Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha Slider, preporuka oko stelanja  (Posjeta: 1003 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Yamaha Slider, preporuka oko stelanja
« : 07 Travanj, 2010, 19:01:59 »
evo ovako da poblize objasnim...skuter nije kod mene trenutno, ali s obzirom da je moj i da mene zanima par stvari oko svega toga cu pitat...

prije svega da kazem da nisam previse na ti s mehanikom i masinama pa ocekujte glupa i pocetnicka pitanja...

znaci, skuter je yamaha slider i setup je sljedeci: DR Evo 70, Leo Vince RR, TP vario i Dell PHBN 17,5

kako ja nisam sastavljao skuter nego frend, ne znam tocno sto je unutra, ali mislim da je centralna serijska, mozda i sustice (iako nisam siguran za njih), roline su 4,2 ili 4,6 koje sam dobio sa spuhom...

skuter se prevrtava sto je ocekivano, a kako mislim ga vozit a ne stuntat to mi ne pase nikako, sa ovim rolinama cima se na gas i volio bi da se malo umiri a da ne izgubi na ubrzanju koliko toliko...

sto stavit, koje sustice, koje roline, koju centralnu...bar otprilike jer nisam u mogucnosti kupovat razne setove zbog toga sto su mi financije malo u banani...dal se isplati uzet RMS (mislim da je na S-C BGM) ili DR-ovo kvacilo...i koje su dimenzije rolina ako netko zna?

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16957
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Yamaha Slider, preporuka oko stelanja
« Odgovori #1 : 08 Travanj, 2010, 00:31:19 »
gledaj za gradsku voznju ce zuti malossi centralni te 3 zute suste biti dovoljne
a sto se tice gramaze utega probaj s 5.5-6 grama za gradsku voznju
imat ce ti start a nece se prevrtavat bezveze.
A sto se tice kuplunga netreba mjenjat serijski je vise nego dobar za gradsku voznjicu

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Yamaha Slider, preporuka oko stelanja
« Odgovori #2 : 08 Travanj, 2010, 10:53:09 »
da, ali stvar je da od mene do grada ima 30km magistrale, znaci otvorena cesta

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Yamaha Slider, preporuka oko stelanja
« Odgovori #3 : 08 Travanj, 2010, 20:51:47 »
imam priliku za uzet deltu za dosta manju cijenu od novog, a kaze mi decko da je ko novo...dobio bi jos i set sustica i zelenu centralnu...

zanima me koje bi zvono bilo dobro uzet a da je dobar omjer ulozeno/dobiveno...mozda i kakvo polovno ne bi bilo lose