Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc u vezi speedfighta.....  (Posjeta: 8108 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #40 : 29 Kolovoz, 2007, 10:17:56 »
a reci ti meni koja je godina sf, ako je 2004 na dalje nema radilice za tvoj model bloka, a sa serijskom radilicom zaboravi normalni midrace, samo base dolazi u obzir..

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #41 : 29 Kolovoz, 2007, 10:20:48 »
 :toothy9: 2005 :toothy9: :toothy12: :icon_biggrin:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #42 : 29 Kolovoz, 2007, 10:24:01 »
onda ti predlažem ipak gus kit, ili ak baš hoćeš malossi mhr replicu, ali ona je jača a na novom pežou je jedan ležaj manji pa je to sve upitno..
bolje da si staviš gus kit, znači onak kako sam gore napisao prvo..
Gus kit Trophy oko 1200 kn, auspuh tipa ZX, RR 1200 kn, multivar 450 kn, frgazer 800 kn, usis 400 kn,  dizne, remen, rolice i federi za štelanje 400 kn..

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #43 : 29 Kolovoz, 2007, 10:26:35 »
to je 4450kn...


a ajmo se sjetiti do kolko sam ja napisa...4000!!!!!!!!!!

ok salim se...

nego daj probat ukomponirati da je ispod 4000 i da sa tih 4000 mogu i RAD majstoru platiti...
pliz
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #44 : 29 Kolovoz, 2007, 10:29:58 »
a onda ostavi serijski variomat, makar je njega dosta teško štelati, ili usis ostavi serijski, ali trebaš nekoga tko će ti to proširiti, nekoga tko ima biax bušilicu, ak se tvom majstoru da s tim zezat, nek proba, ja sam svoju proširivao sa priručnim alatima 3 dana.. :happy6:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #45 : 29 Kolovoz, 2007, 10:34:45 »
a sta kazes na due+, narado, i naravno karb19...i jos neke sitnice...(ti reci koje)
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #46 : 29 Kolovoz, 2007, 10:39:11 »
due+ za pežo ne postoji, nardo postoji, ali je i skup 1600 kn..
a sve su to midrace dijelovi koji sa serijskom radilicom ne idu!!!
preslaba je pogotovo ova noviji tip..
zaboravi te priče i slaži gus kit, poštelaj to i vozit ćeš se 95 km/h uz solidno ubrzanje..
ili stavi samo spuh i vozi serijalu..
izračunaj kaj ti se isplati...

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #47 : 29 Kolovoz, 2007, 10:42:40 »
neću da te sputavam u svem ovom nemoj pogrešno da me shvatiš :happy8: ali kako ćeš ti to sve posle održavati, kontrolisati, štelati....jel imaš alat za sve to? ili misliš terati scoot majstoru svaki drugi dan?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #48 : 29 Kolovoz, 2007, 10:46:10 »
a neznam...mogu mi i frendovi...al pa necu ga previse naprezati da ga moram stalno stelati!!!!!!!!!!ili?
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #49 : 29 Kolovoz, 2007, 11:04:06 »
eo
najjeftinija solucija a dobri rezulatati:

spuh (leo vince ZX) 1200 kn (novo, ak kupujes novo dobijes pripadajuce rolice uz njeg, a ako kupujes polovno onda kupi 2 grama lakse rolice
variomat (malossi multivar) 450 kn (novo
tvrdje opruge za kvacilo (malossi paket) 120 kn (novo
centralna opruga (malossi bijeli) 80 kn (novo
vecu diznu 8-10 brojeva nekih 12-20 kn ovisi di kupujes
red sponge 30 kn

ili ako oces kit stavit gus kit top-ov 800 kn
i onda obavezno veci karb 19 najbolje
i posto ti je motor nov nemas potrebe za novim lezajevima za radilicu posto nemas puno km
Ok hvala ovo cu najvjerovatnije staviti s popisa ako bude bilo kod mene. Za pocetak je odlicno dok jos ne sakupim nesto love...

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #50 : 29 Kolovoz, 2007, 12:09:00 »
eo
najjeftinija solucija a dobri rezulatati:

spuh (leo vince ZX) 1200 kn (novo, ak kupujes novo dobijes pripadajuce rolice uz njeg, a ako kupujes polovno onda kupi 2 grama lakse rolice
variomat (malossi multivar) 450 kn (novo
tvrdje opruge za kvacilo (malossi paket) 120 kn (novo
centralna opruga (malossi bijeli) 80 kn (novo
vecu diznu 8-10 brojeva nekih 12-20 kn ovisi di kupujes
red sponge 30 kn

ili ako oces kit stavit gus kit top-ov 800 kn
i onda obavezno veci karb 19 najbolje
i posto ti je motor nov nemas potrebe za novim lezajevima za radilicu posto nemas puno km

evo mislim da cu si na kraju staviti ovo sta je reka ovaj vpucko...znaci staviti cu malossi mhr replicu i karburator 19...
to mi je sve skupa 3150 plus majstoru sto cu platiti...i dobro...sta vi mislite kolko ce ici sa tim?

poslje cu vjerojatno staviti gljivu...sta vi od gljiva preporucujete za ovaj setap(sa cijenom pliz)...i dali bi mora nesto novo osim gljive kupovati ako je hocu staviti...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline iron-xxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • Ja volim piti kahvu !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2 Iron-x
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #51 : 29 Kolovoz, 2007, 15:02:34 »
ajooj covjece ako oces da ti ide 95/100 km/h stavi sebi dobar spuh po mogucnosti leovince rr,zx  ili technigas next-r,,variator malossi multivar,malo vecu diznu za karburator i stavi sebi umjesto airboxa gljivu malossijevu.....i to ti je sasvim dovoljno ak ne mislis ici na trke i  skuter ce ti imat oko 6-7 ks.... :icon_thumright:

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #52 : 29 Kolovoz, 2007, 17:08:44 »
Da vas pitam koje su najkvalitetnije gume za sf i jel mogu uzet sire? I jel mogu skinuti onu lulicu gdje stoji filter od zraka?

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #53 : 29 Kolovoz, 2007, 17:17:28 »
Da vas pitam koje su najkvalitetnije gume za sf i jel mogu uzet sire? I jel mogu skinuti onu lulicu gdje stoji filter od zraka?

skidanjem lulice odma i diznu treba vecu staviti

ako imas 12 colazu

od bolji su bridgestone battlax ili molas(kisna) - 400+kn

ili sito tako dobre, sava mc29 (250), metzeler me7teen(250), dunlop rs 207(300)...itd

« Zadnja izmjena: 29 Kolovoz, 2007, 17:19:27 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #54 : 29 Kolovoz, 2007, 17:55:10 »
Vjerovatno cu uzet tu bridgstonovku kisnu....danas kad sam cistio filter vidio sam tu kao lulicu sto ide kao prema dolje i znaci nju samo iscupam i to je to? a za tu diznu di je mogu uzet i koliko dode i koja je najbolja?? I usput sf ima jos neku blokadu kao na karburatoru neki lim ili sta? i sta da s njim radim? do sada sam digao samo s variomata i auspuha. i nesto mi jako ludo trosi sad. jel se to moze ikako rijesiti. Hvala!

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #55 : 29 Kolovoz, 2007, 20:49:08 »
troši oko 4,5-5 l. s tim se moraš pomiriti, eventualno možeš spustiti na nekih 4 l štelanjem karburatora...ali ako misliš stavljati veću diznu onda računaj na još veću potrošnju! i ja malo,malo pa točim bengu...
što se tiče blokade u karburatoru ja mislim da to peugeot nema..ako ti scoot ide 75-80 kmh onda su ti sve blokade skinute!
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #56 : 29 Kolovoz, 2007, 23:47:04 »
Ide 75 nekad i vise,uglavnom ide preko 70. samo sto nekad iz cista mira uhvati bez problema 80 a nekad i ne. i nesto mi sad slabije starta i nesto vrcka u auspuhu....a sto se te lulice tice nju samo trebam iscupat iz mjesta na kojoj lezi i to je to...?

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #57 : 30 Kolovoz, 2007, 14:20:01 »
Evo odrezao sam onu cijelu lulicu do onog crijeva gdje se spaja. i neznam jel mi se cini ili ne ali brzina je normalna kakva je i bila prije i ja mislim da manje trosi.....

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #58 : 30 Kolovoz, 2007, 19:38:30 »
a sta si ocekivao da ce ici 10 km/h vise  :sign020:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #59 : 30 Kolovoz, 2007, 21:56:46 »
NE piliti, rezati ili bušiti airbox na serijali bezveze, a ako da onda mora ić veća dizna, jer se u protivnom osiromašuje smjesa i motor dovodi u situaciju pregrijavanja i oštećenja klipa i cilindra..