Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bojanje plastika  (Posjeta: 1441 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Bojanje plastika
« : 12 Kolovoz, 2007, 20:58:29 »
imam 2-3 kratka pitanja:

ovako kad prespricam plastike mat sprejem, uvijek ponovim 2-3-4 sloja i sve bude super i lijepo ispadne. e sad kad trebam prec lakom isto u spreju i predjem jednom ono se sjaji ko pasija kesa, koda sam kompresorom bojo. i s**** sam se mislio sam da ce biti jos bolje ako predjem jos koji sloj a ono sve gore i gore. kako to sad??? znaci lakom se inace samo jednom predje u debljem sloju i to je to???

koje brojeve vodobrusnog korisit za smirglanje??
ja uzmem 600-800-1200.

plastike se vec farbane i sad kad ih posmirglam jel moram i primer??

i di vi nabavljate mrezicu za skuter?? imam nekih rupa pa bi to malo mrezicom sredio da lijepo izgleda.   :dontknow:


znaci ne treba mi onaj postupak kako se boja i to nego samo kratki i jasni odgovori na postavljena pitanja.  :headbang:



edit: jos jedno pitanje. napravio sam bad look sa onim sprejem za zatamljivanje farova, jos prije pun ... pa mi je s jedne strane neko izgreco, sad bi napravio nove la nigdje nema vise tog spreja, pa me zanima jel mogu s obicnom mat sprejem i samo sloj laka da se opet sjaji i to je to?? mislim da se boja ne pocne topit kad se farovi ugriju??  :dontknow: ???
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bojanje plastika
« Odgovori #1 : 12 Kolovoz, 2007, 21:05:02 »
lak nanosi u 2 tanka sloja, s tim da ti prvi bude suh, najbolje je plastike polakirat i zapeć u komori gdje se auti lakiraju, inače bude se noktom gulilo i benzin bude skidao boju..
primer netreba na već obojanu površinu, samo ako ima gole plastike..
šmirgl je ok 800..
mrežicu za armiranje plastika kupim u bauhaus dućanu, obična staklena mrežica za armiranje npr, stiropor fasade..
nabavi i plastičarski kit s vlaknima, puno je jači od običnog..

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Bojanje plastika
« Odgovori #2 : 12 Kolovoz, 2007, 21:42:57 »
a u tom je bed kolko god tanko ili debelo nanio prvi put ispadne super, a drugi put vec ne valja.  :dontknow:

a sto se tice mrezice mislio sam na mrezicu za bubrege, prednje maske i ta sranja, sto ekipa stavlja e meni treba jel sam na nekim mjestima rezo plastike pa da lijepse izgleda.  :headbang:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bojanje plastika
« Odgovori #3 : 12 Kolovoz, 2007, 21:47:37 »
drugi sloj ne pretanko da nebude onak mat, a ne predebelo da se počne cijedit, iz veće daljine špricaj, cca 30 cm, samo jednom-dvaput preko površine ne više puta..

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Bojanje plastika
« Odgovori #4 : 12 Kolovoz, 2007, 21:59:27 »
ok tnx  :headbang:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake: