Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: u izradi  (Posjeta: 102335 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kenny

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 424
  • Spol: Muški
  • < < < - > > >
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG
Odg: u izradi
« Odgovori #300 : 23 Siječanj, 2009, 16:41:23 »
hmm motor je ok ... al mi se nesvida boja maski.bolje da je krem zelena s crnim crtama...ja bi stavio masinu od r1 ta mi je nekak bolja a to se da napravit samo treba volje i para za masinu

AAaaaa majko mila  :jerk: :jerk:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #301 : 30 Siječanj, 2009, 03:48:27 »


a dosadno mi bilo pa poceo pravit nesto evo slike pa skontajte jos nije fiksirano kak spada jos nosac radit moram ali i to uskoro hehe   :icon_thumright:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #302 : 26 Ožujak, 2009, 17:51:25 »
mislite da se neradi varate se ...polako tj jakooo polako se skupljaju svi potrebni djelovi djelici sad nesto dogovaram za karb 24 mm vidjet cemo...uglavnom evo dosta se radilo
slike su malo losije jbg ali vidi se

evo blokovi turpijani polirani  ne sjaji se nesto poseno ali jos ce se to malo prije stavljanja LEŽAJOVA   blokobi lijevi su od sp-a nisu dirani a ovi desni su moji pad a se vidi razlika

cilindar- sredjena su pera boost port i usisni. ispuh je prosiren na 35mm




i nabavila se nova presvlaka sica na tome zahvaljujem gospodinu kići koji je poklonio

ako sve bude po planu kako ja zamisljam trebao bi biti na tockicima sljedecih tjedan dana masina ce biti slozena do utorka to je sigurno i jos par stvarcica moram ondjeti tokaru da mi rjesi osovinu tocka prednjeg i par distancera da napravi to me jedino koci to tokarenje jer nemam tokara ovaj babac sto mi je radio je covijek jadan bolestan pa ako netko zna dobrog tokara nek ja vi samo da je na podrucju osijeka i okolice  :icon_thumright:

Offline MONDO BOBO

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Beverly 200
  • MojSetup: a u billa
Odg: u izradi
« Odgovori #303 : 27 Ožujak, 2009, 11:37:58 »
svaka cast...
kralju  :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
DON'T JUST GET DRUNK
GET UGLY

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #304 : 01 Travanj, 2009, 13:27:15 »
evo stigli the ležajovs  morao sam iskeširat 340,00kn za te ležajeve i semeringe cijena je gastronomska.meni se cini da nesto nije u redu s cijenom ali dobro sretan sam dobivenim  :dontknow:

montiranje u sljedecih 3 dana ima jos posla na blokovima moram to ismirglat,ispolirat da lici na nesto nisam bio zadovoljan s onako ispoliranim malo je grbavo bilo hocu da bude cakumpakum  :laughing7:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: u izradi
« Odgovori #305 : 01 Travanj, 2009, 14:51:36 »
lijepo lijepo... a zar blokovi ne trebaju ostati malo hrapavi tako da smjesa ostaje u plinovitom stanju... to su mi neki sa foruma pricali...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #306 : 01 Travanj, 2009, 16:47:35 »
lijepo lijepo... a zar blokovi ne trebaju ostati malo hrapavi tako da smjesa ostaje u plinovitom stanju... to su mi neki sa foruma pricali...
blokove poliras a na cilindru kanale usisne i boost ostavis hrapave njih ne poliras

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #307 : 01 Travanj, 2009, 16:50:04 »
cijena jednog ntn lezaja u lagercomercu  je 142,00kn s pdv-om  jel to standardna cijena ili me netko zaj#bo evo kolega kaze da je nabavio u istoj trgovini 80kn komad ali znam da ti nisu bili u kutiji vec samo u vrecici .sumnjivo mi je ovo  :angry7:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: u izradi
« Odgovori #308 : 01 Travanj, 2009, 19:18:14 »
ak su ntn japan nije ni puno tak,ja sam zadnji put uzimao po cijeni od nekih 130 kn/kom
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: u izradi
« Odgovori #309 : 01 Travanj, 2009, 19:19:47 »
ak su ntn japan nije ni puno tak,ja sam zadnji put uzimao po cijeni od nekih 130 kn/kom
tu je rječ o sr125 mašini?

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: u izradi
« Odgovori #310 : 01 Travanj, 2009, 19:22:42 »
pa isti su blokovi :D :D :D  BB sve isto, male razlike al to je to, sr125, sr150, fx, fxr, sp... s

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #311 : 01 Travanj, 2009, 20:44:25 »
ak su ntn japan nije ni puno tak,ja sam zadnji put uzimao po cijeni od nekih 130 kn/kom
ma ucinilo mi se preskupo znaci ok je cijena..evo danas malo otisao u kupovinu po filceve,vezice,brusne spuzvice,i napokon kupio zastitne naocale aleluja jucer mi upala špena u oko dosta mi je vise ici na ocni vadit ta sranja iz ociju ljudi me poznaju tamo vec hehehe..sutra se bacit na na blokove i dovest vvise taj projekt kraju.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: u izradi
« Odgovori #312 : 01 Travanj, 2009, 20:51:34 »
ja imam doma jos od bechtela kad ja autocestu radio,naocale crne,prozirne....jos s crnima curice mozes hvatati  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #313 : 01 Travanj, 2009, 20:54:49 »
eh da zaboravio pokazat sliku sica sto sam tapecirao ,stavio sam serijsku presvlaku s novih modela sf-a



 :frajer:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #314 : 01 Travanj, 2009, 20:57:30 »
ja imam doma jos od bechtela kad ja autocestu radio,naocale crne,prozirne....jos s crnima curice mozes hvatati  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

pičččooke vatat

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: u izradi
« Odgovori #315 : 01 Travanj, 2009, 20:58:34 »
pičččooke vatat
uh nego kako....lijepe se cure na to....kad bi ja nasao crveno bijelu presvlaku serijsku.... :angry7:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #316 : 01 Travanj, 2009, 21:01:51 »
pa odi u neki tepih centar ili neku trgovinu koja prodaje materijale za sivanje i uzmi si crvenu i  bijelu i uzmes staru presvlaku odneses krojacu da ti prekroji i isije novu i mirna bosna i sam ju stavis ko da je to problem za taj poso ti treba 20 minuta posla a od tih 20 je 10 vadjenje onih pribadaca starih  :frajer: pušijjona :frajer:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: u izradi
« Odgovori #317 : 01 Travanj, 2009, 21:15:02 »
pa odi u neki tepih centar ili neku trgovinu koja prodaje materijale za sivanje i uzmi si crvenu i  bijelu i uzmes staru presvlaku odneses krojacu da ti prekroji i isije novu i mirna bosna i sam ju stavis ko da je to problem za taj poso ti treba 20 minuta posla a od tih 20 je 10 vadjenje onih pribadaca starih  :frajer: pušijjona :frajer:
ma susjed mi tapetar....kolko kosta ta presvlaka :icon_scratch:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: u izradi
« Odgovori #318 : 01 Travanj, 2009, 21:18:41 »
mislim da je Mr J radio i da ga je izaslo 100-150 kn, pola crno, pola crveno...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: u izradi
« Odgovori #319 : 01 Travanj, 2009, 21:34:44 »
materijal bi te kostao oko 100kn .a švelja  :) nes sitno to je za njih pol sata posla a i manje