Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Mislite li da

je zakon o prestanku pušenja dobar?
1 (50%)
zakon o prestanku pušenja diskriminira pušaće?
0 (0%)
vlasnik kafića mora sam odlučiti hoče li se u njegovom lokalu pušiti?
0 (0%)
s obzirom da cigarete ubijaju treba zatvoriti tvornice?
0 (0%)
treba raspisati referendum?
1 (50%)

Ukupno Glasova: 2

Glasanje završeno: 14 Travanj, 2010, 09:15:53

Autor Tema: zabrana pušenja  (Posjeta: 8403 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #20 : 09 Travanj, 2010, 10:34:34 »
i onda se dešava slijedeće...dođeš u kafić na kavu i hočeš sjesti vani da možeš i zapalit ali ne nema mjesta sve je puno nepušaća  :icon_scratch:
haha i kako onda da covik ne popi?di tolko se izivciras da ti dode da 2 zapalis od jean put i jednu pušiš unutra a drugu vani....  :toothy12:
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #21 : 09 Travanj, 2010, 10:36:01 »
haha i kako onda da covik ne popi?di tolko se izivciras da ti dode da 2 zapalis od jean put i jednu pušiš unutra a drugu vani....  :toothy12:
nepušači su nadrkali taj zakon pa nek sjede onda nutra da ja mogu vani zapalit  :frajer:
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #22 : 09 Travanj, 2010, 10:48:30 »
al nije gust unutra kad nema nikog jer su prvih 10 sta puse sili vanka i onda su sljedecih 30 ne pusaca vidili da nea niko unutra pa su sili i oni vani radi ugodnije atmosfere....( ja prvi tako napravin ..nepušac sam)....
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #23 : 09 Travanj, 2010, 10:53:39 »
nepušači su nadrkali taj zakon pa nek sjede onda nutra da ja mogu vani zapalit  :frajer:

LOL koji si ti car. Valjda si skužio kak sve kupimo od naše nam drage europe pa smo i taj zakon pokupili! A ovo trabunjanje da su birtije prazne zbog tog zakona je laž jer nisu  :)

Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #24 : 09 Travanj, 2010, 11:05:07 »
LOL koji si ti car. Valjda si skužio kak sve kupimo od naše nam drage europe pa smo i taj zakon pokupili! A ovo trabunjanje da su birtije prazne zbog tog zakona je laž jer nisu  :)
je al ka 5 guza takvih ko na tvojoj slici sidnu vani jer bi zapalile ... sidan i ja vani
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #25 : 09 Travanj, 2010, 11:07:08 »
al nije gust unutra kad nema nikog jer su prvih 10 sta puse sili vanka i onda su sljedecih 30 ne pusaca vidili da nea niko unutra pa su sili i oni vani radi ugodnije atmosfere....( ja prvi tako napravin ..nepušac sam)....
:odj:
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #26 : 09 Travanj, 2010, 11:38:05 »
tko ne pusi nije cool  :frajer:

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #27 : 09 Travanj, 2010, 11:39:04 »
tko ne pusi nije cool  :frajer:


mislim da svaki čovjek ima pravo izbora
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #28 : 09 Travanj, 2010, 11:40:01 »
Ja kao bivsi pusac (cca. 2 kutije dnevno) imam kredita za sjedit vani i jos drzat noge na drugom stolcu  :icon_biggrin:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #29 : 09 Travanj, 2010, 11:40:38 »
pa da tko ti nije popušio nikad nije uopče pušio.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #30 : 09 Travanj, 2010, 11:40:52 »
Ja kao bivsi pusac (cca. 2 kutije dnevno) imam kredita za sjedit vani i jos drzat noge na drugom stolcu  :icon_biggrin:
:dontknow:
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #31 : 09 Travanj, 2010, 11:41:42 »
Ja kao bivsi pusac (cca. 2 kutije dnevno) imam kredita za sjedit vani i jos drzat noge na drugom stolcu  :icon_biggrin:
Razmisli ponovno  :nono: :P
taj sam

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #32 : 09 Travanj, 2010, 11:46:06 »
Stavio sam smajli, j**** vas corave  ;D


Ali ocekivat da ce nepusaci po lijepom vremenu ici u birtiju kako bi pusacima ostavili mjesta na terasi - mos mislit. A sto kad je terasa puna, svi puse, a nemate kam sjest? Onda je u redu ili cete gledat ko pusi Light cigarete i rec mu nek pozuri?

