Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nova godina, novi kit  (Posjeta: 2175 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Nova godina, novi kit
« Odgovori #20 : 26 Ožujak, 2010, 22:54:12 »
moj se vrtio preko 13000 konstantno.

sumnjam da je tu najveca snaga

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Nova godina, novi kit
« Odgovori #21 : 27 Ožujak, 2010, 00:52:57 »
sumnjam da je tu najveca snaga
nije ni blizu ali sa c16 bi opet puno jače išo već sa yasuni R koji je savršen, ali i trajnost je naravno dobrim smanjena
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline mara_046

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner 180,runner 50,kawasaki zx 10r
  • MojSetup: seriski
  • MojSpuh: seriski sa 34mm granom
Odg: Nova godina, novi kit
« Odgovori #22 : 27 Ožujak, 2010, 01:15:24 »
ja sam svoga gusa vozio na c20 punih 6t km dok nije klip otiso  :headbang: i onda tek stavio tpr...tako da sto se tice trajnosti ne vjerujem bas da ce je nesto punoo skratit...ne znam vjerovatno bi sa rom trebo mjenjat karike na nekih 13-15t (na replici kao alfa) a sa c16 mozda na 10t eto tako nekakav omjer bi bio..crazykuree se slazes? a na ovome bi mu karika trajala mozda ko i na tpr a to je nekih 3t...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Nova godina, novi kit
« Odgovori #23 : 27 Ožujak, 2010, 01:24:48 »
na 10000km bi otvorio mhr replicu da vidim stanje i očistio, a eno alfi nisu bile ni potrošene u šta vjerujem jer su jake karike u replice i ne troše se lako. na c 16 sumljam da bi izdržo 10000km 5000 ak izdrži otvorio bi i pogledo šta je  :icon_biggrin: eto u due+ mi puko klip u 100 komada sa c16 na 3000km al klip je bio polovni
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline mara_046

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner 180,runner 50,kawasaki zx 10r
  • MojSetup: seriski
  • MojSpuh: seriski sa 34mm granom
Odg: Nova godina, novi kit
« Odgovori #24 : 27 Ožujak, 2010, 01:28:08 »
na 10000km bi otvorio mhr replicu da vidim stanje i očistio, a eno alfi nisu bile ni potrošene u šta vjerujem jer su jake karike u replice i ne troše se lako. na c 16 sumljam da bi izdržo 10000km 5000 ak izdrži otvorio bi i pogledo šta je  :icon_biggrin: eto u due+ mi puko klip u 100 komada sa c16 na 3000km al klip je bio polovni
:headbang:...a ne znam kazem ti koliko je u mene gus izdrzo...a tpr mi otiso negdje na 5t..puklo mi crijevo od vode u voznji i nisam ni sknoto i otislo sve u p.m....

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Nova godina, novi kit
« Odgovori #25 : 27 Ožujak, 2010, 01:39:07 »
koja šteta, zato služi indikator temp. kojeg ja nemam  :icon_biggrin: ako nisi ništa mjenjo na tpr u ti 5000 onda bi ti svakako odj#bo ubrzo. Ne vrijedi ulagat u 50ccm ako imaš uslove za bb ili nešto jače. A mhr replica je best buy kit u kategoriji trajnost/performanse na auspuhu ne jačem od narda
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline mara_046

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner 180,runner 50,kawasaki zx 10r
  • MojSetup: seriski
  • MojSpuh: seriski sa 34mm granom
Odg: Nova godina, novi kit
« Odgovori #26 : 27 Ožujak, 2010, 01:49:59 »
koja šteta, zato služi indikator temp. kojeg ja nemam  :icon_biggrin: ako nisi ništa mjenjo na tpr u ti 5000 onda bi ti svakako odj#bo ubrzo. Ne vrijedi ulagat u 50ccm ako imaš uslove za bb ili nešto jače. A mhr replica je best buy kit u kategoriji trajnost/performanse na auspuhu ne jačem od narda
je tu si u pravu za trajnost i preformanse...a nisam ga ni ja imo  :headbang: zato se i dogodilo sta se dogodilo...ma nije mi ga zao to je bio kit za izivt se i super...tako i on ako misli stavit ovaj hebo nek se izivi dok traje i onda nek se vrati na mhrr s kojom ce se moci uzivat :)