Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.  (Posjeta: 16246 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #80 : 02 Svibanj, 2010, 21:01:24 »
Da napišem kratki rewiew  :icon_biggrin:
Ja sam vozio poligon sa ditechom i žao mi je šta baotiana ili stalkera nisam imao  :toothy12:

Poligon za klasu do 125 je bio postavljen veoma zahtjevno,gaženje crte ili puštanje noge je bilo neizbježno na većim skuterima i onima sa većim međuosovinskim razmakom jer sa slabijim manevarskim sposobnostima skutera si bio nitko i ništa ako nemaš dobre reflekse i neznaš vozit baš najbolje.
Pokazalo se da nakopana 50tka koja ispucava na startu je bila loše rješenje jer dok radiš osmice i krugove skuter ti na dodavanje gasa mora hvatat tromije jel te krene bacat van putanje   :toothy11:

Uglavnom poligon su dobro prolazili aerox i sf2 od ovih većih skutera, a nrg, nova srka i moj didi nisu nikako mogli bez da nagaziš na liniju ili pustiš nogu :confused5: , sa novom srkom dečko je i pao u krugu jer ga je puštao do nogare i zaj#bo se
Visinska prepreka je bila element za šutiranje rukom kad ispizdiš na osmicama  :laughing9: al sam ju u drugoj vožnji prošo  :frajer:

Jako je bilo dobro organizirano, svi natjecatelji su bili jako gostoljubivo dočekani i sve zahvale MRK Senj na svemu šta su pružili  :icon_thumright:

A sad tamna strana  rallya

NISAM VIDIO al sam čuo da je bilo ocrtavanja distance od cilja prije utrke da se može bolje pogodit distanca na kočenju pred ciljem, valjda privilegija nekih  :dontknow:
ne stojim iza toga 100% al sam čuo po pričama iz publike  :toothy10:


Povećavanje poligona za iznad 125?
Neznam zašto kad nije bilo potrebno, neznam koliki je međuosovniski razmak veći od VXR-a nego od 50sp npr
Znači li to da je sr125 toliko duži od sr50 da se poligon mora razmicat?Ali klasa 125+ je imala svoju nagradu tako da nije imalo utjecaja to puno al ok, jer u klasi 125 je motore više zezalo to kad daju gas trza ih (doco sa runnerom bijelim, npr. izbacivalo ga je van putanje na svakom krugu i osmici)

I za onaj plavi zip neznam zašto je ušao u klasu 125 ako je ono zip 100 (bar se po deklu činilo da nije 125) ;) ?

To je sitna opaska šta je moje kritično oko primjetilo =)

JA još uvijek stojim iza toga da je ovo jedan od NAJBOLJE organiziranih hepeninga sa skuterima i još jednom sve pohvale moto racing klubu SENJ i neka im  je njihov posao koji rade na čast jer jako su korektni i rade dobar posao kako se i vidi!!  :headbang: :headbang:

Iduće godine se vidimo al u drugačijij postavi!!!  :binkybaby: :headbang: :headbang:


Ko je falio?
Kiza-iz-kurca --> jedan zdravko čolić nebi bio na odmet, tj poželjna je bila prisutnost, uostalom kvartovske ekipe nije bilo ništa

ZG ekipa, grad od 1 000 000 ljudi i dođe 6 skutera?!?

waynder --> kako išta bez njega može proć, njega sam prvog očekivao dolje.

ekipa iz Rijeke --> svaka čast ovima koji su išli motorima, a ovi koji drkaju k**ra* preko interneta i viču da će ić a ne pojave se dolje nek se zamisle malo

sve u svemu  :headbang: :headbang: :headbang:


preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline G.B.S.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 182
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Na granici
  • Moj Skuter: VXR 200
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #81 : 03 Svibanj, 2010, 09:46:56 »
NISAM VIDIO al sam čuo da je bilo ocrtavanja distance od cilja prije utrke da se može bolje pogodit distanca na kočenju pred ciljem, valjda privilegija nekih  :dontknow:
ne stojim iza toga 100% al sam čuo po pričama iz publike  :toothy10:


Garantiram ti da niti jedna recenica oko toga nije istina...

