Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Koji odabrati

Gilera Runner 50 SC
29 (24.6%)
Aprilia SR 50 R
36 (30.5%)
Piaggio NRG Power
6 (5.1%)
Peugeot Jet C-Tech
1 (0.8%)
Derbi GP1 50
14 (11.9%)
Yamaha Aerox
32 (27.1%)

Ukupno Glasova: 118

Glasanje završeno: 21 Svibanj, 2010, 12:55:44

Autor Tema: Skuter Anketa  (Posjeta: 34501 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #120 : 08 Travanj, 2010, 22:17:33 »
cinjenica je... da kao jer aerox bio 12 godina ispred svog vremena... znaci do ovog trenutka, dok ga konkurencija nije nadmasila, da bude yamaha opet plasirala proizvod koji bude tolko na vrhu... samo cekamo. zakaj mijenjati nekaj kaj je uspjesno... da imas neku tvrtku koja posluje i ispred svih je, dal bi ju mijenjal? naravno da ne...

Ma Aeroxa kad naprave drukčijeg bude vjerojatno neki dizajnerski bum, 90% ljudi budu unatoč kukanju da je stalno te isti dizajn rekli da je ljepši bil prije, da je ovaj novi totalni promašaj (makar i bio bolji  :toothy3:) i porast će mu možda malo prodaja al će se brzo zaboravit.

Ak do toga uopće i dođe ikad  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #121 : 08 Travanj, 2010, 22:43:56 »
aeroxa treba udebljat vizualno. znači da ne dobije na kilaži al da bude malo komotniji, taj mrtvi minarelli bi se mogao malo poboljšat, tipa veći karb 17,5 u startu i svjetla jača i modernija i tako, al to se nikom neda jer ga svi kupuju. Al ništa ne živi na vječnoj slavi jer ovo je treća generacija SRke, a u 3 generacije srka se poboljšala sigurno i bolja je od aeroxa vjerovatno u svakom segmentu pa će i japancima doć do glave da se treba nešto promjeniti je u biti stanje je takvog tipa da se voziš u golfu 2 proizvedenom u 21. stoljeću  :toothy12: :toothy12:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #122 : 08 Travanj, 2010, 22:46:52 »
aeroxa treba udebljat vizualno. znači da ne dobije na kilaži al da bude malo komotniji, taj mrtvi minarelli bi se mogao malo poboljšat, tipa veći karb 17,5 u startu i svjetla jača i modernija i tako, al to se nikom neda jer ga svi kupuju. Al ništa ne živi na vječnoj slavi jer ovo je treća generacija SRke, a u 3 generacije srka se poboljšala sigurno i bolja je od aeroxa vjerovatno u svakom segmentu pa će i japancima doć do glave da se treba nešto promjeniti je u biti stanje je takvog tipa da se voziš u golfu 2 proizvedenom u 21. stoljeću  :toothy12: :toothy12:


doduse nije golf 2 ali golf 1 se priizvodila do 2005 ili 2007,mozda cak jos i sad...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #123 : 08 Travanj, 2010, 22:48:09 »
vjerovali ili ne, imao sam sf2 2000 god, napravio 35 tkm, promjenio samo karike, gumice u zadnjoh kočnici i naravno potrošni materijal, danas ne postoji sf2 novijeg godište koji može napravitite kilometre, cvikaju na 7-8 tkm....košta je oko 20 tkn, danas oko 12 tkm..sve jasno...kao i aerox...

daj bože da izađe novi aerox, bit će prodajan jako, stara slava, skuter ima dušu...isto kao i golf, ima danas puno boljih auta u toj klasi koje većina nebi pogledala iz poznatih razloga...eto primjer golf V gti, po karakteristikama su bolji focus st i megane sport(neznam koje su im točne oznake), pa se ipak golfovi više voze, imaju dušu, imaju nešto šta ostali nikada neće, tako bude i aerox, i to cijenim, to treba moć postić...



Offline Aerox007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1031
  • Spol: Muški
  • Dajte nemojte tu iznad pisat gluposti molim vas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor kraj Savrscak city-a
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Na motoru tak kad padnem da ne izgrebem plastike
  • MojSetup: DR Evo
  • MojSpuh: Zx
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #124 : 08 Travanj, 2010, 22:55:32 »
a kaj bude vise koja tema u kojoj aerox nebude imal najvise glasova ili pohvala?????? :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Bio sam ovdje 11.11.11. i jos sam tu

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #125 : 08 Travanj, 2010, 22:57:36 »
nemate vi pojma kaj je ljepi , kvalitetan i brzi skut.... :laughing7:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #126 : 08 Travanj, 2010, 22:59:15 »
vjerovali ili ne, imao sam sf2 2000 god, napravio 35 tkm, promjenio samo karike, gumice u zadnjoh kočnici i naravno potrošni materijal, danas ne postoji sf2 novijeg godište koji može napravitite kilometre, cvikaju na 7-8 tkm....košta je oko 20 tkn, danas oko 12 tkm..sve jasno...kao i aerox...

daj bože da izađe novi aerox, bit će prodajan jako, stara slava, skuter ima dušu...isto kao i golf, ima danas puno boljih auta u toj klasi koje većina nebi pogledala iz poznatih razloga...eto primjer golf V gti, po karakteristikama su bolji focus st i megane sport(neznam koje su im točne oznake), pa se ipak golfovi više voze, imaju dušu, imaju nešto šta ostali nikada neće, tako bude i aerox, i to cijenim, to treba moć postić...




Nisam čuo da je u normalnim uvjetima (da nije kuho i ostao bez ulja) koji novi Aerox cviknuo tak brzo  :dontknow: Većinom je ta brojka oko 25000 pa nadalje  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #127 : 08 Travanj, 2010, 23:01:16 »
ja sam svjedok kako je na novom roxu 2008god model na 4 soma km je stavljen malossi sport, i nakon kojih 20km je prdnula radilica, pukla je klipnjaca al na srecu nije nis bilo....stavili drugi dan rms racing i vozi dan danas... :laughing7:


Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #128 : 08 Travanj, 2010, 23:03:49 »
od svih tih skutera da uzimam novo uzeo bih samo nrg dt jer ima mjesta ispod noga za gajbu pive...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #129 : 08 Travanj, 2010, 23:04:49 »
Nisam čuo da je u normalnim uvjetima (da nije kuho i ostao bez ulja) koji novi Aerox cviknuo tak brzo  :dontknow: Većinom je ta brojka oko 25000 pa nadalje  :toothy12:
shebo se nisam mislio da cvika i sl. nego da kvaliteta pala, ne baš kao peugeotu

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #130 : 08 Travanj, 2010, 23:07:39 »
ja sam svjedok kako je na novom roxu 2008god model na 4 soma km je stavljen malossi sport, i nakon kojih 20km je prdnula radilica, pukla je klipnjaca al na srecu nije nis bilo....stavili drugi dan rms racing i vozi dan danas... :laughing7:



Ma to kad ste vi to nekaj s fušali sa slaganjem kita  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #131 : 08 Travanj, 2010, 23:08:09 »
ja sam svjedok kako je na novom roxu 2008god model na 4 soma km je stavljen malossi sport, i nakon kojih 20km je prdnula radilica, pukla je klipnjaca al na srecu nije nis bilo....stavili drugi dan rms racing i vozi dan danas... :laughing7:



a od luxa neki fernd kak mi reko,frajeru an novom runneru puko blok radilica cilindar sav se raskolil bokte nece veli sve zivo puklo nis nemos popravit hahahahah

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #132 : 08 Travanj, 2010, 23:08:48 »
kad na aeroxu naprave vise mjesta za suvozaca i udobniji sic te malo da izmjene prednjeg dijela onda ce to biti skuter bez mana ;D

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #133 : 08 Travanj, 2010, 23:13:10 »
Ma to kad ste vi to nekaj s fušali sa slaganjem kita  :toothy12:

nisamo nis sfusali jer se skut slagao u auto bilu ...a da fusam onda bi meni vec 3radilice puklo i neznam kaj ... :icon_thumright:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #134 : 08 Travanj, 2010, 23:17:34 »
sr  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #135 : 08 Travanj, 2010, 23:20:19 »
nisamo nis sfusali jer se skut slagao u auto bilu ...a da fusam onda bi meni vec 3radilice puklo i neznam kaj ... :icon_thumright:

Sad si stvarno sve reko, meni su u autobilu stavljali radilicu pa je zacvikavala svako malo. Imam sreće kaj kit nije zacvikal  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #136 : 08 Travanj, 2010, 23:21:28 »
Sad si stvarno sve reko, meni su u autobilu stavljali radilicu pa je zacvikavala svako malo. Imam sreće kaj kit nije zacvikal  :toothy12:

ali tada si ti stvar uzeo u svoje ruke i otkrijo tamnu stranu scooter tuninga!!

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #137 : 08 Travanj, 2010, 23:22:43 »
zato ja sam sve slazem uz pomoc mog frenda ap topa i nikad nis nije bilo od serijale, base miderace i itd... :icon_thumright:


uglavnom treba pothitno neki redizajn na yamahi jer je vec u k dizajn ...ko iz 99. zgleda.... :laughing3:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #138 : 08 Travanj, 2010, 23:26:12 »
Kupiš novog roxa i zgleda ko da je 3 godine star i savršeno uščuvan  :laughing6:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Skuter Anketa
« Odgovori #139 : 08 Travanj, 2010, 23:29:37 »
Kupiš novog roxa i zgleda ko da je 3 godine star i savršeno uščuvan  :laughing6:

12 godina