Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Potrošnja goriva  (Posjeta: 6130 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: Potrošnja goriva
« Odgovori #20 : 14 Svibanj, 2010, 19:03:08 »
Ja i jesam već razmišljao o skidanju blokade/blokada odmah ali me ˝muči˝garancija koju imam 2 godine. Ovako se moram voziti do 1000km, pa da mi ovi u servisu skinu....

Nemam pojma kaj napraviti  :dontknow: dal da skinem ili da čekam, odnosno da prođem tih soma km, pa da onda odem skinuti blokadu???

I ono kaj je pesek napisao, meni je problem kaj živim na bregu i fakat je mučenje išao dole ili gore. Kad se spuštam gas uopće ne diram, a kad se penjem muči se na 8000 okretaja, a brzina je 30 km/h.
meni su u servisu skinuli blokadu na 300 km ali su mi rekli da ga ne forsiram do kraja prvih 1000 km
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Potrošnja goriva
« Odgovori #21 : 14 Svibanj, 2010, 19:26:24 »

Kao što sam i napisao blokada još uvijek nije skinuta, a većina na forumu mi je i savjetovala da je još uvijek ne skidam (pređeno je tek nešto više od 250km). Pri kupnji su mi rekli, kad dođem na servis nakon pređenih soma km da će mi skinuti blokadu (moto mondo). E sad, zanima me ako netko ima takvog iskustva, da li onda nakon skidanja blokade mjenjaju i diznu u karb ili ne??? Trebam li nakon njihovog servisa još nešto napraviti na skutu ili ne???

Fakat sam tuntlekkaj se tiće tih stvari  ::)


Blokadu ce ti u servisu skinuti sigurno, ali nece ti niko postelat karb, vjeruj mi! Morat ces naci nekoga da ti to napravi, ili ces platiti sve to u servisu!
A sto se tice blokade na variomatu skini odma, pa el.blokadu kasnije! Ja sam moju na 250 km skinio!

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16908
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Potrošnja goriva
« Odgovori #22 : 15 Svibanj, 2010, 10:33:31 »
gle pezoi se kvare tak da se strpi dok napravis tih 1000km pa bus imal garanciju
i ja sam ga tak cekao i isplati se cim ti prva stvar prdne na njemu.
Mozes ako ti se zuri napravit 1000km otici na neki 100km izlet il tak nes ili "postelati" da ti kaze malo vise km nego sto je na odometru