Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje u vezi alata potrebnog za skidanje cijelog prijenosa  (Posjeta: 3718 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pitanje u vezi alata potrebnog za skidanje cijelog prijenosa
« Odgovori #20 : 02 Kolovoz, 2010, 23:55:41 »
vec vidim novu temu

koja di podloska ide, kako se stavljaju federi, kako se stela delta, na koju stranu se okrece remen :P

oko zvona nece bit problem :)

sretno  :hello: :hello:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje u vezi alata potrebnog za skidanje cijelog prijenosa
« Odgovori #21 : 03 Kolovoz, 2010, 11:06:04 »
za podloške znam 5mm na minarelije 2mm na piaggio to je na variomatu ,a za deltu neznam poštelat ona 3 šrafa kaj su na njemu sad da to diram il ostavim kak je taj dio u guidu je bio na talijanskom budem stavio žute federe i to je to hahaha
 i to je kod mene stegnuto za pneumatskim pištoljem tak da mislim da to neče bit lako skinut dole
« Zadnja izmjena: 03 Kolovoz, 2010, 11:09:53 funkyzg26 »

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje u vezi alata potrebnog za skidanje cijelog prijenosa
« Odgovori #22 : 06 Kolovoz, 2010, 22:32:09 »
evo bum ovaj vikend počeo slagat ovaj prijenos i karb ponovo štelat ,brijem da ču karb ič prije naštelat sa novom a20 iglom,klipičem 40 i koju diznu predlažete ili mislite da bi išla sa ovom novom iglom a20 ,čini mi se puno deblja i ima drukčiji vrh od ove seriske igle sad to znam kak naštelat uzeo sam još par dizni od 72-80 oče to bit dosta il još veču da diznu stavim luna je reko 80-85, mene muči ovaj prijenos prvi put se susrečem sa slaganjem pa predložite na kaj bi trebo pripazit ,dobio sam 3.6 i 3.8 (bar to piše na njima)rolice od malossija uz mhr v2008 mutivar makar meni na vagi pokazuje 4gr za oba dvoje al nije točna u 0.1gr moram si i vagu preciznu kupit isto da znam kolko točno sve role imaju gr ,sad koje rolice predlažete da kupim za štelanje mogu 3 seta uzet i uz ove kaj sam dobijo u multivar pakiranju ja mislim da če bit dosta za poštelat ,ja sam mislio uzet 5gr,5.5gr,6gr, e sad na ovog mog rekorda gledajte ko reversa jel grane do topa su im identične ,s čim da počnem i kak da počnem sve znam kaj kak di osim onih 3 šrafa na delti poštelat aj neko ko ima deltu nek mi objasni pls  ??? sad da stavim odma žute federe na deltu ili da idem s mekšima sva pomoč je dobrodošla  :) sad giannelli je predložio 4gr rolice uz rekorda na serijali ,sad da ja ostavim to tak na multivaru il da idem na oko 5gr kak ekipa tu govori za reversa i multivar  ??? e i da ostavim serijski centralni il ovaj ljubičasti kaj sam dobio jel vidim da treba ič od mekšeg prema tvrđem dok se ne nađe pravi ,a s rolicama od težih prema lakšima sam neznam kak deltu štelat na ona 3 šrafa
« Zadnja izmjena: 07 Kolovoz, 2010, 10:09:50 funkyzg26 »

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje u vezi alata potrebnog za skidanje cijelog prijenosa
« Odgovori #23 : 07 Kolovoz, 2010, 19:22:58 »
kaj nema niko da pomogne  :'( u guidu za mhr multivar piše da trebam maknut podložak onaj na vrhu centralnog ako mislim stavljat ovog mog ljubičastog iz multivar pakiranja ,sad da ostavim seriski centralni jel neznam oče mi bit pretvrd ovaj ljubičasti na serijali , da si uzmem zeleni još da imam za štelat il kaj spašavajte ljudi hahahaha  :help: