Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: flip plate vxr 200  (Posjeta: 2827 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aerox92

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 797
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Vxr 200
Odg: flip plate vxr 200
« Odgovori #20 : 22 Kolovoz, 2010, 23:43:33 »
nzm ni sam wise kojim sistemom da se pozabavim :)

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: flip plate vxr 200
« Odgovori #21 : 23 Kolovoz, 2010, 00:32:20 »
nzm ni sam wise kojim sistemom da se pozabavim :)

 probaj prvo ovu jeftiniju varijantu..jer nemas bas nesto za izgubit..
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Offline aerox92

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 797
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Vxr 200
Odg: flip plate vxr 200
« Odgovori #22 : 23 Kolovoz, 2010, 12:48:12 »
ok..probacu owih dana da naprawim tako da je rucno podizem a preko neke brawe da je supstam :)

Offline malaguti

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: flip plate vxr 200
« Odgovori #23 : 29 Kolovoz, 2010, 21:12:25 »
sutra cu vam pokazati kako sam ja napravio jos davno ali sam skinuo :icon_thumright:

Offline malaguti

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: flip plate vxr 200
« Odgovori #24 : 30 Kolovoz, 2010, 17:05:44 »
evo jedva nasao filmic,napravljeno je na vide i spusta se sa rukom,ovo bi mi bilo super kad bi god vidio policiju ispred,a skinuo sam jer me zivciralo sta bi se po rupama tablica malo spustila pa nebi bila ful uz rep,ali to se rijesi sa onim vidama sta imaju bolju gumu da se ne odvidavaju od vibracija...
a tablicu bi "otvarao" tako da jednostavno ispruzim ruku,samo se to naravno nemoze radit metar od policije :confused5:

evo video,zanemarite to sta airbox visi,to je bila faza slaganja runnera,sad je airbox negdje u garazi :laughing9:


i slika kako je izgledalo,nemam bolji sliku,kad to opet stavim onda cu bolje poslikati :icon_thumright:



Uploaded with ImageShack.us

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: flip plate vxr 200
« Odgovori #25 : 30 Kolovoz, 2010, 21:58:11 »
imao sam ja to složeno na runneru.
ovaj princip, pant od vrata koji nije čvrst i na njemu zašarafljena tablica, i ispod opruga, ali treba ju stvarno pogodit, ja sam probo sa 5-6 raznih prije nego sam bio zadovoljan.
i na donjem dijelu tablice jedan mali pomični, sad neznam kako se to zove, uglavnom isto se koristi za vrata ili nešto slično, može bit zatvoreno ili otvoreno, i to probušeno i sajla sa toga negdje gdje vam paše.
kad je tablica po repom ništa se ne kuži da ima neki sistem, kad se povuče sajla opruga izbaci tablicu i ona ostane tako, eventualno malo zaklepeće na rupama, ali se s tim ionako nitko ne vozi puno, i poslije je se samo treba ručno vratit i zablokirat
ukupno par kuna troška(ja sam sve našo u garaži) i kojih sat vremena zajebancije
rab