Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: editiranje oglasa ( crvena lista ) - pitanje informativno  (Posjeta: 1213 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Cisto me zanima par sitnica pa bih molio vodstvo ( admine ) da mi malo pojasne neke stvari jer ih ocito sam nerazumijem.

Naime stavio sam danas u potrazju oglas da trazim magnet. Vec ispod samog nadimka mi pise '' oprez na trznici clan na crvenoj listi '' . to je točno, na crvenoj listi sam zbog Dujine primjedbe o dugovanju novca. To je 100% točno i istinito. Neki članovi su se žalili da mi je dugo trebalo da dijelove posaljem ( kada sam bio prodavatelj ) a nisam ih poslao isti dan ali o tom potom.

E sad nakon par sati vidim da je moj oglas editiran i izgleda ovako:

http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,36206.0.html

 E sad mene cisto tehničke prirode zanima iz kojeg razloga se oglasi editiraju ako je netko na crvenoj listi kad mu vec ispod nadimka pise '' Oprez '' ?


Kada pročitam ovaj '' Oprez '' jedino sto mi pada napamet ako se stavim u kožu nekog tko bi mi eventualno ponudio dio koji trazim mogu samo opreznije odraditi primopredaju novca/dijelova tako da bude sve recmo uzivo face2face i to je to. Ali ovim potezom da se editira oglas i jos pored svega stavljaju linovi sa boldanim natpisom '' Član je na ovoj ili onoj listi '' svakom prodavatelju uopce ubije ikakvu zelju i volju da mi ponudi neki dio i da mi se uopce javi da ja od njega to kupim.

Budimo realni to editiranje oglasa uopce nije u stilu onog ''Opreza'' ispod nadimka nego nakon tog editiranja oglasa tko god ga pročita indirektno se moze protumaciti '' Ne posluj sa tim članom '' .




Na kraju dolazim do zaključka da treba razlikovati oprez pri poslovanju s nekim i razlikovati ne poslovati s nekime. A onako editiran oglas kao sto je moj definitivno se tumači '' ne poslj s njim '' .



U ostalom kako ce to editiranje oglasa i obavjestavanje na kojoj sam listi pomoci prodavatelju ? Ukoliko mi posalje hp express posiljku otkupninom ja ju moram platiti i on dobije novac , dakle čist račun. Ako se nađemo uzivo opet čist račun. Jedino moze pomoci onom tko bi slao busom napamet pa da ja saljem lovu kasnije i onda da on zapravo pripazi da bi ga ja tu mogao zajebat za lovu ako bi mi to recimo bila namjera.



Ajde admini dajte svatko rečenicu dvije napisite cisto da vidim vase stajaliste, razmisljanje, i to . Moze bit da nekuzim neke stvari.


I molim modove da tu ne kokodaču i to nego cisto da se netko malo stariji i ozbiljniji javi i odgovori. ( čast iznimkama )

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: editiranje oglasa ( crvena lista ) - pitanje informativno
« Odgovori #1 : 30 Lipanj, 2010, 01:07:42 »
... Moze bit da nekuzim neke stvari....


Na crvenoj si listi, to ti je tako. Pobrini se da te se makne s liste.  :glasses9:


 :josjedanlock:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!