Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: held oprema  (Posjeta: 1895 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
held oprema
« : 21 Listopad, 2007, 23:24:20 »
zna li tko koji ducan u Rijeci koji drzi gore navedenu marku? i kakva je kvaliteta istog? (jakne, vodonepropusne, vjetronepropusne, sto toplije to bolje :D-moja je neki dan dokazala da vishe nije za kisu :()

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: held oprema
« Odgovori #1 : 22 Listopad, 2007, 19:00:11 »
evo zvao uvoznika i rekli mi za jedan ducan u ri...MOTO GRAND PRIX na diracju...a sada ostaje samo pitanje kakva je held oprema? kvaliteta?

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: held oprema
« Odgovori #2 : 22 Listopad, 2007, 19:37:52 »
nikad cuo...pa kaj ne uzmes nekaj kaj ljudi imaju i kaj ti moze neko preporucit da valja... :icon_thumright:

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: held oprema
« Odgovori #3 : 23 Listopad, 2007, 16:29:15 »
nikad cuo...pa kaj ne uzmes nekaj kaj ljudi imaju i kaj ti moze neko preporucit da valja... :icon_thumright:

naletio na jednu od helda u puli, svidjela mi se samo nije bilo broja za mene, pa pitam ako ko zna sta o opremi...za ostalo manje vishe znam, pa ako ovo nije lose onda se isplati jer je cca 15% jeftinije :)

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: held oprema
« Odgovori #4 : 23 Listopad, 2007, 16:30:58 »
eee to je vec onda dobar poso  :icon_thumright:

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: held oprema
« Odgovori #5 : 23 Listopad, 2007, 17:35:37 »
eee to je vec onda dobar poso  :icon_thumright:

jos kad bi netko napisao valja li ili ne...(jucer pitao jednog trgovca, ali naravno on hvali svoje pa kaze da je a-pro malo bolji od helda...a razlika u cijeni 20% :))

Offline ::Maxter::

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medimurje
  • Moj Skuter: XTX
Odg: held oprema
« Odgovori #6 : 23 Listopad, 2007, 17:49:08 »
znam par ljudi koji imaju held opremu, imam je i ja... cuj, nije u stilu dainesse, m-tech, ali za te pare dobijes dost solidnu jaknu. Imam svoju vec 2,5 godine i super zadovoljan, odlicna po zimi (isprobano do -20  :toothy10: ) takoder vodo i vjetronepropusne. Jeftina moto oprema, a opet nije neka noname firma. ukoliko ne trazis da ti jakna bude dizajnerski savrsena i da nosis neznam kakvu marku, onda held toplo preporucam. ocjena: 3 (ja sam se svoje navolio vec, tak da....  :toothy9::icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 23 Listopad, 2007, 17:51:49 ::Maxter:: »
Smiriti nikad se ne?u, kubikažu tražim ve?u...

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: held oprema
« Odgovori #7 : 23 Listopad, 2007, 18:08:42 »
znam par ljudi koji imaju held opremu, imam je i ja... cuj, nije u stilu dainesse, m-tech, ali za te pare dobijes dost solidnu jaknu. Imam svoju vec 2,5 godine i super zadovoljan, odlicna po zimi (isprobano do -20  :toothy10: ) takoder vodo i vjetronepropusne. Jeftina moto oprema, a opet nije neka noname firma. ukoliko ne trazis da ti jakna bude dizajnerski savrsena i da nosis neznam kakvu marku, onda held toplo preporucam. ocjena: 3 (ja sam se svoje navolio vec, tak da....  :toothy9::icon_thumright:

napokon:)
tako nesto sam htio cuti...pogotovo ovo da je isprobana na -20  :toothy10:
thx na odgovoru...