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #33 : 09 Travanj, 2010, 11:47:54 »
Stavio sam smajli, j**** vas corave  ;D


Ali ocekivat da ce nepusaci po lijepom vremenu ici u birtiju kako bi pusacima ostavili mjesta na terasi - mos mislit. A sto kad je terasa puna, svi puse, a nemate kam sjest? Onda je u redu ili cete gledat ko pusi Light cigarete i rec mu nek pozuri?
:hello:
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline gozz

  • admin MS
  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • Ultimate "fix-it" tool
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • /
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: bio, više ne.
  • MojSetup: a u Bila
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #34 : 09 Travanj, 2010, 11:53:36 »
Ja podržavam zakon, i nepušač sam, a sada ću objasniti moje viđenje:

Prvo, nemam ništa protiv pušača niti pušenja... I sam mogu zapaliti pokoju, nije problem...
Drugo, ovo nije ZABRANA pušenja. Puši koliko te volja kako te volja, ali kako nećeš pušit u bolnici, tako nećeš ni u kafiću. Sad će krenut svađe...

Ali:

Pre dugo se toleriralo i podilazilo pušačima u smislu da su navikli da je pod NORMALNO da je kafić vezan za cigaretu. NIJE! Kafić je mjesto di se pije kava. Samo, u našoj kulturi, još će puuuno vode proteći ispod savskog Mosta dok ljudi to ne shvate. Rekli bi, hebeš kafić bez cigarete, ali to je potpuno krivo razmišljanje... Hebiga, kad je!!!

Kao što je bilo normalno da se u restoranima pušilo, jer, ko je vidjeo poklopati dobru papicu, i onda ne zapaliti cigaru!!!???
E ali, sad se već navikli da nema majci pušenja u restoranima...

No, ajmo o pravima i demokraciji:

Ako netko uđe u kafić i opali bejzbol palicom nekog po glavi jel to u redu??? Ali ako netko puši i truje ljude oko sebe, to JE u redu, jelte???

Ako netko pije, nek pije, meni kao ni ljudima oko sebe ne smeta, ne dira, ne lupa, ne smrdi, ne truje, pije sve sam u svoja usta.... Ako se pijanac ustane i počne radit nered, ili takav sjedne u auto, policija i zakon to BRANE i zanju s njime... Ali pušač može bez problema smrditi okolo... Zaboli mene što je dim otrovan ili ne, ali me itekako dira što ne mogu disati, što me oči peku i što smrdim ko leš na suncu nakon 5 minuta u kafiću... Žalosno je samo što atkivni pušači NEMAJU više osjeta mirisa, pa ne osjete takve stvari... Ozbiljno, pušač tek 3-6 mjeseca NAKON što prestane puštiti, počne osjećati detalje, i recimo osjeti miris pušačkog automobila, ili odjeću nekog koje pušio prije 5 min...

E sad, ajmo po samopredjeljenju:

Kada bi u našoj balkanskoj državici, dali za opredjeljenje da se kafići odrede da li su pušački ili ne, to bi bila glupost svih gluposti, veća od Jacinih bisera u zadnje vrijeme...

Pa naravno da bi svi odabrali pušački, jer je to veći promet, jer je to veća zarada... Da, jer nas 'rvata ima većina pušača, i onda manjina, nepušači, naje...

Jedno riješenje bi recimo bilo da se odredi, ako si pušački birc imaš veće poreze jer ti je zarada veća, a ako si nepušački, znači promoviraš zdraviji život, onda imaš porezne olakšice... To bi, po meni, imalo smisla...


Neki dan, dečko i cura, (cura trudna) idu na kavu... NEMA prokletog kafića di se ne puši tj di nije zadimljeno ko u kotlu!!! Odvratno!!! Sramota!!!

A i iskreno, kad me 5 prijatelja pušača oko mene zovu na kavu, jednostavno ne idem ako se puši, i ne hebe me živa sila... Pa makar kavu pili u slastičarnici... ili ja sam ostanem doma.... Već mi je dosta kompromisa radi NJIH i NJIHOVOG poroka...
« Zadnja izmjena: 09 Travanj, 2010, 14:32:29 gozz »

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #35 : 09 Travanj, 2010, 11:57:52 »
Žalosno je samo što atkivni pušači NEMAJU više osjeta mirisa, pa ne osjete takve stvari... Ozbiljno, pušač tek 3-6 mjeseca NAKON što prestane puštiti, počne osjećati detalje, i recimo osjeti miris pušačkog automobila, ili odjeću nekog koje pušio prije 5 min...


 :notworthy:

Kad dodjem doma, a bio sam na zadilmljenom mjestu, drugi dan mi auto smrdi po pljugama, a to je zbog moje odjece koja ga je zasmrdila sa tim. Odjeca naravno ide isti tren u pranje.

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #36 : 09 Travanj, 2010, 11:58:39 »
Ja podržavam zakon, i nepušač sam, a sdaa ću objasniti moje viđenje:

Prvo, nemam ništa protiv pušača niti pušenja... I sam mogu zapaliti pokoju, nije problem... Ali:

Pre dugo se toleriralo i podilazilo pušačima u smislu da su navikli da je pod NORMALNO da je kafić vezan za cigaretu. NIJE! Kafić je mjesto di se pije kava. Samo, u našoj kulturi, još će puuuno vode proteći ispod savskog Mosta dok ljudi to ne shvate. Rekli bi, hebeš kafić bez cigarete, ali to je potpuno krivo razmišljanje... Hebiga, kad je!!!

Kao što je bilo normalno da se u restoranima pušilo, jer, ko je vidjeo poklopati dobru papicu, i onda ne zapaliti cigaru!!!???
E ali, sad se već navikli da nema majci pušenja u restoranima...

No, ajmo o pravima i demokraciji:

Ako netko uđe u kafić i opali bejzbol palicom nekog po glavi jel to u redu??? Ali ako netko puši i truje ljude oko sebe, to JE u redu, jelte???

Ako netko pije, nek pije, meni ne smeta. Ako se pijanac ustane i počne radit nered, ili takav sjedne u auto, policija i zakon zanju s njime... Ali pušač može bez problema smrditi okolo... Zaboli mene što je dim otrovan ili ne, ali me itekako dira što ne mogu disati, što me oči peku i što smrdim ko leš na suncu nakon 5 minuta u kafiću... Žalosno je samo što atkivni pušači NEMAJU više osjeta mirisa, pa ne osjete takve stvari... Ozbiljno, pušač tek 3-6 mjeseca NAKON što prestane puštiti, počne osjećati detalje, i recimo osjeti miris pušačkog automobila, ili odjeću nekog koje pušio prije 5 min...

E sad, ajmo po samopredjeljenju:

Kada bi u našoj balkanskoj državici, dali za opredjeljenje da se kafići odrede da li su pušački ili ne, to bi bila glupost svih gluposti, vća od Jacinih bisera u zadnje vrijeme...

Pa naravno da bi svi odabrali pušački, jer je to veći pormet, jer je to veća zarada... Da, jer nas ?rvata ima većina pušača, i onda manjina, nepušači, naje...

Jedno riješenje bi recimo bilo da se odredi, ako si pušački birc imaš veće poreze jer ti je zarada veća, a ako si nepušački, znači promoviraš zdraviji život, onda imaš porezne olakšice... To bi, po meni, imalo smisla...

i da se meni kao pušaću ukine krizni porez i prirez jer država zarađuje na PDV-u od tvornica duhana koji ja plačam  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #37 : 09 Travanj, 2010, 11:59:10 »
i da se meni kao pušaću ukine krizni porez i prirez jer država zarađuje na PDV-u od tvornica duhana koji ja plačam  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

I meni na gorivo jer placam benzin u kojem je isto PDV?
Ako dokazes da ti je cigareta lijecnicko pomagalo, nema problema da na godisnjoj prijavi poreza prilaganjem racuna za cigarete trazis povrat poreza  ;D

Offline gozz

  • admin MS
  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • Ultimate "fix-it" tool
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • /
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: bio, više ne.
  • MojSetup: a u Bila
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #38 : 09 Travanj, 2010, 12:00:17 »
i da se meni kao pušaću ukine krizni porez i prirez jer država zarađuje na PDV-u od tvornica duhana koji ja plačam  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Zašto? Onda nek ti ukine harač i porez jer živi od PDV a i trožarina koje plaćaš za benzin. I poreza koje plaćaš na mobitel minute, i poreza koji plaćaš na traperice i čokolade, i pivo...

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: zabrana pušenja
« Odgovori #39 : 09 Travanj, 2010, 12:01:08 »
Zašto? Onda nek ti ukine harač i porez jer živi od PDV a i trožarina koje plaćaš za benzin. I poreza koje plaćaš na mobitel minute, i poreza koji plaćaš na traperice i čokolade, i pivo...

 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)