Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: TP Trophy/DR Evo  (Posjeta: 878 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nostra

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Runner 70 bgm
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: yasuni r
TP Trophy/DR Evo
« : 01 Travanj, 2010, 23:42:39 »
trebao bi naručiti preko sipa brtve,karike za tp trophy ali toga nema u ponudi barem koliko sam uspio vidjeti,ali ima za dr evo...e sad dali mogu dr.-a na trophy,čitao sam na forumu da se govori kako je to u principu isti kit...radi se o pia agregatu...
-još me zanimaju zegeri,dali ima samo C(pronašao sam u 2 oblika jedni su sa rupicama na krajevima a drugi su klasičan izgled,koji model uzeti ako nema G), ili ja nemogu naći tamo nigdje G???...
hvala na pomoći
razguliiii

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: TP Trophy/DR Evo
« Odgovori #1 : 02 Travanj, 2010, 08:10:35 »
trebao bi naručiti preko sipa brtve,karike za tp trophy ali toga nema u ponudi barem koliko sam uspio vidjeti,ali ima za dr evo...e sad dali mogu dr.-a na trophy,čitao sam na forumu da se govori kako je to u principu isti kit...radi se o pia agregatu...
-još me zanimaju zegeri,dali ima samo C(pronašao sam u 2 oblika jedni su sa rupicama na krajevima a drugi su klasičan izgled,koji model uzeti ako nema G), ili ja nemogu naći tamo nigdje G???...
hvala na pomoći

To je jedno te isti kit.  :headbang: Možeš kombinirat između njih apsolutno sve  :laughing7:

Razlika je ko između npr. Derbi Bulleta i Piaggio Diesisa, ili kao između MBK Nitra i Yamahe Aerox  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TP Trophy/DR Evo
« Odgovori #2 : 02 Travanj, 2010, 11:08:29 »
tomos ti ima osigurače koji se lagano montiraju, ja sam sa kitom dobio takve, imaju dve ušice..