Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Savjet za auspuh-4T  (Posjeta: 14437 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #40 : 21 Kolovoz, 2007, 00:38:10 »
Da dode u dubravu osto bi bez svih zubiu u 5 min. Ipak na njegovu zalost i dalje nama janjevcima moze samo popusit karu

ma big lol

ono strah i trepet

nemojte sa tim djecim forama....pa decki smirite se  :binkybaby:

@rossi..jesi se ti umorio pisajuci
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #41 : 21 Kolovoz, 2007, 00:53:40 »
nisam se umorio...jer me strasno nerviraju likovi koji su ovakvo nezahvalni i sve ...ha ja ...nije mi tesko uradit nista za frenda :) pogotovo ako je upravu..ak nije ko ga sisa :) hehe ..ali P.A.L.A.C je upravu ovdje tak da ..sam na njegovoj strani 100%:)
« Zadnja izmjena: 21 Kolovoz, 2007, 00:56:58 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #42 : 21 Kolovoz, 2007, 01:05:45 »
Gle ne kazem ja nista protiv P.A.L.A.C.-a ali ono uvjek mi tako neko uleti i zasere temu. Nisam ja njega pito dal je kinez smeće ili ne nego da mi neko odgovori u pitanje sa vezi sa auspuhom. Da sam pito jel se isplati uzet baotiana onda moze rec bjezi od toga to je sranje itd. I to je meni smjesno kad neko kaze prodaj tog kineza i kupi pravi motor. hahaahah  . Sta je vama pravi motor? gilera runner mozda ili sta . Aprilia sr.? Sve sam to imo. USPUT slike dobivate sutra pa ko nije vjerovo sad ce vjerovat i to je to.. I molio bi vas da vise ne off-topate  :toothy3:  :icon_biggrin: . Hvala  :laughing7:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #43 : 21 Kolovoz, 2007, 01:08:08 »
znaci svi motori parkirani jedni pokraj drugih i ti u pozadini kao ponosni vlasnik.....moze!?
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #44 : 21 Kolovoz, 2007, 01:13:40 »
dogovoreno  :icon_biggrin:  :toothy12:  :toothy9: . Baotiana sam sad slikno malo prije al nemam kabal da prebacim. p.s ljepo se vide neonke na slici. Uglavnom dobite sutra sve slike od smc 80 baotiana i leonarda  :icon_biggrin:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #45 : 21 Kolovoz, 2007, 09:16:22 »
šta napraviste čoveku, da mora da se slika pored svih motora...ali ajde dobro, možda će to biti neko rešenje... :toothy10: :toothy10: :toothy10:
čekamo....


....
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #46 : 21 Kolovoz, 2007, 10:16:38 »
joj joj joj ljudi svega i svacega ste vi tu napisali ovdje  :icon_biggrin: . Sutra stizu slike svighmojih motora pa cete mi se valjda vise okacit sa kur..  :icon_biggrin: :icon_biggrin: . Sta se tice 180 sp sta ti znas vpucko mogla je i ne bit za mene. Al ipak ja uzimam rs-a  :toothy12: . Nekima ljudima u inat. Sutra zajamčeno imate snimke svih motora pa cete se okacit vise  :icon_biggrin: . uglavnom damir jesi u donjoj dubravi? negdje kod pizzerije laterne? Tamo ima par derbia  :icon_biggrin:

a ne prije sam bio u pivnickoj sad sam na mirosevackoj iza vrtica ,kaj je sad ovo kakvi likovi oce bit kakva sora  :toothy10: jel ko za pivu  :drunken_smilie: lol

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #47 : 21 Kolovoz, 2007, 10:43:23 »
još ću jednom reč da sve ovo da nije smiješno bilo bi tužno...

dubrava,mene ni najmanje ne zanima jel ti imaš sve te motore ili nemaš i imaš pravo radit kaj hočeš pa i glupirat se,samo mi nije jasno od kuda ti sve to,kaj te starci financiraju,nemoraš ti meni odgovorit,to je tvoja stvar,samo hoču da znaš kaj mislim....

dalje mislim da bi bilo ok otvorit temu pod naslovom dubrava u off-u pa da se tamo zezamo jer sve ovako useremo...

turpiju u ruke i turpijat baotiana,ako to koga veseli,samo naprijed,mišljenja nas ostalih uopče nisu bitni....

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #48 : 21 Kolovoz, 2007, 13:46:31 »
Aj tisina sad svi.Kaj je ovo tema o nekakvih auspusima ili prepriraona.

Dosta SPama i offa.Drite se teme.A ko ne misli nek rade nis ne pise.
Under construction...