Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Unucima cemo pricati...  (Posjeta: 2338 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Unucima cemo pricati...
« Odgovori #20 : 13 Svibanj, 2010, 10:26:53 »
Vas dvojica Luna drivera , umjesto da uzivate u benzinu i osjecate zaljenje za neke tamo generacije koje nece znati sta znaci stelati karb i podesavati mape goriva tu slinite na neke elektromotorice! Da sam admin poslao bi vas na hladjenje dok ne naucite cijeniti benzinske slabo iskoristive ne efikasne masine u koje smo mi svi ostali jako ,jako zaljubljeni!

Svaka cas elektromotorima i akumlatorima ....pa i sam sam po zanimanju teh. za elektrotehniku i volim to ,ali... jednog dana kada ne bude benzina zalim generacije koje nece upoznati zvuk,miris i osjecaj voziti na kontroliranim detonacijama u cilindru!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Unucima cemo pricati...
« Odgovori #21 : 13 Svibanj, 2010, 10:31:16 »
Ma drag mi je benzin, al nemam para za gustat u njemu koliko bih htio...

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Unucima cemo pricati...
« Odgovori #22 : 13 Svibanj, 2010, 10:33:43 »
Vas dvojica Luna drivera , umjesto da uzivate u benzinu i osjecate zaljenje za neke tamo generacije koje nece znati sta znaci stelati karb i podesavati mape goriva tu slinite na neke elektromotorice! Da sam admin poslao bi vas na hladjenje dok ne naucite cijeniti benzinske slabo iskoristive ne efikasne masine u koje smo mi svi ostali jako ,jako zaljubljeni!

Svaka cas elektromotorima i akumlatorima ....pa i sam sam po zanimanju teh. za elektrotehniku i volim to ,ali... jednog dana kada ne bude benzina zalim generacije koje nece upoznati zvuk,miris i osjecaj voziti na kontroliranim detonacijama u cilindru!
:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Unucima cemo pricati...
« Odgovori #23 : 13 Svibanj, 2010, 14:07:22 »
haha, jeben post  :icon_thumright:
u pravu si, al eto, cijeli svijet bruji o ekologiji i potrosnji, tak da, i mene je zahvatilo. ako bude u buducnosti vodika, bit ce i ovih kosilica, samo sto ce paru bacati na auspuh.. onda cemo smirglat nase zx-ove iznutra haha
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Unucima cemo pricati...
« Odgovori #24 : 13 Svibanj, 2010, 22:32:54 »
haha, jeben post  :icon_thumright:
u pravu si, al eto, cijeli svijet bruji o ekologiji i potrosnji, tak da, i mene je zahvatilo. ako bude u buducnosti vodika, bit ce i ovih kosilica, samo sto ce paru bacati na auspuh.. onda cemo smirglat nase zx-ove iznutra haha


hvala... trenutak inspiracije....sta da kazem ,ne desava se cesto  ;D

Ma svakako sam ja za napredak, ali sama pomisao da nece biti masnih benzinjara mi cijepa srce i stvarno baca u depresiju! Ne smijem ni misliti na tako nesta.

Elektro motori su svakako dio buducnosti ...mislim i puno vise nego vodik... a opet vodik je prilicno jednostavno dobiti ,tako da bilo bi ga lako korisitit za dobivanje el. struje ,a tu struju koristiti za pogon.

Mislim da to jos treba malo pustiti i uzivati u ovom vremenu oktana i decibela, jer ne kaze se uzalud DOBRA STARA VREMENA ,a to je uzrecica svake generacije ,pa ce biti i moje....





Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: Unucima cemo pricati...
« Odgovori #25 : 14 Svibanj, 2010, 12:17:17 »
Naftni lobi hehe isto kao i špreha o globalnom zatopljenju :icon_biggrin:...
upravo tako....sada će cijene otiči do neba
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)