Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malo san testira kacigu...  (Posjeta: 1343 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Malo san testira kacigu...
« : 29 Rujan, 2007, 21:30:12 »
E moj Veliki, tribaš ih uživo vidit... A šta se tiče iskustava, nema ih puno po netu, evo ti par, o V5 i V3 iz 2 različita kuta...
V5 iz perspektive US dealer-a
http://2strokebuzz.com/index.php/?p=3109
V3 iz perspektive korisnika
http://www.scootdawg.com/page45

Inače, Veliki, ti si me zadnji vidija ka člana prve grupe motorista (1. oni koji će past)... Sad san u drugoj (2. oni koji su pali)...
Nadan se da neću nikad preć u treću... :zubo:

Popustila mi prednja u krivini kod smanjivanja brzine, nije ni bila neka brzina... Prošvika pravo na drveni stup od struje sa betonskin pojačanjen do metar i po na bazi... Srića pa san opizdija glavon...  :toothy3:

Kaciga ožuljana, noge OK jer san ima kratke čizme (al zato čizme ožuljane), desno bedro sa oteklinom veličine šake... Skutu svitlo ispalo, puka plexi vizir šza san ga ja radija, ali nema veze, napravit ću drugi... Sve u svemu, jako dobro... Zadnje šza san u desetinki sekunde prije udara pomislija je bilo 'fala Bogu na integralki i jaketi'... I onda san izgubija jedno 2-3 sekunde... :laughing7:

Eto... Čuvajte se, i nosite što više zaštitne opreme, rukavice i čizme... :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 01 Listopad, 2007, 09:29:13 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: Cfmoto V3 / V5
« Odgovori #1 : 29 Rujan, 2007, 22:42:43 »

Inače, Veliki, ti si me zadnji vidija ka člana prve grupe motorista (1. oni koji će past)... Sad san u drugoj (2. oni koji su pali)...
Nadan se da neću nikad preć u treću... :zubo:

Popustila mi prednja u krivini kod smanjivanja brzine, nije ni bila neka brzina... Prošvika pravo na drveni stup od struje sa betonskin pojačanjen do metar i po na bazi... Srića pa san opizdija glavon...  :toothy3:

Kaciga ožuljana, noge OK jer san ima kratke čizme (al zato čizme ožuljane), desno bedro sa oteklinom veličine šake... Skutu svitlo ispalo, puka plexi vizir šza san ga ja radija, ali nema veze, napravit ću drugi... Sve u svemu, jako dobro... Zadnje šza san u desetinki sekunde prije udara pomislija je bilo 'fala Bogu na integralki i jaketi'... I onda san izgubija jedno 2-3 sekunde... :laughing7:

Eto... Čuvajte se, i nosite što više zaštitne opreme, rukavice i čizme... :icon_thumright:

Kako misliš popustila kočnica? A baš san pomislija kad san ti vidija kacigu: a vidi šta je dobra u njega kaciga! :laughing6: Očito da je dobra, nadam se da nije stup strada ::)
''fala bogu na integralki i jaketi''- to san i ja pomislija kad mi je prije misec dana blokalo prednje kolo, još mi nije jasno kako nisan bija pa :laughing7:
Onda sa skutom opet u servis?

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Malo san testira kacigu...
« Odgovori #2 : 01 Listopad, 2007, 09:36:35 »
Je, skut je otiša drito nazad u servis... :toothy3:

Ma nije kočnica popustila, nego fina kineska guma... Ljudi, ako van serijska guma imalo 'smrdi', prominite je bar za Savu, ako ništa drugo... Ovo mi je škola... :toothy11:

Stup je dobro, i moja glava isto, kaciga je isfrižana, ali kako san ja picajzla, a preporučuju nakon bilo kakvog pada kacigu prominit, vjerojatno ću upast u novu uskoro... Jebiga, sad neman love, ali za to ću stvorit... :binkybaby:

Čvajte se... I kad mislite da sve znate i da van je sve jasno, smanjite doživljaj ako ikako možete... I uvik svu opremu na sebe... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Malo san testira kacigu...
« Odgovori #3 : 01 Listopad, 2007, 11:27:56 »
Dooms, prvo jadan ti s kinezom, a sad jadan on s tobom  :laughing9:

Lako za kacigu i ošuljane čizme, glavno da je tebi sve na mjestu  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Malo san testira kacigu...
« Odgovori #4 : 01 Listopad, 2007, 20:39:26 »
Dooms, prvo jadan ti s kinezom, a sad jadan on s tobom  :laughing9:

Lako za kacigu i ošuljane čizme, glavno da je tebi sve na mjestu  :icon_thumright:

potpis
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: Malo san testira kacigu...
« Odgovori #5 : 02 Listopad, 2007, 17:12:14 »
Možemo se minjat za kacige  :icon_biggrin:, moja je padala sa skuta samo samostalno, nikad zajedno sa glavon :laughing7:
Ako ti triba, možda, prijevoz do servisa ili sl. samo se javi :icon_thumright:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Malo san testira kacigu...
« Odgovori #6 : 02 Listopad, 2007, 23:38:46 »
ja se nadan dasi dobro ... uf,,, odmanovu gumu... lako za zadnju... pridnju sta bolju
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com