Dobro [Odlicno] je bilo, malo zajebancije i druzenja nikad nije na odmet... Jos kad sve prode bez problema, malo da nam kisa nije zajebala 2 voznju vece klase... bilo bi jos bolje... al i ovako smo svi zadovoljni...

Always Support Your Local Football Team

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #82 : 03 Svibanj, 2010, 12:36:51 »
eto onda je i to riješeno, govorim nije moja tvrdnja to već sam načuo tako da ono  :icon_thumright:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #83 : 03 Svibanj, 2010, 19:44:13 »
znaci slider bi se snasao ko bubreg u loju na poligonu...imam u vidu za sljedecu godinu  :icon_biggrin:

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #84 : 03 Svibanj, 2010, 23:07:11 »
a slikice? itko?

Offline Renchy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • Black-Team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: BetaArk; vx-RR B.T.T.
  • MojSpuh: Yasuni R|Serdarevi?
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #85 : 04 Svibanj, 2010, 00:45:03 »
i mene zanimaju slikice, radio nocnu pa sam zakrmio pol dana..zao mi je sto nisam bio

Offline clone

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
  • vozim dok ne padnem a onda se dignem i opet vozim
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #86 : 04 Svibanj, 2010, 22:54:21 »
Da napišem kratki rewiew  :icon_biggrin:
Ja sam vozio poligon sa ditechom i žao mi je šta baotiana ili stalkera nisam imao  :toothy12:

Poligon za klasu do 125 je bio postavljen veoma zahtjevno,gaženje crte ili puštanje noge je bilo neizbježno na većim skuterima i onima sa većim međuosovinskim razmakom jer sa slabijim manevarskim sposobnostima skutera si bio nitko i ništa ako nemaš dobre reflekse i neznaš vozit baš najbolje.
Pokazalo se da nakopana 50tka koja ispucava na startu je bila loše rješenje jer dok radiš osmice i krugove skuter ti na dodavanje gasa mora hvatat tromije jel te krene bacat van putanje   :toothy11:

Uglavnom poligon su dobro prolazili aerox i sf2 od ovih većih skutera, a nrg, nova srka i moj didi nisu nikako mogli bez da nagaziš na liniju ili pustiš nogu :confused5: , sa novom srkom dečko je i pao u krugu jer ga je puštao do nogare i zaj#bo se
Visinska prepreka je bila element za šutiranje rukom kad ispizdiš na osmicama  :laughing9: al sam ju u drugoj vožnji prošo  :frajer:

Jako je bilo dobro organizirano, svi natjecatelji su bili jako gostoljubivo dočekani i sve zahvale MRK Senj na svemu šta su pružili  :icon_thumright:

A sad tamna strana  rallya

NISAM VIDIO al sam čuo da je bilo ocrtavanja distance od cilja prije utrke da se može bolje pogodit distanca na kočenju pred ciljem, valjda privilegija nekih  :dontknow:
ne stojim iza toga 100% al sam čuo po pričama iz publike  :toothy10:


Povećavanje poligona za iznad 125?
Neznam zašto kad nije bilo potrebno, neznam koliki je međuosovniski razmak veći od VXR-a nego od 50sp npr
Znači li to da je sr125 toliko duži od sr50 da se poligon mora razmicat?Ali klasa 125+ je imala svoju nagradu tako da nije imalo utjecaja to puno al ok, jer u klasi 125 je motore više zezalo to kad daju gas trza ih (doco sa runnerom bijelim, npr. izbacivalo ga je van putanje na svakom krugu i osmici)

I za onaj plavi zip neznam zašto je ušao u klasu 125 ako je ono zip 100 (bar se po deklu činilo da nije 125) ;) ?

To je sitna opaska šta je moje kritično oko primjetilo =)

JA još uvijek stojim iza toga da je ovo jedan od NAJBOLJE organiziranih hepeninga sa skuterima i još jednom sve pohvale moto racing klubu SENJ i neka im  je njihov posao koji rade na čast jer jako su korektni i rade dobar posao kako se i vidi!!  :headbang: :headbang:

Iduće godine se vidimo al u drugačijij postavi!!!  :binkybaby: :headbang: :headbang:


Ko je falio?
Kiza-iz-kurca --> jedan zdravko čolić nebi bio na odmet, tj poželjna je bila prisutnost, uostalom kvartovske ekipe nije bilo ništa

ZG ekipa, grad od 1 000 000 ljudi i dođe 6 skutera?!?

waynder --> kako išta bez njega može proć, njega sam prvog očekivao dolje.

ekipa iz Rijeke --> svaka čast ovima koji su išli motorima, a ovi koji drkaju k**ra* preko interneta i viču da će ić a ne pojave se dolje nek se zamisle malo

sve u svemu  :headbang: :headbang: :headbang:




svaka čast :notworthy:

jedino ovo za ocrtavanje,mislim da nitko nebi riskirao diskvalifikaciju sa rally-a,inaće apsolutni rekord poligona sa 2 cm greške na procjeni kod zaustavljanja je 55 sec. sa zipom,ja sa rox-om sam imao 65 sa dvije greške ,jedan taknut čunj 5 sec i 5 cm krive procjene :toothy9:

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #87 : 05 Svibanj, 2010, 00:24:10 »
jbt ga iwo,imao sam čvenk sa jednom ribom iz susjednog sela što liči na IDU PRESTER u nedjelju..... :dontknow:......sorry al ako tha god nie bio onda nisam niš ni propustio :confused5:....al bar sam otkrio da cura ima mladež veličine krafnice iznad lijevog guza  :laughing7: a i općepoznata je stvar da moji starci ne drže novac u kući u sefu već u banci,pa nisam u mogućnosti svako malo uzet po jednu europsku novčanicu roza boje da preživim nadolazeći tjedan  :laughing9:
« Zadnja izmjena: 05 Svibanj, 2010, 00:32:46 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline pazdrkan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 143
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 2006, Kawa ER-6n
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #88 : 05 Svibanj, 2010, 07:47:50 »
nije ti ni ovaj post baš trebao u životu  :omfg:

Offline G.B.S.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 182
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Na granici
  • Moj Skuter: VXR 200
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #89 : 05 Svibanj, 2010, 22:55:59 »
Postoje i neke sluzbene fotografije koje ja neposjedujem... Nemam niti na ove slike autorska prava, pa se i ovim putem zahvaljujem vlasniku koji je dospustio objavu.









Always Support Your Local Football Team

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #90 : 05 Svibanj, 2010, 23:31:03 »
ovdje bi zip radio osmice oko čunjeva..  :toothy10: 

Offline clone

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
  • vozim dok ne padnem a onda se dignem i opet vozim
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #91 : 06 Svibanj, 2010, 18:45:30 »
ovdje bi zip radio osmice oko čunjeva..  :toothy10: 
pa nego oko čega su se radile,nego oko čunjeva :toothy9:

Offline Darko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: je bio Malaguti Phantom F12
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #92 : 06 Svibanj, 2010, 22:05:58 »
pozz cuo sam da je dole bilo hebeno dobro sljedece godine se nadam da nece nitko imati krizmu kao i ove god pa da cu moc i ja prisustvovat tako da radije nebi citao sto je bilo i kako je bilo jer mi je jako zao

pa makar mi se i due+ razletio na magistrali slijedeci put dolazim ... :headbang: :headbang:



 :hello:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #93 : 12 Svibanj, 2010, 12:42:37 »
jaooooo vidi me na slikama, sajber zvezda :D
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #94 : 14 Svibanj, 2010, 00:52:08 »
ja san tek sad vidia ovu temu  :'(

Offline clone

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
  • vozim dok ne padnem a onda se dignem i opet vozim
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 1.SCOOTER RALLY 2.5.2010. u Senju.
« Odgovori #95 : 11 Lipanj, 2010, 13:07:38 »
eeeeeee!!!! dogodine sumljam da će ko ovo organizirat jer Šaco više nije presjednik MOTO RACING KLUBA SENJ.....