Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ode tablica  (Posjeta: 24641 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Ode tablica
« Odgovori #20 : 13 Travanj, 2010, 18:40:21 »
LOL ali "on je znao da si stavio gljivu da bis dobio na snazi"

Stvarno ima bisera, mozda nas sad i cita, mozda je on jedan od nas i ima doma friznut skuter  :toothy11:, trebao si ga pitat sta ti jos preporucuje da bis dodatno dignuo snagu  :toothy12:

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Ode tablica
« Odgovori #21 : 13 Travanj, 2010, 18:42:46 »
on ti s nalogom dođe odveze skuter, i onda ga u policiji oni rastave i nađe ju...
prošle godine u novoj gradiški su skuteri padali kao kruske sa stabla na tehničkom, ja sam imo srecu kad su doterli skutere na vanredni jer sam bio u stanici na tehničkom pa su vjerovatno mislili da idem regat skut i da imam blokadu....pa crijeva mi se preokrenula.....kad popušiš kaznu drugčije ces razmisljat, nije više kao prije kad policija nije imala pojma sta je kit a sta variomat, ima još onih zaostalih ali gledaj okolo malo ima puno mladih nečeš ih zajeb....


pa ajd stavi se u ulogu policajca stojiš kraj ceste i ide skuter, tabla na deklu, spuh, dreči ko konj a nejde i misliš da će te preveslat da ces ispast glup.....

točno znam i ponavljam bilo je davno 2001 ili 2002 god tako nekako kad se neko zaljepio skuterom sa 110km/h pa nakon toga još dvojica trojica i eto odtad počinju sranja na dalje a sad je 2010god,


ides skuterom i vozis se jedno oko ti je napred a drugo u retrovizoru gleda.....di je murja jel je jel nije oce zaustavit jel neće oću dobot kaznu ili ne...


bolje je ipak dat 3000kn za kategoriju za jači motor nego davat pare u drzavni proračun....narvno nismo svi u mogucnosti uvjek....


on meni mora skuter vratit kakav sam ja njemu predao,a to kako ce on trazit blokadu i gdje to nije moje.  :toothy11:

sve to ovisi i kakav je policajac..

nekazem ja sve si u pravu....

mozda cu i ja drugacije razmisljat kad popusim kaznu...

sve sreca jos nisam nadrapao...hvala bogu.  :icon_thumright:

al ocu rec da nemamo svi novaca za jaci motor....volio bih da imam..  :toothy10:


Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Ode tablica
« Odgovori #22 : 13 Travanj, 2010, 18:48:33 »
Istina, od kad su uveli zakon da skuter mora ici 50, iliti mora imat blokade, bilo je jos 3,4,5 godine lufta, onda su poceli rokat, ali u ono vrijeme kada je kazna za kacigu bila 50 kn, e tada je bilo najbolje, mogo ti se motor cut 5 km, nis nebi rekli... U svakom slucaju, mislim da nebi bilio lose stavit originalni auspuh preko ljeta, kada ih ima na motoru...bar to kod nas, vidio sam da u vecim gradovima voze i zimi, ili bar kada je vani hladnije.. tu kod nas ih ipak nema, ali zato ljeti dobe pojacanje..

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: Ode tablica
« Odgovori #23 : 13 Travanj, 2010, 19:11:28 »
LOL ali "on je znao da si stavio gljivu da bis dobio na snazi"

Stvarno ima bisera, mozda nas sad i cita, mozda je on jedan od nas i ima doma friznut skuter  :toothy11:, trebao si ga pitat sta ti jos preporucuje da bis dodatno dignuo snagu  :toothy12:

:icon_thumright:
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline sule

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 527
  • Spol: Muški
  • Vedrane, jel se tako nosi kazan ?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Finest Сasual Dating Live Women
  • Mjesto: Zbidelj
  • Moj Skuter: Charlessquax
  • Moja Kaciga: Charlessquax
  • MojSetup: Charlessquax
  • MojSpuh: Charlessquax
Odg: Ode tablica
« Odgovori #24 : 13 Travanj, 2010, 19:48:40 »
Istina, od kad su uveli zakon da skuter mora ici 50, iliti mora imat blokade, bilo je jos 3,4,5 godine lufta, onda su poceli rokat, ali u ono vrijeme kada je kazna za kacigu bila 50 kn, e tada je bilo najbolje, mogo ti se motor cut 5 km, nis nebi rekli... U svakom slucaju, mislim da nebi bilio lose stavit originalni auspuh preko ljeta, kada ih ima na motoru...bar to kod nas, vidio sam da u vecim gradovima voze i zimi, ili bar kada je vani hladnije.. tu kod nas ih ipak nema, ali zato ljeti dobe pojacanje..

kod nas u selu preko ljeta znaju bit dvojica na motorima i to u razmaku od 500m  :drunken_smilie:

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: Ode tablica
« Odgovori #25 : 13 Travanj, 2010, 19:52:48 »
Izcueni su da,dok sam vozio pokraj njega do tehnickog i stisko zmigavce reko mi je "ne vrijedi ti palit elektronsku blokadu",iako u mom slucaju to uopce nije bila blokada nego stvarno zmigavci :D

