Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nokia-servis?  (Posjeta: 2097 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
nokia-servis?
« : 15 Kolovoz, 2010, 18:41:25 »
ovak radi se o mobu nokia n95 4gb,mislim da je odj#bo zvucnik jer kad se javis radi samo na zvucnik kad prebacis,ono da se glasno cuje,speakerfon il kaks e vec zove..

jel ima neko da se kuzi u to i kolko bi me doso popravak u nokia servisu ak ko zna??

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nokia-servis?
« Odgovori #1 : 15 Kolovoz, 2010, 19:00:25 »
Mobis
Heinzelova 96, 10000 Zagreb
Tel. 01/6188-513       

zovi sutra u radno vrijeme, nemoj poslje 16

ako se želiš igrat, i ako si siguran da je sami zvučnik riknuo, moš ga naručit sa ebaya za neku siću i sam si ga promjenit

Offline logos

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 233
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ljubuski
  • Moj Skuter: peugeot trekker
  • Moja Kaciga: netreba
  • MojSetup: seriala
  • MojSpuh: serijala
Odg: nokia-servis?
« Odgovori #2 : 15 Kolovoz, 2010, 20:17:45 »
to ti mogu promjenit u sakom srvisu neznam za hr ali u nih kost od 15km pa nanize kako koji servis

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: nokia-servis?
« Odgovori #3 : 20 Kolovoz, 2010, 20:28:05 »
Mobis
Heinzelova 96, 10000 Zagreb
Tel. 01/6188-513       

zovi sutra u radno vrijeme, nemoj poslje 16

ako se želiš igrat, i ako si siguran da je sami zvučnik riknuo, moš ga naručit sa ebaya za neku siću i sam si ga promjenit
samo bi htio reci da sam sa Mobisom fulll zadovoljan, vise puta tamo servisirao mob. evo neki dan su mi servisirali Nokiu E71 (pao mi mob na autoputu iz auta pri 130 kmh :toothy3:) promjenili kuciste, stavili su mi zabunom tipkovnicu bez slova ć,š,č,đ, itd. valjda za inozemno trziste, i danas dobio odjel reklamacija, kaze lik da dodem i da ce mi zamjenit dok kavu popijem bez placanja naravno i da ce mi vratiti 85 kn koliko je naplacena njihova usluga izmjene maske, tak da s moje strane sve pohvale  :headbang:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline karlo.sb

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 241
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sr150
Odg: nokia-servis?
« Odgovori #4 : 20 Kolovoz, 2010, 21:08:43 »
Neno s tobom se ne smiju ni pomisliti zajebavati, jer su vjerojatno naslutili da bi moglo biti nekakvog sranja ako se to ne rijese pod hitno

 :icon_biggrin:

ovo kazem jer je nedavno bila tema gdje su se ljudi zalili na njih a i na netu se stosta moze procitati o njima, gdje ljudi nisu bas pretjerano zadovoljni
« Zadnja izmjena: 21 Kolovoz, 2010, 02:46:46 karlo.sb »

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: nokia-servis?
« Odgovori #5 : 21 Kolovoz, 2010, 09:57:31 »
ja samo iznosim svoja iskustva, evo u ponedjeljak cu vidjet jos jel ce bit sve ok (ak ce mi vratit 85kn) ........mozda imam srece, mozda zato jer sam bio uporan (zvao lika 100 puta), a i pricu sam slozio malo zescu (kao i uvijek) .......... meni sve 5 za sada sto se njih tice :zubo:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja