Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Mafia 2  (Posjeta: 6731 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Mafia 2
« Odgovori #60 : 02 Rujan, 2010, 17:58:35 »
nađi crack fix od skidrowa na netu googlaj mafia 2 crackfix skirdrow ovaj crack koji dobiješ uz skidrow relese igru ne radi izdo je skirow crackfix  :icon_thumright:

Ne pomaze nista...j****u komp mi se gasi i uz upaljen ventilator i ipak cu morat malo smanjit rezu

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Mafia 2
« Odgovori #61 : 03 Rujan, 2010, 09:45:38 »
meni niko ne zeli pomoc...sramota... :toothy12:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Mafia 2
« Odgovori #62 : 09 Rujan, 2010, 06:06:02 »
Evo prešo sam igru, ovo je dosad najtužniji kraj od svih igara koje sam igro. Priča je super al igra i nije neko čudo kao što je navikano da će bit normalno je sve kao i u drugim igrama tog stila
« Zadnja izmjena: 09 Rujan, 2010, 06:07:34 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Mafia 2
« Odgovori #63 : 09 Rujan, 2010, 13:56:22 »
Izaso je free ride za mafiu  :icon_thumright: + dodatni pack sa novim autima, odjecom.

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Mafia 2
« Odgovori #64 : 09 Rujan, 2010, 17:06:49 »
Moze link u pm i objasnjenje kak stavit??:)
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Mafia 2
« Odgovori #65 : 09 Rujan, 2010, 18:08:42 »
Evo prešo sam igru, ovo je dosad najtužniji kraj od svih igara koje sam igro. Priča je super al igra i nije neko čudo kao što je navikano da će bit normalno je sve kao i u drugim igrama tog stila

ma i ja prije tjedan dana nekih... igrao 2-3 dana, nabrijan totalno... i onda je uslijedilo razocaranje... pa nemres mi onak zavrsit igru... skoro sam komp rasturio...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Mafia 2
« Odgovori #66 : 09 Rujan, 2010, 21:03:54 »
evo ja sam prvo ovaj neki dcl od mafije ubacio gdje su auti odjeća itd a onda neki jimmy pack od 350 mb na kojem su nove misije, najbitnije da ima hot rod  :notworthy:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Mafia 2
« Odgovori #67 : 09 Rujan, 2010, 21:06:52 »
ovaj za odjecu i aute mi nece,,,,valjda ne stavim na dobro mjesto, al to nije bitno...
moze link za nove misije??
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline muss

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 0
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: muss
  • Moja Kaciga: muss
Odg: Mafia 2
« Odgovori #68 : 19 Rujan, 2010, 15:04:13 »
ej ljudi ovako...skinuo sam vec par verzi mafie sa torrenta....i instaliram....mogu igrat ne steka mi na high ni nista...ali nakon 10 min igre mi se gasi komp i tako svaki put.......komp mi je dual core 5000,radi na 2.5 ima 4 gb rama a  graficka je ati radeon hd 4800 512......ja mislim da bi mi to trebalo biti i vise nego dovoljno za igranje....sta mislite da li je problem u kompu il jednostavno crack il sta ne valja???

molim vas za savjet tko kaj zna...moze od ovdje ili na mail bunich17@net.hr....hvala puno

Offline sule

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • Vedrane, jel se tako nosi kazan ?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Secret meetings, forbidden desires for the night
  • Mjesto: Zbidelj
  • Moj Skuter: Charlessquax
  • Moja Kaciga: Charlessquax
  • MojSetup: Charlessquax
  • MojSpuh: Charlessquax
Odg: Mafia 2
« Odgovori #69 : 19 Rujan, 2010, 15:22:06 »
pregrijava ti se komp

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Mafia 2
« Odgovori #70 : 19 Rujan, 2010, 15:26:57 »
A kakvo napajanje imas? Moze i zbog tog bit kad mu je opterecenje veliko resetira se,,

Offline muss

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 0
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: muss
  • Moja Kaciga: muss
Odg: Mafia 2
« Odgovori #71 : 24 Rujan, 2010, 16:46:02 »
kak da rijesim pregrijavanje?? nezz kakvo je napajanje s vanjske strane pise samo ac 230v a necu komp otvarat......

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Mafia 2
« Odgovori #72 : 26 Rujan, 2010, 14:48:29 »
jel ima garanciju? ak nema otvori i spici jos koji vent unutra, ili ostavi samo otvoreno i to je bolje nego nista  :drunken_smilie:

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mafia 2
« Odgovori #73 : 26 Rujan, 2010, 15:59:44 »
ej ljudi ovako...skinuo sam vec par verzi mafie sa torrenta....i instaliram....mogu igrat ne steka mi na high ni nista...ali nakon 10 min igre mi se gasi komp i tako svaki put.......komp mi je dual core 5000,radi na 2.5 ima 4 gb rama a  graficka je ati radeon hd 4800 512......ja mislim da bi mi to trebalo biti i vise nego dovoljno za igranje....sta mislite da li je problem u kompu il jednostavno crack il sta ne valja???

molim vas za savjet tko kaj zna...moze od ovdje ili na mail bunich17@net.hr....hvala puno

kad ti se komp ugasi i restarta to nema veze sa softverom, moras trazit problem u hardveru. PRVO provjeri da li ti se procesor pregrijava u BIOS-u, znaci temperatura bi trebala biti ispod 55. intel zna imati dosta visoke radne temperature pa to ne treba biti cudno. uglavnom ako ti je preko 55 to ti je problem.

ali ne mora biti, moguce da je neki komad hardvera gotov pa uzrokuje gasenje kompa. meni je recimo nedavno mrezna kartica riknula i to integrirana, samo sam je iskljucio u bios-u i ubacio staru. znaci treba provjeriti dio po dio.

napajanje moze biti ako je preoptereceno da gasi komp, ali ja mislim da je neki komad hardvera, testiraj RAM sa memtest86.

koju plocu imas, mozda ECS?

