Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gdje kupiti svječicu NGK B85EGV  (Posjeta: 3865 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Gdje kupiti svječicu NGK B85EGV
« Odgovori #20 : 06 Travanj, 2010, 08:44:15 »
Ja sam pogledao stanje za Denso tu verziju i nema je također (rok je oko 3-4 tjedna), što znači da se vrlo malo troši i traži, a ako si pogledao na onaj popis konvertiranih oznaka, mogao si primjetiti da Denso daje oznaku za Iridijum varijantu, a koja je u tvom slučaju 9 toplinske vrijednosti i to bi moralo raditi umjesto navedene B85EGV, tako da osim što bi trebalo biti jednako tome što ti je preporučeno, isto tako ima i dulji servisni interval zamjene, što opravdava i skuplju cijenu u odnosnu na jeftinije svječice, koje se češće mijenjaju.

Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline dino_180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 563
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrava city
  • Moj Skuter: Runner vxr200
  • Moja Kaciga: KBC VR2
  • MojSpuh: OEM
Odg: Gdje kupiti svječicu NGK B85EGV
« Odgovori #21 : 06 Travanj, 2010, 08:50:33 »
Ja sam pogledao stanje za Denso tu verziju i nema je također (rok je oko 3-4 tjedna), što znači da se vrlo malo troši i traži, a ako si pogledao na onaj popis konvertiranih oznaka, mogao si primjetiti da Denso daje oznaku za Iridijum varijantu, a koja je u tvom slučaju 9 toplinske vrijednosti i to bi moralo raditi umjesto navedene B85EGV, tako da osim što bi trebalo biti jednako tome što ti je preporučeno, isto tako ima i dulji servisni interval zamjene, što opravdava i skuplju cijenu u odnosnu na jeftinije svječice, koje se češće mijenjaju.


ok.znači ovak.kolko sam shvatio za intenzivniju vožnju se preporuča veča toplotna vrjednost a za grad manja.sad me zanima ako znate šta se desi ako je manja toplotna vrjednos a šta se desi ako je prevelika.ja bi rađe uzeo veču??  :dontknow: .i zanima me jer bi ta svječica mogla iči prek mamine firme ne radi popusta jer mi 20 kn stvarno ne igra ulogu nego ste mi malo daleko a ovak kad dolaze kod vas po robu možete i svječicu ubacit.jer to ostvarivo?

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Gdje kupiti svječicu NGK B85EGV
« Odgovori #22 : 06 Travanj, 2010, 09:27:39 »
Koliko sam ja slušao za svjećice i općenito o tome, barem kod automobila, nema veze gdje se voziš, svjećica je svjećica i kad je iridium u pitanju, interval promijene je od 50 do 70 tkm, što je dosta dug period, a u tom periodu se vozi i po gradu i po otvorenome.
E sad, kod motorkotača, neko mi kupuje isključivo samo iridijum, dok neki drugi samo obične, čak ove sa ovim zlatom se niti ne spominju.

A što se tiče da se uzme preko mamine frime, nema problema, samo mi se javi na PM da znam o kome se radi, pa da ti se može i dostaviti. S obzirom da svječice imam samo ja ovdje u dućanu u Zagrebu, nije problem to prebaciti za Goricu pa da ti se donese.

Ajde mi se javi na PM sa podacima firme i adresom.
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/