2010 o servisiranju mobilnog telefona ,moram izraziti neslaganje sa iznesenim činjenicama.
Naime u Vašem izvještaju iznose se činjenice koje nikako ne mogu odgovarati činjeničnom stanju, a isto tako u kontaktu sa ostalim korisnicima kao i temeljem prijašnjih iskustava sa Vašom servisnom mrežom došao sam do spoznaje o raznim obmanama koje se dešavaju unutar vaše servisne mreže na štetu korisnika (o tome više možete gledati u emisiji potrošački kod ukoliko ne riješimo nastale nesuglasice i neslaganje u stavovima izvještaja).
Naime opisani kvar nikako ne može odgovarati opisanom kvaru koji je uzrokovan utjecajem tekućine iz razloga što navedeni telefon u navedenom roku nije napustio policu ureda i služi za javljanje na pozive samo unutar 098 mreže.
Ovdje se ne radi o vrijednom telefonu, niti o 170 kn popravka (odnosno čišćenja koje ste naveli ) već o principu i razočarenju koje sam doživio (ne prvi put) unutar vaše servisne mreže unutar garantnog roka i vaših obveza koje izbjegavate odnosno po mome mišljenju navodite nerealno stanje kako bi izbjegli obveze usluge koje ste dužni pružiti unutar garantnog roka pozivajući se na vanjamstveni popravak
Temeljem ovog dopisa još jednom Vas molim da podrobnije pregledate uređaj koji ću Vam dostaviti u servis kako bismo izbjegli daljnje neugodnosti (prozivanje  preko medija, slanje mobilnog telefona na vještačenje,obavještavanje udruge za zaštitu potrošača , slanje telefona u head office Finland...) što sam vjerujte mi spreman učiniti temeljem ovog i prijašnjih iskustava koje imam ja kao i moji ukućani


A poslao sam i dopis na t-mobile o prekidu suradnje sa sva moja 4 broja koja su kod njih isključivonezadovoljstvom njihove servisne mreže ili ti partnera, pa ćemo vidjeti dali im se isplati izgubiti 2 pretplate i 2 simpa broja.

careeeeeee..... ovaj post ć kopirati i sačuvati  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #35 : 26 Kolovoz, 2010, 15:02:19 »
ma ja vec imam nokie 5 god i nikad nista.. jedino redovno lomim ekrane :D :D a sta su sve prezivjele....uh,,,

eto valjda sam se ovim postom ureko..crkla mi N900 ali je sad sve u redu :D
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #36 : 26 Kolovoz, 2010, 15:19:48 »
Kako je moj susjed jučer "popravio" nokiu! Pala mu u vodu i doleti u kuhinju da je nabrzinu posuši i lik je stavi u mikrovalnu, najprije iskre a onda bum!

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Nokia & Đubrad iz Mobisa u ZG
« Odgovori #37 : 26 Kolovoz, 2010, 15:29:46 »
Kako je moj susjed jučer "popravio" nokiu! Pala mu u vodu i doleti u kuhinju da je nabrzinu posuši i lik je stavi u mikrovalnu, najprije iskre a onda bum!

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA