Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Luna servis  (Posjeta: 1044 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline martin1111

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Luna vision 2
  • Moja Kaciga: Nolan n 103
  • MojSetup: bit če
  • MojSpuh: Leo vince TT
Luna servis
« : 13 Lipanj, 2010, 17:36:08 »
Stavio sam tt-a na lunu trebao bih nekoga da mi naštela karb i prjenos jer od servisa nemam baš neke koristi.
Ja sam iz Sv. nedelje znači Samobor i zapadni dio Zagreba nek se javi netko ko zna posao ja uredno plačam
samo da složi kak treba.

Offline paux

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: okolica Osijeka
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
Odg: Luna servis
« Odgovori #1 : 14 Lipanj, 2010, 13:38:35 »
šta češ nekog plaćat kad možeš to napraviti sam. sve imaš tu na forumu. staviš rolice od auspuha a za karb ti može netko reći tko ima tt-a na luni koliko krugova odvrneš ler i smjesu, a eventualno neke nijanse sam još podesiš. mislim da ti član "animatrix" može pomoći

Offline martin1111

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Luna vision 2
  • Moja Kaciga: Nolan n 103
  • MojSetup: bit če
  • MojSpuh: Leo vince TT
Odg: Luna servis
« Odgovori #2 : 15 Lipanj, 2010, 00:13:27 »
Karb mi i nije neki problem nego preuređujem garažu a stari je sav alat odvezao kod nekog frenda dok se ne sredi ta garaža a ja nemam sad s čim odšarafiti variomat i kuplung. Odvezao sam ga u servis da mi ugradi rolice i federe koji su došli uz auspuh i  to je ispalo ko da je moja baba štelala skuter. Stavio je nkg svječicu toplinska vrjednost 7 i normalno da se skuter pregrijavao.
Stavio sam ja danas devetku i malo požtelao karb ali nemam s čim sljedečih mjesec dana složiti prjenos