Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aeroxtuning  (Posjeta: 7818 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #40 : 24 Srpanj, 2010, 13:27:23 »
:icon_thumright:  :headbang:

NHF goki, zadnji si koji se treba time bavit!

jesi ti imal problem s gokiem?
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #41 : 24 Srpanj, 2010, 13:30:15 »
ovo g#vn% od nikadnecuslozitisvogaeroxatuning je duzan na sve strane i goki je jedan od njih i ne vidim zasto sad napadate goki-a u vezi toga..
Radio je goki sranja al je sve ispravio isto kao i ja.
razlika između gokia i njega je sto je goki imao malo veci dug pa mu je trebalo malo vise vremena.. al goki se nije svaki dan hvalio za kucelja, sic, maske , nalje itd..
Znaci nema love al ima za ktm.a...
ponavljam ovo g#vn% od nikadnecuslozitsvogaeroxatuning ce dobit svoje i to vrlo brzo...
« Zadnja izmjena: 24 Srpanj, 2010, 13:31:48 Luka 0101 »
taj sam

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #42 : 24 Srpanj, 2010, 13:33:02 »
ovo g#vn% od nikadnecuslozitisvogaeroxatuning je duzan na sve strane i goki je jedan od njih i ne vidim zasto sad napadate goki-a u vezi toga..
Radio je goki sranja al je sve ispravio isto kao i ja.
razlika između gokia i njega je sto je goki imao malo veci dug pa mu je trebalo malo vise vremena.. al goki se nije svaki dan hvalio za kucelja, sic, maske , nalje itd..
Znaci nema love al ima za ktm.a...
ponavljam ovo g#vn% od nikadnecuslozitaeroxtuning ce dobit svoje i to vrlo brzo...

upravo to..goki se poklopil po ušima i pojavil dok je imal riješenje za svoje probleme..
nie kupoval okoo ko zna kaj nit se hvalil okolo sa svim i svačim.
i ovo nie tema o gokiu...ak ima ko kaj reć protiv njega fino nek si otvori temu i bok..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #43 : 24 Srpanj, 2010, 13:37:22 »
al taj mulac svih jebe...stari moj prezalio bi ja 500 kn, kupi kartu do dubrovnika i doma na vrata ispetardirao ga ko vola. pa da vidis kako bi stvorio pare  :icon_thumright:

u svakom slucaju policija je bolje rijesenje :D
4t

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #44 : 24 Srpanj, 2010, 13:37:57 »
ovo g#vn% od nikadnecuslozitisvogaeroxatuning je duzan na sve strane i goki je jedan od njih i ne vidim zasto sad napadate goki-a u vezi toga..
Radio je goki sranja al je sve ispravio isto kao i ja.
razlika između gokia i njega je sto je goki imao malo veci dug pa mu je trebalo malo vise vremena.. al goki se nije svaki dan hvalio za kucelja, sic, maske , nalje itd..
Znaci nema love al ima za ktm.a...

ponavljam ovo g#vn% od nikadnecuslozitaeroxtuning ce dobit svoje i to vrlo brzo...
Nisam razmisljao na taj nacin ..
Uglavnom ..
Ja gokia nisam napadao, lik je super i sve, ali kao sto su njemu dali sansu, on bi trebao Luki dati sansu.
Valjda zna kako je to  :dontknow:

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #45 : 24 Srpanj, 2010, 13:41:00 »
jesi ti imal problem s gokiem?
nisam, niti imam šta protiv njega, dečko je ok...

napisao sam poduži post, ali u međuvremenu je već sve napisano, pa nisam htio ponavljat... ovo nije tema o njemu i dosta...

EDIT: opet potpisujem Bolta...
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline dgeceg

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: speedfight 2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: stage 6 racing
  • MojSpuh: stage 6 pro
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #46 : 24 Srpanj, 2010, 13:45:17 »
pa kaj niste pročitali par stranica prije da je aeroxtuning reko da neće vratit pare mojskuter forumašima??

Offline dgeceg

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: speedfight 2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: stage 6 racing
  • MojSpuh: stage 6 pro
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #47 : 24 Srpanj, 2010, 13:46:08 »
evo vam njegov citat, ako ga niste pročitali
"prica sa MS foruma je gotova,onima kojima sam duzan(dvojica) cu ostat duzan...iz kojeg razloga?pa iz tog zato sto mi je puna pipa majmuna i jebavanja u zdrav mozak....sa pravim deckima nikad nije bilo problema,ali ne dopustam da me niko jebe te odlucih ja pokvariti ugled na  orumu jer drukcije ne ide.....rekoh zasto bit posten prema balegama"

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #48 : 24 Srpanj, 2010, 13:47:07 »
pa kaj niste pročitali par stranica prije da je aeroxtuning reko da neće vratit pare mojskuter forumašima??

jesmo, i?

u tome je poanta ove teme, da se izjasne oštećeni i da se sve prijavi policiji  :dontknow:
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #49 : 24 Srpanj, 2010, 13:48:56 »
Nisam razmisljao na taj nacin ..
Uglavnom ..
Ja gokia nisam napadao, lik je super i sve, ali kao sto su njemu dali sansu, on bi trebao Luki dati sansu.
Valjda zna kako je to  :dontknow:
nista osobno al opet ti moram napisati da pricas gluposti...
da te podsjetim.. i pitam.. dali ti zbilja mislis da ce on dat lovu meni i goki.u i kome je vec sve duzan nakon ove izjave
Citat:
pozdrav clanu JUS.....evo i mene nakon dugo vremena.....prica sa MS foruma je gotova,onima kojima sam duzan(dvojica) cu ostat duzan...iz kojeg razloga?pa iz tog zato sto mi je puna pipa majmuna i jebavanja u zdrav mozak....
daj molim te nemoj biti naivan..
mali ima love al je pre skrt da plati.. g#vn%.. jos je na sm forumu priznao da je lovu koju je bio duzan potrosio na sebe i svog ktm-a.
laze di stigne a i nebi me cudilo da je izmislio ono da mu je djed umro.. i onda kad je skuzio da mu to ne drzi vodu i da mi ne pusimo te fore onda je nestao...
taj sam

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #50 : 24 Srpanj, 2010, 13:50:59 »
Baš zbog ovoga nisam htio otvarati temu. Ja sam progriješio, ali sam sve namirio čim sam mogao. Svi vi imate pravo komentirati, ali ne vidim razlog zašto sad i u ovoj temi. Ja ne držim prodike o moralu i ne znam lemu, ja samo želim svoje novce. Da je on meni rekao da nema novaca i da će mi dati tek za 2 mjeseca, ne bi ništa rekao, čekao bih. Ovako me radi budalom, jer kupuje dijelove, prodaje, čak mi je rekao da je prodao moju mašinu, a meni i ostalim nije u stanju vratiti dug. Tako da priča o davanju prilike ne drži vodu, jer ju je dobio. Ja svojih 500kn čekam puna 2 mjeseca, i čekao bih još toliko ako treba, ali samo u slučaju da je on iskren i korektan, kako on to nije, nisam ni ja. O nekakvim dolaženjima na vrata neću uopće pričati, jer to neću napraviti. Postoji policija, koja će mu puno više zagorčati život nego da ja dođem i slomim mu noge (i na kraju ja naj****). Mislim da sam u ova 2 mjeseca bio i više nego korektan prema njemu, poslao sam mu mašinu na povjerenje jer jr on to tražio, čekao ga za novce, čekam ga sad već 2 mjeseca...I molim one koji nemaju veze s ovime da ne spammaju nepotrebno.
Evo poruka njegova, od tada ja čekam 550kn.

Ej cobane :) uplaceno ti je 1800 kn prije cca 2 ure,preracunao sam se,ali bez brige,kroz par dana ostatak ako nije problem,jbg nismo se tako dog,sorry,ali upali mi je nešto jeftino pa sam jednostavno morao kupit.....

Offline jopa

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 662
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: višnjevac
  • Moj Skuter: tajfun 172
  • Moja Kaciga: 0 bodova
  • MojSetup: malo soli
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #51 : 24 Srpanj, 2010, 13:52:45 »
goki je meni jedan od najispravnijih članova ovog foruma....
uvijek kad nesto neznam ak je onlajn(away :icon_biggrin:) pitam njega i baš uvijek pomogne
nije ko neki šup** koji imaju je*eni projekt koji su pol godine radili i duze i onda ih pitas ili neznaju ili im se neda objasnit...
je*iga svako pogrješi al bitno je ispravit to  :icon_thumright:

