Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kako nastaju caJke  (Posjeta: 797 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Noha boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 177
  • Spol: Muški
  • ℬ.ℬ.ℬ__❶__❾__❽__❻___ℬ.ℬ.ℬ
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: MadHeaD
Kako nastaju caJke
« : 09 Lipanj, 2010, 22:15:26 »
Svaki posao u životu mora biti dobro osmišljen, a kvalitetna strategija je pola posla. Najbrža "pesnikinja" svih vremena (oko 100 pesama dnevno), Marina Tucakoviæ je uvek u velikom poslu, jer joj se dnevno javi pola estrade sa željom da im napiše 10 novih pesama - 10 novih hitova, te mora racionalno da troši svoje vreme.

Praskozorje. Marina spava sa povezom preko oèiju. Zvoni telefon.

Marina (pospano): Mmmm... ’Alo!

Glas sa druge starne žice: Ej, æao, Maki, jesam li te probudila? Stoja ovde.

Marina (skida povez): U, bre, Stojanka, vidiš li koliko je sati?

Stoja: Izvini, ja se sad vratila sa tezge. Nego, htela sam da te pitam. Hoæu da napravim bombu od albuma, da j**** kevu svim ovim kurvetinama i otvaraèicama usta, pa sam htela da mi ti napišeš pesme. Pare nisu problem.

Marina (uzima papir i olovku): Ma nemaš frke. Nego, ti si ipak klasa, moraæu da uložim dosta vremena, oko 2 meseca, a to æe baš da košta...(Raèuna). Jel’ puno 30 hiljada evra, pola unapred, pola po obavljenom poslu?

Stoja (ushiæeno): Ma gde mnogo, superiška. Sad æu da ti uplatim 15 soma na tekuæi raèun. Aj, èujemo se se za 2 meseca, neæu da te ometam.

Marina odlazi u klozet. Uzima redom boèice od parfema, Domestosa, Cifa, Vima i èita etikete na njima. Munjevito pravi nekoliko rima ( emulgator — integrator, patnja i bol — etil alkohol, balzam — orgazam...). Posle 5 minuta se vraæa iz kupatila i ukljuèuje kompjuter. Otvara jedinu pesmu koju je ikada napisala, 1982. i random metodom, na 10 razlièitih naèina umeæe novostvorene rime, i pravi 10 novih pesama. Iskljuèuje kompjuter, pakuje torbu i kreæe u banku. Podiže 15 'iljada koje je uplatila Stoja i odlazi u turistièku agenciju gde uplaæuje dvomeseèno letovanje na Sejšelima.

Dva meseca kasnije. Susret sa Stojom.

Marina (crna ko Medžik Džonson): Gotovo, Stojo! (Pruža je 10 papira sa tekstovima.)

Stoja: Ju, al si pocrnela, kao da si na moru bila. (Pruža joj 15 hiljada)

Marina (pare u džep): Ma kakvom moru, crn je ovo posao, moja Stojo.

Stoja (zadovoljno èita pesme): Jebaæu im kevu sad.
 

:toothy10: :toothy10: :laughing9: :laughing7:
Mi haramo uvijek mi haramo svuda, da nam stanu na put nemaju muda!!!  1986

Offline zL!Ko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • volim ritam roka i turbofolka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: DT 125
  • Moja Kaciga: bez vizira
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ser.
Odg: Kako nastaju caJke
« Odgovori #1 : 10 Lipanj, 2010, 14:09:55 »
ma neeee. OVo je najjaci vid ikada ahahhaha