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Mafia 2
« Odgovori #74 : 26 Rujan, 2010, 16:53:56 »
sqt_driver nemres usporedivat temp. u biosu dok je komp doslovno IDLE, i dok se igra jer nije jednak napor na procu.. meni je IDLE 38-40°C.. Dok on izade iz igre, resetira komp vec se cpu debelo ohladi.

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Mafia 2
« Odgovori #75 : 26 Rujan, 2010, 16:54:45 »
Makar on snimio real temp, ili speed fan, cim stisnes windows tipku, temp. padne dosta. Skini FurMark da palis grafu, ako se grije,, skini LinX ili Intel Burn Test ako se CPU grije, i prati temp kolko mu treba da se resetira, ako se bude resetiro :D
« Zadnja izmjena: 26 Rujan, 2010, 16:56:16 YamahaSpy »

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mafia 2
« Odgovori #76 : 26 Rujan, 2010, 17:45:58 »
sqt_driver nemres usporedivat temp. u biosu dok je komp doslovno IDLE, i dok se igra jer nije jednak napor na procu.. meni je IDLE 38-40°C.. Dok on izade iz igre, resetira komp vec se cpu debelo ohladi.

ti to ozbiljno...?

pa nisam rekao dok je idle, nego uđes u bios cim ti se ugasi komp, valjda je logicno ne moram pisat svaki detalj. sta padne temperatura za 6 sekundi dok se ugasi i uđes u bios?

ne tipkaj bezveze, ne moze temperatura pasti za tako kratko vrijeme...

al se vi neki imate potrebu konfrontirat bezveze, jedini nacin da provjeris temperaturu je putem senzora na ploci koji daje informaciju BIOS-u, sve drugo su gluposti, koji god program instaliras vuce temperaturu sa istog mjesta.

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mafia 2
« Odgovori #77 : 26 Rujan, 2010, 17:51:48 »
sqt_driver nemres usporedivat temp. u biosu dok je komp doslovno IDLE, i dok se igra jer nije jednak napor na procu.. meni je IDLE 38-40°C.. Dok on izade iz igre, resetira komp vec se cpu debelo ohladi.

kad malo bolje pogledam, jesi ti uopce citao njegov post?

njemu se komp gasi nakon 10 min igre...

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Mafia 2
« Odgovori #78 : 26 Rujan, 2010, 18:02:29 »
Ja neznam zakaj onda ekipa radi OC i koristi Real Temp,, i na 99% SS su otvoreni Real temp. otvori ovo http://www.tomshardware.co.uk/ i citaj sto preporucuju koje programe koristit, a to da se ne stigne ohladit u par sekundi :D neznam kaj da ti kazem otvori Real temp biljezi ti najnizu (trenutnu) i najvišu temp. pa probaj nest igrat na 10min,, uvjeri se sam

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mafia 2
« Odgovori #79 : 26 Rujan, 2010, 18:17:27 »
Ja neznam zakaj onda ekipa radi OC i koristi Real Temp,, i na 99% SS su otvoreni Real temp. otvori ovo http://www.tomshardware.co.uk/ i citaj sto preporucuju koje programe koristit, a to da se ne stigne ohladit u par sekundi :D neznam kaj da ti kazem otvori Real temp biljezi ti najnizu (trenutnu) i najvišu temp. pa probaj nest igrat na 10min,, uvjeri se sam

ma probao sam sve, na obicnom i vodenom hlađenju i ne stigne se ohladiti ni intel dual-core ni amd x2 a ni x4, ne za tako kratko vrijeme. jos pogotovo ako ima problem pregrijavanja, to znaci da mu je hladnjak zaprasen, cooler rikava itd. pa ga pogotovo ne stigne ohladiti.

komp mu se ugasi tijekom igre, treba ti svega 5-6 sek da uđes u bios i da temperatura padne sa recimo 60 C na 50? to je fizikalno nemoguce, cak ni senzor to ne moze registrirati takav pad temperature. imas dovoljno vremena da uhvatis problem, cak i dodirom na alu hladnjak mozes osjetiti da li je temperatura tako porasla da se komp ugasi. jer granica gasenja je ozbiljan iznos temperature ovisno o tome kako je podeseno u BIOS-u.

ovaj softver sto ti govoris koristi se u svrhu pracenja temperature pri testiranjima raznih procesora, njemu i vecini to nije potrebno jer ti je sasvim dovoljna informacija iz bios-a ako imas problem gasenja kompa. pa tome pc health status i sluzi.

on ima problem da mu se komp gasi, svatko zna da radna temperatura pocesora pri opterecenju poraste, ali se onda stabilizira na određenom iznosu, meni je temperatura otkada je novi procesor 53-54 pri opterecenju i po bios-u i po svom mogucem softveru. idle je 39, ali bitno je da temperatura ne ide drasticno gore, pri tome mislim na 60 i preko, a to se moze uloviti u bios-u bez problema.
« Zadnja izmjena: 26 Rujan, 2010, 18:19:23 sqt_driver »