EDIT: policija nece tu baš puno pomoc .....ova policija ništa pametno ne napravi govorim iz vlastitog iskustva......
kakve ti koristi imaš sto oni tebe optuze za nesto .....kad ti nikakvu pouku neizvuces za pocetak iz toga.......
treba mu malo utjerat strah u kosti za pocetak.....doci mu na vrata... pustit ga da pocme plakat ,,,,uzet mu svoje i jos tolko njegovog ,,,ak su normalni roditelji  poslje toga jos bi ga i oni prebili  :toothy12:
« Zadnja izmjena: 24 Srpanj, 2010, 14:01:35 jopa »

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #52 : 24 Srpanj, 2010, 13:58:57 »
Zaboravio sam napisati, nakon svega ovoga još uvijek ima priliku do ponedjeljka navečer uplatiti novce, ako do tada novci ne budu na računu, radim prijavu. Pa neka onda s policijom to riješava. A i kad policija zaprimi prijavu, vjerujem da će na onu priču s hacom malo drugačije gledati.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #53 : 24 Srpanj, 2010, 13:59:32 »


pozdrav od luke  :toothy12: :toothy12:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #54 : 24 Srpanj, 2010, 14:04:14 »
Zaboravio sam napisati, nakon svega ovoga još uvijek ima priliku do ponedjeljka navečer uplatiti novce, ako do tada novci ne budu na računu, radim prijavu. Pa neka onda s policijom to riješava. A i kad policija zaprimi prijavu, vjerujem da će na onu priču s hacom malo drugačije gledati.
imam njegov kucni broj pa cu zvat njegove starce.. bilo bi glupo da kazem kad tako da doticni koji ce ovo citat nebi mogao nesto napraviti u vezi toga pa cemo vidjeti kakve ce to rezultate donjeti..
a i poslao sam njezioj sestri (valjda mu je ono sestra kaj pise na fejsu) da mu prenese poruku da se javi jer bi mogao dobiti posjet od policije..
taj sam

Offline dino_180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 563
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrava city
  • Moj Skuter: Runner vxr200
  • Moja Kaciga: KBC VR2
  • MojSpuh: OEM
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #55 : 24 Srpanj, 2010, 14:07:04 »
čudi me da nema novu stihlovku pošto nikom ne vrača pare!!treba mu zapljenit SM-a!goki sumnjam da če policija nešto pomoč bez valjanih dokaza.ti možeš podič i prijavu ako ti ja kažem jeb...ti mater možeš me tužit al od toga ništa.ak nemaš čvrste dokaze niš od toga.

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #56 : 24 Srpanj, 2010, 14:08:48 »


pozdrav od luke  :toothy12: :toothy12:

hahaha

igore ova je bolja


Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #57 : 24 Srpanj, 2010, 14:08:59 »
čudi me da nema novu stihlovku pošto nikom ne vrača pare!!treba mu zapljenit SM-a!goki sumnjam da če policija nešto pomoč bez valjanih dokaza.ti možeš podič i prijavu ako ti ja kažem jeb...ti mater možeš me tužit al od toga ništa.ak nemaš čvrste dokaze niš od toga.
kako nema...??
pa postoje poruke i uplatnice, potvrde o slanju djelova...
taj sam

Offline b_l_a_c_k

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Nexus 500
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #58 : 24 Srpanj, 2010, 14:10:17 »
Goki po meni i nije toliko loš, nije se hvalio i razbacivao dok je bio dužan, što je po meni najvažnije NIJE JAVNO PRIČAO DA NIKADA NEĆE NI VRATITI NOVAC.

Znači ima tolika muda UKRAST novac i bahatiti se njime. ajde bogati.
« Zadnja izmjena: 24 Srpanj, 2010, 14:13:42 b_l_a_c_k »

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: aeroxtuning
« Odgovori #59 : 24 Srpanj, 2010, 14:11:55 »
čudi me da nema novu stihlovku pošto nikom ne vrača pare!!treba mu zapljenit SM-a!goki sumnjam da če policija nešto pomoč bez valjanih dokaza.ti možeš podič i prijavu ako ti ja kažem jeb...ti mater možeš me tužit al od toga ništa.ak nemaš čvrste dokaze niš od toga.

Znam, dokaze nemam, iako imam poruke u kojima on piše koliko je uplatio i koliko mi još mora uplatiti, imam ispis stanja računa u zadnjih 2 mjeseca, imam potvrdu kada je uplatio 1800kn i potvrde u slanju dijelova (na njima je navedena vrijednost). Nešto ipak imam, a imam i par ljudi kojima je isto dužan. Vjerujem da će biti dovoljno da se napravi nešto.