U zakonu izričito piše da su mopedi vozila koja ne razvijaju brzinu veću od 50 km/h i točka. Nije napisano niti da vozilo ne smije imati blokadu, niti kakva bi ona trebala biti. Dok ne dođe zakon na snagu koji će se protiviti ograničavanju brzine pomoću el. blokade mogu govoriti što žele, ali se mogu pozdraviti sa ovakvim izjavama  :hello:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ode tablica
« Odgovori #26 : 13 Travanj, 2010, 20:24:09 »
Peugeot Speedfight + sportski auspuh + gljiva = kombinacija sa kojom bi te i civili gadjali kamenjem.... jos su falile samo neonke....


nego, na koji nacin su ti izmjerili buku (sluzbeno), iako po ovom setupu skutera slobodno mogu od oka procjeniti da je nedozvoljena i biti ce sigurni.


ne kuzim zasto ti je rekao da ne vrijedi el. blokada, pogotovo jer si stajao na mjestu.... tako sam ja stajao pa sam si palio gasio blokadu dok sam pratio njegov motor, kada sam dosao na tehnicki onda sam je okinuo i neka je traze ako su majstori  :laughing7:


btw imao sam isto iskustvo kao ti, samo sto tada nije vrijedio zakon o buci, ali svejdno se tise cuje airbox od gljive, iako je bio malo otvoren... stajao sam na crvenom i otero me na plocnik gdje je preuzeo prometnu i vozacku, morao sam sljediti do tehnickog gdje sam sa ponosom okinuo blokadu, ali problem je bio sto je bila podesena da motor jedva nabere 42km/h pa su skuzili da nesto ne stima, inace da sam je precizno podesio, nema sanse da skuze da nesto ne stima, jedino ako je neki expert ali taj bi morao rastavit pola skutera  :laughing7:

jedino sto imam na skuteru da ne stima je spuh, ali bar se uredno glasuje , pogotovo kada ga brzinom munje vratim u tvornicko stanje sto se tice max. speeda





s obzirom da termo grupe ne trosim svake sezone ili prije, isplati se dat 700kn ako bas moram

« Zadnja izmjena: 13 Travanj, 2010, 20:59:51 SlowRider »

Offline bijesna glista

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Vi
  • Moj Skuter: Runner4ever
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: -a
  • MojSpuh: nemam auspuh
Odg: Ode tablica
« Odgovori #27 : 13 Travanj, 2010, 20:59:13 »
Joj što bi volio da mene tako uštopa,pa da bar jednom vidim kakav je to užitak kad stisnem onaj crveni gumbić na el.blokadi (Skrivena ispod poklopca rezervoara-runner) a jos gledat drotinu kako mu nist nije jasno jer sam pored njega proletio,a na valjcima pokazuje 45 NEPROCJENJIVO!!!!!!!retrovizore imam,žmigavce imam,račun od rege i potpis kontrolora imam AJOOOOOOOOOJ VESELJA :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Op mala mic imam novi bic sjedni mi na sic ako neceš onda šic.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ode tablica
« Odgovori #28 : 13 Travanj, 2010, 21:03:56 »
Joj što bi volio da mene tako uštopa,pa da bar jednom vidim kakav je to užitak kad stisnem onaj crveni gumbić na el.blokadi (Skrivena ispod poklopca rezervoara-runner) a jos gledat drotinu kako mu nist nije jasno jer sam pored njega proletio,a na valjcima pokazuje 45 NEPROCJENJIVO!!!!!!!retrovizore imam,žmigavce imam,račun od rege i potpis kontrolora imam AJOOOOOOOOOJ VESELJA :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ne bi vjerovao, ali kada je mene zaustavio ja sam se kajao jer sam neposredno prije toga pocinio jedan prekrsaj i mislio sam da me zbog toga zaustavlja, iako nije bilo opticke vidljivost pa mi nije bilo jasno.... kada je rekao dani tehnickog pregleda, slijedite me, ja sam bio sav sretan jer sam znao da sam od tog trenutka cist iako je sljedilo mjerenje na valjcima  :thebirdman: :thebirdman: :thebirdman:
« Zadnja izmjena: 13 Travanj, 2010, 21:07:20 SlowRider »

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Ode tablica
« Odgovori #29 : 13 Travanj, 2010, 21:06:00 »
...utvrđuju kako: su skinute blokade variomata, razina buke prelazi dozvoljenu, skuter nema retrovizore i blatobrane, tablica na deklu znaci kao da je i nema, zmigavci kriva boja i nepravilno ucvrsceni...


E zato te inicijalno zaustavio.


Drugi put kad budes u takvim prekrsajima, ustedi 700kn i strgaj kabel od svjecice. Barem nesto...
« Zadnja izmjena: 13 Travanj, 2010, 21:15:39 3alfa3 »

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Odg: Ode tablica
« Odgovori #30 : 13 Travanj, 2010, 21:07:45 »
Jao vama sto vozite 50 i jao nama koji nemamo 50 i imamo serdarevica..  :laughing7:

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Ode tablica
« Odgovori #31 : 13 Travanj, 2010, 21:11:10 »
U zakonu izričito piše da su mopedi vozila koja ne razvijaju brzinu veću od 50 km/h i točka. Nije napisano niti da vozilo ne smije imati blokadu, niti kakva bi ona trebala biti. Dok ne dođe zakon na snagu koji će se protiviti ograničavanju brzine pomoću el. blokade mogu govoriti što žele, ali se mogu pozdraviti sa ovakvim izjavama  :hello:


 :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

 :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

 :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

 :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

 :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

 :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

 :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:




To sam pisao po forumima jos prije par godina - bas tim rijecima....

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Ode tablica
« Odgovori #32 : 13 Travanj, 2010, 21:14:38 »
...problem je bio sto je bila podesena da motor jedva nabere 42km/h pa su skuzili da nesto ne stima


Ono sto njih zanima - nemas problema. Bitno da nije vise od 55 km/h.

Eventualno te mogu (al ne znam da li kao kaznu nakon "privodjenja" - obicno na samom godisnjem tehnickom pregledu) zajebavat zbog nepravilnog rada motora (trokiranje)

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ode tablica
« Odgovori #33 : 13 Travanj, 2010, 21:18:29 »

Ono sto njih zanima - nemas problema. Bitno da nije vise od 55 km/h.

Eventualno te mogu (al ne znam da li kao kaznu nakon "privodjenja" - obicno na samom godisnjem tehnickom pregledu) zajebavat zbog nepravilnog rada motora (trokiranje)


ali motor radi kao urica sa blokadom  :frajer:


ovi u Osijeku i okolici idu na prepad, tako da se ekipa gotovo uvijek ukenja jer im drot proda maglu za dzabe, i onda se ljudima ruke toliko tresu da nisu sposobni upaliti prekidac nego ga samo pale/gase/pale/gase/pale/gase  :laughing7:

treba ostati hladnokrvan

Offline zL!Ko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • volim ritam roka i turbofolka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: DT 125
  • Moja Kaciga: bez vizira
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ser.
Odg: Ode tablica
« Odgovori #34 : 13 Travanj, 2010, 21:19:24 »
a dal di u zakonu pise da na motoru moras imat prsten na bolcni od variomata? ne pise. pa samo nek ti murjak pise kaznu ti pises zalbu i tako u krug. nedam im ni kune ;)

p.s. : cini se meni da i kod mene sjeda elek. blokada za koji dan..

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Ode tablica
« Odgovori #35 : 13 Travanj, 2010, 21:19:42 »
Joj što bi volio da mene tako uštopa,pa da bar jednom vidim kakav je to užitak kad stisnem onaj crveni gumbić na el.blokadi (Skrivena ispod poklopca rezervoara-runner) a jos gledat drotinu kako mu nist nijejavascript:void(0);
{$default_roll_eyes_smiley} :happy3: jasno jer sam pored njega proletio,a na valjcima pokazuje 45 NEPROCJENJIVO
!!!!!!!retrovizore imam,žmigavce imam,račun od rege i potpis kontrolora imam AJOOOOOOOOOJ VESELJA :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


upravo zbog toga ti mogu s nalogom oduzet skuter i rastavit ga a onda bi tek bilo neprocjenjivo...

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Ode tablica
« Odgovori #36 : 13 Travanj, 2010, 21:22:24 »
pa skuter ti tvorniči dolazi blokiran tako da .....


@alfa --- ok to što ti govoris ,ali zakon je na njegovoj strani, on će te opalit po đžepu , ne ja ili biber  :toothy10:

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Ode tablica
« Odgovori #37 : 13 Travanj, 2010, 21:22:49 »
ali motor radi kao urica sa blokadom  :frajer:

Moj skoro, ali ipak na regi stavim i blokadu variomata pa elektronskoj blokadi dam oduska tako da manje trokira.

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Ode tablica
« Odgovori #38 : 13 Travanj, 2010, 21:23:26 »
zakon je na njegovoj strani, on će te opalit po đžepu , ne ja ili biber  :toothy10:

Ako ides brze od 55 km/h - hoce. Inace ne moze

Offline speedfight 2

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70
  • Moja Kaciga: Takachi TK-110 (zeleno-crvena)
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Laser x pro chrom
Odg: Ode tablica
« Odgovori #39 : 13 Travanj, 2010, 21:25:55 »
ja sam dosao do zakljucka da treba kupiti runner 180sp naravno ne regat ga i onda svaki puta kada te gospoda zele zaustaviti ti samo fino spustis vizir ako vec nije i stisnes ga a on neka se onda jebe ne moze me uloviti moze me jedino ubiti tako da se zapuca u mene druge mu nema jer dok mi budemo nabrijavali 50 ccm na 70 itd itd dotle ce nas j... jer nije nitko ni od njih glup bas toliko vide sta se desava i da nitko ne vozi mrtvu serijalu osim strih dedeka...
Speedfight in memory,Aprilia SR in garage...