Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: u izradi  (Posjeta: 102780 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: u izradi
« Odgovori #80 : 14 Studeni, 2007, 22:35:01 »
ee hvala na lijepim rijecima bas mi sada drago sto me hvalite ...crvenim se :-*  :sign092:

Crveni ti se i skuter ;D

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #81 : 18 Studeni, 2007, 21:07:18 »
evo malo doslo do generalke cijela masina iscupana van prosirit cu malo usisne kanale  kod lamela i osistit i pobojat neke djelove koje je uhvatila hrdja ..tako da motor ima da blista do proljeca evo neke sličke

evo goriva koje me pokrece

i evo malo drloga koji sam ostavio zasobom

i evo klip koji je sj#bo vjeko zivcic (ante starcevica 64 visnjevac 31220 osijek)  debil



Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: u izradi
« Odgovori #82 : 18 Studeni, 2007, 21:24:25 »
svaka ti dala
kakve su ono crne crte po zadnjoj plastici

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #83 : 18 Studeni, 2007, 22:59:07 »
ma to ti je neka traka od mikrofibera....samoljepljiva traka materija ko onaj od kojes se prave kisobrani..samo sto je bed sto skuplja i siri na razlicitim temperaturama---ma nista nevalja

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #84 : 15 Travanj, 2008, 18:07:23 »
evo poceo sam s poslovima oko svoje bestije prvo sto sam odlucio napraviti je promijeniti lezajeve i semeringe i malo se potrudit i ispolirati unutrasnjost blokova..sredit usis na blokovima stanjit onu pregradu kod lamela malo zaobliti kuteve novu radilicu bubnit unutra,u planu je rms ali vidjet cemo .
evo ocisceni blokovi mukotrpno ribanje zapekle masnoce na bloku

klip evo ko nov prekrasan je .plod vaseg skupljanja para za mene hvala  :binkybaby:

evo malo polirani usisni kanali cilindra i sireni mrvicu ma nece se ni osjetit razlika pregrade nisam stanjivao nista narocito

bit ce jos slika
ovo sam postao samo da ozivim temu ..ajd nek neki moderator prebaci ako zeli ovu temu u projekte.hvala

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: u izradi
« Odgovori #85 : 15 Travanj, 2008, 18:46:48 »
super ide to tebi,to vidio od mene pa sad i on to radi, :icon_thumright:salim se samo daj :toothy3:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: u izradi
« Odgovori #86 : 15 Travanj, 2008, 19:58:48 »
jel ti na kraju tu replicu imas AC ili LC ???

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: u izradi
« Odgovori #87 : 15 Travanj, 2008, 20:00:32 »
jel ti na kraju tu replicu imas AC ili LC ???

AC ;D

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #88 : 15 Travanj, 2008, 20:05:47 »
jel ti na kraju tu replicu imas AC ili LC ???

AC ;D
AC replicu LC cilindar je u odvratnom stanju puno riseva pa sam odlucio vratiti na AC jednostavnije mi je za odrzavati nemam muke s cijevima i ostalim

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: u izradi
« Odgovori #89 : 15 Travanj, 2008, 20:30:36 »
daj jbt ni jednom te do sada nisam vidio u os, jel vozas ti to uopce??

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #90 : 15 Travanj, 2008, 22:39:22 »
nazalos ne imao sam sitnih problema dok sam klip kupio ali ce proradit do 6 mjeseca nevozam se bas po osijeku jer nemam zmigavce stop svjetlo i ostale drangulije

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #91 : 27 Travanj, 2008, 19:58:38 »
da neotvaram novu temu pa cu ovu opet malo ozivit ..jel neko zna koja je zica masa na sf struji ja mislim da je zelena ... neki dan sastavio skuter i skinio sam alnaser a zajedno snjim i zice koje ga spajaju sa strujom kompletnom ..i nisam prisarafio nigdje leneu zicu .samo sam je iskopco eh dali ja moram tu zicu prisarafit negdje na msinu ??? nece mi upalit djubre blesavo  :angry9: :angry9: :angry9: :angry9:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: u izradi
« Odgovori #92 : 27 Travanj, 2008, 20:29:32 »
da neotvaram novu temu pa cu ovu opet malo ozivit ..jel neko zna koja je zica masa na sf struji ja mislim da je zelena ... neki dan sastavio skuter i skinio sam alnaser a zajedno snjim i zice koje ga spajaju sa strujom kompletnom ..i nisam prisarafio nigdje leneu zicu .samo sam je iskopco eh dali ja moram tu zicu prisarafit negdje na msinu ??? nece mi upalit djubre blesavo  :angry9: :angry9: :angry9: :angry9:

na masinu zelenu zicu prisarafi

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #93 : 27 Travanj, 2008, 20:49:31 »
o j**** ti sunce majcino i motoru i svemu a ja pizdim ko budala jos si mislim masa je prisarafljena gore kod kormana a kad ono moras i dolje pa ja cu se ubit hvala ti puno  covjece

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: u izradi
« Odgovori #94 : 27 Travanj, 2008, 21:14:02 »
o ***** ti sunce majcino i motoru i svemu a ja pizdim ko budala jos si mislim masa je prisarafljena gore kod kormana a kad ono moras i dolje pa ja cu se ubit hvala ti puno  covjece

i mene je to mucilo kad sam slagao alnaser di ide,stavio ispod sarafa i odmah kresnuo :toothy11:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #95 : 01 Svibanj, 2008, 22:53:58 »
evo stavio sam cep koji mi je hac napravio za pumpu ulja pa neke slike stavio kako to izgleda stavio sam cep i preko toga praisarafio 5 mm aluminijsku plocicu i sve to zabrtvio diht masom

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: u izradi
« Odgovori #96 : 01 Svibanj, 2008, 22:55:48 »
super je ispalo,a zasto si stavio aluminijsku plocicu,ona se lako deformira,al ok :icon_thumright:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #97 : 01 Svibanj, 2008, 22:56:17 »
eh da sutra odo kupiti semering posto sam shebao ovaj serijski kad sam ga vadio pokidao sam oprugu..novi lezajevi ntn su stavljeni isti kao i serijski sutra navecer bi trebao upalit ako bog da

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: u izradi
« Odgovori #98 : 01 Svibanj, 2008, 23:00:46 »
eh da sutra odo kupiti semering posto sam shebao ovaj serijski kad sam ga vadio pokidao sam oprugu..novi lezajevi ntn su stavljeni isti kao i serijski sutra navecer bi trebao upalit ako bog da

jesu ntn kezajevi made i n taiwan ili,ajd javi na msn kad ga upalis da vidimo to cudo :toothy3:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #99 : 03 Svibanj, 2008, 20:05:17 »
evo posto slazem skuter za svoj gust i ocu ga olaksat maximalno stavio sam rezervoar od 4 litre
evo slike