Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pure jet elektronska blokada?  (Posjeta: 1235 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ghostride666

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 593
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Gilera runner VX 125
Pure jet elektronska blokada?
« : 21 Svibanj, 2010, 02:42:29 »
Ovako frend i ja smo mislili na njega stavit zx-a al se bojimo da to neće ići uopče, jer mislimo na ima neku ele. blokadu koja mu neda da se vrti, tj. blokira okretaje, to smo zaključili kad smo ga razvrili na nogarama, puno drugačiji zvuk od gilere sa karbom. Recimo tako da zx radi na velikim okretajima, a ovo je blokada na recimo 9, 10tisuća okretaja, zanima me gdje je blokada i kako se skida????Vidio sam već sličnu temu za blokadu, ali nisam našo odg!
« Zadnja izmjena: 21 Svibanj, 2010, 14:44:21 SlowRider »
meni za vxr-a frajer nudio BMW X5 iz 2007 i neku sitnu nadoplatu....naravno nisam pristao  :dontknow:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Pure jet elektronska blokada????????????????????????
« Odgovori #1 : 21 Svibanj, 2010, 13:01:03 »
PureJet?
ECU je programiran da neda motoru da ide višlje od 9800 ja mislim, nećete ga dobit u veće okretaje jer purejet kao i ditech su skuteri koji ne idu u okretaje (osim mog  :icon_biggrin:) da bi izvukli snagu nego se štelaju na moment, a to ti govori da imaš jako veliku vučnu silu još od malih okretaja kod takvih skutera, znači ne tražite rezonanciju nego spektar okretaja u kojima taj skuter ide najbolje.
Jel zx novi za purejeta il je sa runnera karb?

Inače ako žlite dobit 1000+ rpm malossi elektronika + polini ventil i red sponge, i dosta šuštica,rolina itd da bi izvukli 100% maximuma iz zx-a
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka