Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: KTM 125 SX  (Posjeta: 14346 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: KTM 125 SX
« Odgovori #20 : 20 Lipanj, 2010, 10:23:05 »

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: KTM 125 SX
« Odgovori #21 : 20 Lipanj, 2010, 16:19:59 »
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ktm-125-sting-125-cm3-oglas-1359512

ovaj bi mozda bio po tvom ukusu... :dontknow:

smjesan motor i smjesni novci 7kw smjesno de ti vidi koliko SX ima kw pa razmisli zasto bi bas njega uzeo i pogledaj onu cijenu i godiste onoga sto sam dao link!!

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: KTM 125 SX
« Odgovori #22 : 20 Lipanj, 2010, 16:33:31 »
smjesan motor i smjesni novci 7kw smjesno de ti vidi koliko SX ima kw pa razmisli zasto bi bas njega uzeo i pogledaj onu cijenu i godiste onoga sto sam dao link!!

piše i na plotu pa šta :icon_biggrin:
Ovo ima nekih 40KS....i neznam zašto bi motor bio smiješan....cist solidno izgleda i stanje je vrhunsko.
registriraj se na http://phsupermoto.com/forum/index.php i potraži temu o ovom motoru šta sam ti ja dao link i o onom šta si ti stavio pa češ vidijet da ovaj moj iako je stariji vrijedi kao 3 ona  ;)

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: KTM 125 SX
« Odgovori #23 : 20 Lipanj, 2010, 16:37:52 »
piše i na plotu pa šta :icon_biggrin:
Ovo ima nekih 40KS....i neznam zašto bi motor bio smiješan....cist solidno izgleda i stanje je vrhunsko.
registriraj se na http://phsupermoto.com/forum/index.php i potraži temu o ovom motoru šta sam ti ja dao link i o onom šta si ti stavio pa češ vidijet da ovaj moj iako je stariji vrijedi kao 3 ona  ;)

pa koji k... pise 7kw  i opet nemoze vrijediti kao 3 ona da se useres!!!!!!!!!

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: KTM 125 SX
« Odgovori #24 : 20 Lipanj, 2010, 17:00:22 »
pa koji k... pise 7kw  i opet nemoze vrijediti kao 3 ona da se useres!!!!!!!!!

Ajd evo da ti skratim muke...znam čovjeka koji je išao gledat taj motor.
uglavnom motor se prodaje vec nekih godinu dana,evo citat sa PHSM foruma:

Račun nema jer je navodno dopeljan u dijelovima iz AU. A sad da vam kažem u kakvom je stanju...ugl. nemrem vjerovati da 4 god star motor može tako izgledati (vjerojatno nije ni kune uložio u njega otkad ga je kupio)  palac_dole
Prednji kotač ima na jednom rubu tak savinuto....to je morao s praznom gumom je*ački lupiti negdje! Sic poderan na jednom mjestu, semerinzi na vilicama puštaju, zadnji kotač ima lufta po 1cm lijevo i desno. lanac pri kraju, zadnja guma gotova. A što se tiče mašine...došli tamo, mašina topla. Kaže da nije ni pipnuo mašinu u ove 4 god. Pitam ga zašto su mijenjani dihtunzi...pa veli dok se mijenjao klip. toliko da nije dirana mašina. Radi na visokom ler gasu, a nisam ga mogao smanjiti na karburatoru....ali "to tako mora raditi!" hehe... A ono, dobacivanja od ekipe sa  strane (dođemo gledati motor, a ono pola sela dođe s Baotianima gledati kak su došli kupci, hehe)..."ma to ti je motor sad u najboljoj snazi, bolji od ovih novih jer ga se ne treba razrađivati", kaže stari sinu: "ja ti nebum više davao novaca za drugi motor!", i onda kaže meni: "nemreš ništa kupiti za te novce, ja sam prošle godine kupio ovog skutera za 18.000kn (neka gilera od 50ccm)....ma joooj, evo pitam radi reda na kraju dok sam mu sve rekao što mu ne valja na motoru, koja bi bila zadnja cijena? Kaže mali: Pa evo ajde dam ga za 2700-2800e!  WTF??? a u oglasu je 2700e.
Rekoh, ništa dečki, sretno s prodajom.
Sva sreća da smo išli gledati po mraku jer bih još toliko grešaka našao na motoru!
Evo sad razlog zašto je tak dugo u oglasniku.

 :glasses9:

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: KTM 125 SX
« Odgovori #25 : 20 Lipanj, 2010, 17:07:59 »
Ajd evo da ti skratim muke...znam čovjeka koji je išao gledat taj motor.
uglavnom motor se prodaje vec nekih godinu dana,evo citat sa PHSM foruma:

Račun nema jer je navodno dopeljan u dijelovima iz AU. A sad da vam kažem u kakvom je stanju...ugl. nemrem vjerovati da 4 god star motor može tako izgledati (vjerojatno nije ni kune uložio u njega otkad ga je kupio)  palac_dole
Prednji kotač ima na jednom rubu tak savinuto....to je morao s praznom gumom je*ački lupiti negdje! Sic poderan na jednom mjestu, semerinzi na vilicama puštaju, zadnji kotač ima lufta po 1cm lijevo i desno. lanac pri kraju, zadnja guma gotova. A što se tiče mašine...došli tamo, mašina topla. Kaže da nije ni pipnuo mašinu u ove 4 god. Pitam ga zašto su mijenjani dihtunzi...pa veli dok se mijenjao klip. toliko da nije dirana mašina. Radi na visokom ler gasu, a nisam ga mogao smanjiti na karburatoru....ali "to tako mora raditi!" hehe... A ono, dobacivanja od ekipe sa  strane (dođemo gledati motor, a ono pola sela dođe s Baotianima gledati kak su došli kupci, hehe)..."ma to ti je motor sad u najboljoj snazi, bolji od ovih novih jer ga se ne treba razrađivati", kaže stari sinu: "ja ti nebum više davao novaca za drugi motor!", i onda kaže meni: "nemreš ništa kupiti za te novce, ja sam prošle godine kupio ovog skutera za 18.000kn (neka gilera od 50ccm)....ma joooj, evo pitam radi reda na kraju dok sam mu sve rekao što mu ne valja na motoru, koja bi bila zadnja cijena? Kaže mali: Pa evo ajde dam ga za 2700-2800e!  WTF??? a u oglasu je 2700e.
Rekoh, ništa dečki, sretno s prodajom.
Sva sreća da smo išli gledati po mraku jer bih još toliko grešaka našao na motoru!
Evo sad razlog zašto je tak dugo u oglasniku.

 :glasses9:

i ti meni savjetujes da uzmem taj moto pa jesi ti zdrav?

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: KTM 125 SX
« Odgovori #26 : 20 Lipanj, 2010, 17:14:05 »
i ti meni savjetujes da uzmem taj moto pa jesi ti zdrav?

joooj -.-"
ovo sve sta pise se odnosi na motor za koji ti pitas i za koji kažeš da vrijedi vise od Stinga od kojeg sam ti ja dao link...
uglavnom ja sam ti samo htio pomoč  :hello:

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: KTM 125 SX
« Odgovori #27 : 20 Lipanj, 2010, 17:25:23 »
joooj -.-"
ovo sve sta pise se odnosi na motor za koji ti pitas i za koji kažeš da vrijedi vise od Stinga od kojeg sam ti ja dao link...
uglavnom ja sam ti samo htio pomoč  :hello:

aha krivo sam skuzio, nisam ja mislio na točno taj motor nego na taj model SX

Offline roso19

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: KTM 125 SX
« Odgovori #28 : 21 Prosinac, 2010, 16:11:34 »
Ja sam imao isto cross-a Hondu crf450 :D   imao sam ga 3 godine nikad nista nije dirano u masini odkad je kupljen... samo ulivaj vodu u hladnjak,ulje u masinu i gorivo i deriii koliko ti srce oce.. a nece se nista sjebat...  prije 450 sam imao cr250 cvaju...  ona se malo vise kvarila... i servis je bio skup pa smo uzeli 4t ... ali i 450-tka je prodana na zalost :( 
gleda san na youtubu kako ih registriraju,svitlo,zmigavci,truba,stop lampa,sat za brzinu i malo priguseni auspuh i prolazi.. ali to sve izade pun k**ra*... zato ti je najbolje uzet exc 125 ...  je dosta skup.. ima mi ga frend ali traje dosta.. jos nista nije prcka po njemu.. samo ga lipo zagrije i lagano vozi i kad se motor lipo ugrije dere ko ludak ;)
...

Offline nik91

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: N.M.
  • Moj Skuter: ktm sx 144 & ktm sx 125
  • MojSetup: to mi netreba
Odg: KTM 125 SX
« Odgovori #29 : 09 Siječanj, 2011, 18:52:46 »
Ja sam imao isto cross-a Hondu crf450 :D   imao sam ga 3 godine nikad nista nije dirano u masini odkad je kupljen... samo ulivaj vodu u hladnjak,ulje u masinu i gorivo i deriii koliko ti srce oce.. a nece se nista sjebat...  prije 450 sam imao cr250 cvaju...  ona se malo vise kvarila... i servis je bio skup pa smo uzeli 4t ... ali i 450-tka je prodana na zalost :( 
gleda san na youtubu kako ih registriraju,svitlo,zmigavci,truba,stop lampa,sat za brzinu i malo priguseni auspuh i prolazi.. ali to sve izade pun k**ra*... zato ti je najbolje uzet exc 125 ...  je dosta skup.. ima mi ga frend ali traje dosta.. jos nista nije prcka po njemu.. samo ga lipo zagrije i lagano vozi i kad se motor lipo ugrije dere ko ludak ;)

a hoće taj tvoj frend možda prodati exc-a????
samo gasss